Philips 47pfl6008 test-ten model robi furorę na całym świecie,czy tak będzie w Polsce

admax

New member

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Na pewno ten uchwyt będzie pasował do Phila , coś mi sie wydaje że tv 6008 ma rozstaw VESA 400X400 , a ten uchwyt ma 300x300 jeżeli się nie mylę.
 

r_p_r

New member
Jakis minimalny dystans od sciany musi byc zachowany. Pamietajmy, ze do Tv beda podlaczone kable hdmi, zasilajacy, internet i inne, wiec 5 mm to bedzie raczej za malo...

Poza tym jak z ta odlegloscia od sciany dla Ambi? - wiemy, ze nie moze byc wieksza niz 25 cm, a jaki jest dolny prog?
 

r_p_r

New member
No wlasnie, tylko ze ten wieszak z postu #618 jest 4,5 milimetra od sciany... wiec wedlug Ciebie kiki, to bedzie zbyt blisko?
 

tomasraz

New member
witam podlaczona cyfra plus po hdmi. rwie mi dźwięk co jakies 10 sek. obraz ok. ingo ze kabel hdmi może być wadliwy uzyj kabla krótszego niż 5 m - mój ma może 2 m ... jakies pomysły ? wina kabla czy tv ?
 

admax

New member
mam podobnie ... tyle że mam ściankę dedykowaną pod tv o szerokości 150cm, i mam dylemat czy dla ambiligt'u nie będzie jej za mało (w grę wchodzi 47" i 55")
przy 47" mam po 22cm wolnej ściany po każdej stronie tv, a przy 55" - zaledwie po 13cm
odległość od tv to około 3-3,5m, dlatego 47" to trochę za mało, a 55" odpada z racji na zbyt wąską ścianę.
... szkoda że nie ma 50" :(

cytując swój poprzedni post ...
czy jeśli mam mało wolnej ściany z boków -> czy wieszając tv blisko ściany i jednocześnie zmniejszając intensywność ambilight'u to uzyskam zadowalający efekt?
obawiam się, że bez domowej prezentacji się nie obędzie ...
 
Do góry