Philips 47pfl6008 test-ten model robi furorę na całym świecie,czy tak będzie w Polsce

bartbuks

New member
Witam uprzejmie,
Przypuszczam , że o tym dobrze wie , ale zadaje pytania , aby wątek się "kręcił".


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:

OK, rozumiem, ze poziom inteligencji niektórych userów jest poniżej średniej. Kręcić to sobie możesz loda, albo kółeczko na rowerze. Pytam tutaj, bo nigdy nie robiłem takiego czegoś, więc nie wiem, czy dysk po prostu się zepsuł, czy instalacja na TV wpływa na niego w jakiś sposób, że staje się nietykalny z poziomu kompa.


Dziwi mnie to, że moderacja forum pozwala na tak idiotyczne, nic nie wnoszące do dyskusji posty.
 

davidsmart

New member
@davidsmart to to ja wiem, chodzi mi o to, że widzi dysk, choć jakby był pusty i sformatować też się go nie da, bo wyskakuje komunikat, że brak nośnika.

Proponuję odpalić jakiegoś linuxa z live cd i wtedy podpiąć dysk i zobaczyć jak go widzi. Nie jestem pewny czy będzie się go dało spod linuxa sformatować systemem plików ntfs.
Możesz jeszcze wejść w zarządzanie dyskami w windowsie i zobaczyć jak tam dysk się zachowuje.
 

accu

New member
Bez reklam
OK, rozumiem, ze poziom inteligencji niektórych userów jest poniżej średniej. Kręcić to sobie możesz loda, albo kółeczko na rowerze. Pytam tutaj, bo nigdy nie robiłem takiego czegoś, więc nie wiem, czy dysk po prostu się zepsuł, czy instalacja na TV wpływa na niego w jakiś sposób, że staje się nietykalny z poziomu kompa.


Dziwi mnie to, że moderacja forum pozwala na tak idiotyczne, nic nie wnoszące do dyskusji posty.

Witam uprzejmie,
A co wnoszą do dyskusji posty użytkownika , który udaje "laika" ? Swoją wypowiedzią również
zaprezentowałeś swój poziom ogłady , czyż nie ?

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

Fenervil

New member
tylko, że "dynamiczny kontrast" i "wzmocnienie kolorów" akurat moim zdaniem
jest do obowiązkowego wyłączenia, ponieważ opcje te dają strasznie sztuczny obraz

Jak się poczyta jak działają różne układy to rzeczywiście można załamać ręce. Dynamiczny kontrast ucina część pasma RGB co widać na planszach czy chociażby w bajce o pszczółce mai. Jednak w codziennym użytkowaniu efekt jest pozytywny a wady marginalne. Mnie nie przeszkadza ale dla grafika fotografa już tak.
 
Możecie mi powiedziec co robię źle.

Na kompie zainstalowałem program ps3 media server, połączyłem go z TV i "udostępniłem foldery na komputerze". Cudzysłów tu daje ponieważ mam problem. TV gdy przełączam na źródło sieć, widzi moją nowo utworzoną sieć i udostępnione w niej foldery ale gdy chce w nie wejść aby odtworzyć pliki to mam komunikat: brak plików w folderze.

Co robię źle??
 

cfirek

New member
Od dzisiaj jestem posiadaczem tegoz modelu. :) Pierwsze wrazenia obraz swietny jak na ta cene. Jednak co mnie zaczelo bardzo martwic to bardzo wolny smart TV. U kazdego jest taka przypadlosc? Probowalem uruchomic jakikolwiek serial na kinomaniak.tv i nic nie chce sie wczytac. Malo tego na niektorych stronach zeby odpalic jakis filmik wymagana jest aktualizacja flash playera. Jak zaktualizowac go? Jakie oprogramowanie macie wgrane do telewizora? U mnie jest z marca...Jest juz mozliwosc odczytywania plikow txt ?


