Philips 47pfl6008 test-ten model robi furorę na całym świecie,czy tak będzie w Polsce

jenson

Banned
Ja mam pytanie jest w tym tv, timer ? Chodzi mi o to, ze ustawiam sobie za ile tv mi sie wyłączy.

Jest:
KONFIGURACJA -> UST. TV -> UST. OGÓLNE -> WYŁ. CZASOWY (to jest tzw. SLEEP)

natomiast:
KONFIGURACJA -> UST. TV -> UST. OGÓLNE -> AUT. WYŁ. TV (tv zostanie wyłączony po tylu min/godz nie używania czyt. pstrykania pilotem)
 

cfirek

New member
jest mozliwosc ustawienia wielkosci czcionki w napisach .srt ?

w filmach w jakosci 1080p tez nie macie dzwieku? podaje mi, ze nie jest obslugiwany.
 
Ostatnia edycja:

Calvex

New member
Ja mam 6198k, oglądałem sporo filmów 1080p przez pendrive i żaden się nie zawiesił wszystko elegancko chodziło. Format w jakim oglądałem to .mkv.
 

cfirek

New member
Ja tez mam w mkv. Plik na PCie normalnie chodzi z dzwiekiem, jak probowalem przez dlna puscic to tez byl dzwiek tylko cielo, a jak wrzucilem przez pendrivea to wyskoczylo, ze nie jest obslugiwany format audio.
 

skorup84

New member
Ja tez mam w mkv. Plik na PCie normalnie chodzi z dzwiekiem, jak probowalem przez dlna puscic to tez byl dzwiek tylko cielo, a jak wrzucilem przez pendrivea to wyskoczylo, ze nie jest obslugiwany format audio.

Sprawdź w jakim formacie masz dźwięk w tych filmach, jeśli DTS to dźwięku nie będzie bo ten model nie posiada wsparcia dla niego
 

AnnaS

New member
witam, ja bede miec ups wiec philips super bo mozna ta karte cl i wszystko gra. wiec kablowka zalatwiona.

Kupie ps3 wiec mowisz ze tu tez nie bedzie problemu ( dziewczyna chce w move do tego mysle ze to nie problem).

No i dla mnie bardzo wazne bedzie ogladanie filmow 1080p z napisami. W samsungu jest problem bo napisy sa napewnej wysokosci.
Jak wyglada sprawa z txt czy srt napisami? wyszla aktualizacja do tego? bardzo mi zalezy na tym aby ogladac i w 3d i .mkv wysokie rozdzielczosci.
Czy jak kupie dysk zewnetrzny i bede podlacac do tv wszystko bedzie ok czy sa jakies utrudnienia? a moze jest inna mozliwosc lepsza niz dysk zewnetrzny?

co do multimediow to rozumiem e chodzi o smarta. Dla mnie to najmniej potrzebne bo nowe wiec tak naprawde nie wiem po co te tvn playery i weeb.tv ale czy wiesz moze czy aktualizacja poprawila dzialanie czy ciagle to kuleje w philipsie? de facto w samsungu bylo dobrze ale maja teraz problemy z tym ( przeczytalem narazie 140 ze 180stron o samsungu).

Co do ceny to samsung jest duzo tanszy. Czy ta cena 2990 z pelnym wyposazeniem to juz ta kalibracja i transport? bo piszesz koszta ale nie wiem cy to juz wliczone bo wczesniej mowiles o polnym wyposazeniu. Co z okularami 3d?

dziekuje za czas poswiecony i odpowiedenie na moje pytania.
 
Ostatnia edycja:

bartbuks

New member
Napisy. Ustawiasz napiprojekt na srt i po problemie.

PS3 śmiga super.

Jeśli chodzi o filmy, to pamiętaj ze ten model nie obsługuje DTS. Czyli cześć filmów nie będzie chodzić.

3d. Z dysku /płyt nie oglądałem jeszcze, ale man sky 3d i wyrażenie jest nieziemskie. Obraz żyleta.

Dysk. Ja podłączam pendrive kingston i dysk WD Passport, zero problemów z odtwarzaniem.

Pamiętaj, że jeśli sparujesz dysk do nagrywania, to prawdopodobnie nie będzie widoczny on przez komputer. Na szczęście szybko i łatwo to odwrócić.

Wysłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 4
 

cfirek

New member
Jezeli chodzi o napisy to tylko w srt i to nie kazde chce zaczytac. W dodatku nie mozna ustawic sobie ich wielkosci.
Niestety w wiekszosci filmach 1080p mam dzwiek DTS, takze kolejne rozczarowanie. Zamowilem juz odtwarzacz Samsung BD F6500 mam nadzieje, ze on poradzi sobie.
 

piot.rek

New member
Czy jest możliwość aby podczas odtwarzania muzyki z Pendriva wyłączyć monitor ale żeby jednocześnie świecił się ambilight i grała muzyka?
 

adamo_

New member
Bez reklam
No to zadam pytanie które chyba jeszcze nie padło.
Czy podłączał ktoś inną kamerę do tego TV niż kamera Philips PTA317 ? i czy działa.
 
Do góry