Im dluzej siedze tym jest coraz bardziej zawiedziony. Praktycznie nic mi nie chodzi. Ani kinomaniak, ani weeb.tv, ani zadne strony ze skrotami meczow. Moze cos musze doinstalowac? Moze trzeba jakas przegladarke zainstalowac? Pomozcie!
 
Ostatnia edycja:

jenson

Banned
Od dzisiaj jestem posiadaczem tegoz modelu. :) Pierwsze wrazenia obraz swietny jak na ta cene. Jednak co mnie zaczelo bardzo martwic to bardzo wolny smart TV. U kazdego jest taka przypadlosc? Probowalem uruchomic jakikolwiek serial na kinomaniak.tv i nic nie chce sie wczytac. Malo tego na niektorych stronach zeby odpalic jakis filmik wymagana jest aktualizacja flash playera. Jak zaktualizowac go? Jakie oprogramowanie macie wgrane do telewizora? U mnie jest z marca...Jest juz mozliwosc odczytywania plikow txt ?

ile razy można pisać, że nie ma i nie będzie flasha w przeglądarce...
 

SDman

Banned
a co z napisami to filmow? srt albo txt?
Witam,
cóż nie ma to jak refleks, najpierw kupić potem być zaskoczonym.

Jeżeli nie masz , to kup sobie odtwarzacz Blu-rey Samsunga F6500.

Będziesz miał:
-najlepszy smart TV
-świetne skalowanie DVD i wszystkiego z neta oraz materiałów z USB
-miracast
-bardzo dobry mocny, czysty dźwięk (Blu Sony S490 zostało zamiecione pod dywan)
-oczywiście 3D Blu-rey
-piękny obraz "jak pisałeś" i moim zdaniem jeden z lepszych dźwięków na slim TV

GRATIS oczywiście Ambiligh

Pozdr.
 

PiotrG

New member
Od dzisiaj jestem posiadaczem tegoz modelu. :) Pierwsze wrazenia obraz swietny jak na ta cene. Jednak co mnie zaczelo bardzo martwic to bardzo wolny smart TV. U kazdego jest taka przypadlosc? Probowalem uruchomic jakikolwiek serial na kinomaniak.tv i nic nie chce sie wczytac. Malo tego na niektorych stronach zeby odpalic jakis filmik wymagana jest aktualizacja flash playera. Jak zaktualizowac go? Jakie oprogramowanie macie wgrane do telewizora? U mnie jest z marca...Jest juz mozliwosc odczytywania plikow txt ?


Im dluzej siedze tym jest coraz bardziej zawiedziony. Praktycznie nic mi nie chodzi. Ani kinomaniak, ani weeb.tv, ani zadne strony ze skrotami meczow. Moze cos musze doinstalowac? Moze trzeba jakas przegladarke zainstalowac? Pomozcie!

Twoja reakcja jest normalna. Po prostu test na początku tego wątku robi swoje. Rzeczywistość okazuje się jednak zupełne inna. Przed tobą jeszcze wiele rozczarowań więc uzbrój się w nerwy. Bardzo ważne - NIE INSTALUJ NOWEGO SOFTU tj 171.051.. Pozdrawiam
 

bartbuks

New member
Czemu dziwicie się flashem? Z tego co mi wiadomo, to ciężko będzie spotkać go w TV. W nowych sony tez brak.

Wysłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 4
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wsparcie dla flash. skończy się we wszystkich firmach w 2015 roku.Nowe modele już nie mają wsparcia, nowe telefony też nie.
Wszystko będzie w Html 5, na co Philips właśnie jest przygotowany.Dla kinomaniaków wystarczy dokupić dongla z Androidem by mieć 500.000 aplikacji w czasie rzeczywistym.
Żaden telewizor na świecie nie będzie miał takich możliwości

Wystarczy dokupić bluraya Panasonica czy Samsunga aby mieć
dodatkowo aplikację z telewizora Samsunga.

.Te wszystkie dodatki.możesz zawsze dokupić dongla.
Jakości obrazu jaki jest w Philips właśnie nie dokupisz .
 
Do góry