Philips 47pfl6008 test-ten model robi furorę na całym świecie,czy tak będzie w Polsce

albin37

New member
5008 i 6008

5008 a 6008 duża jest różnica w jakości jakie są różnice w tych modelach warto dopłacić do 6008 może ktoś się podzielić wiedzą na ten temat.
 

bla.zej

New member
Dzwoniłem do serwisu, i podobno bedą wymieniać płytę główną, rzekomo czekają na dostawę od producenta. Reklamowałem z powodu błędów obrazu (krateczki, plamy, rozmazania itp). Więc jeśli ktoś ma podobne problemy to można śmiało reklamować, wychodzi na to że nie interpretują tego w sposób "ten typ tak ma".
 

lucjan 5

New member
5008 a 6008 duża jest różnica w jakości jakie są różnice w tych modelach warto dopłacić do 6008 może ktoś się podzielić wiedzą na ten temat.

Wejdź chociaż by na eurortvagd. Tam z kolei wybierz telewizory Philips. Przy każdym telewizorze jest opcja "porównaj". Jeśli czytanie równoległych linijek z parametrami obu telewizorów Cię nudzi, zażądaj pokazania różnic. Zostaną zaznaczone podświetleniem inną barwą. A jeśli chodzi Ci o różnicę w jakości obrazu to chyba nie ma żadnej. Tak mówią publikowane w sieci testy.
 

rafcioha

New member
Witam wszystkich.
Czy ktoś z użytkowników PFL6008 orientuje się czy przez zlącze EURO wyprowadzony jest sygnał audio OUT. Chcę podłączyć wzmacniacz kina domowego przez EURO i nie mam sygnału.
Pozdr.
 

albin37

New member
Chciałem kupić ten model ale jest z ekspozycji jak sprawdzić ile ma godzin przepracowane i jaki mogą być minusy tego że jest z ekspozycji?
 

cureman

Active member
Bez reklam
Mam pytanie mam ustawione dynamiczne podswietlanie na najlepsze zasilanie i obraz mi sie bardzo podoba ,ale jest ciut za ciemny a gdy daje na dynamiczne podświetlenie na normalny to juz obraz jest dla mnie za jasny .Czy da sie gdzies lekko skorygować dynamiczne podswietlenie ręcznie ? Bo gdy zmieniam dynamiczne podswietlenie to wartości w zakładce jasność cały czas sa takie same.Tak z dwa oczka do gory i był by juz dla mnie obraz idealny .Dziekuje za pomoc .
 

adamo_

New member
Bez reklam
niestety niema takiej opcji, wylacz czujnik swiatla ,podbij kontrast funkcji backlight

zdecydowanie wyłacz ten czujnik on i tak nic nie daje. na wlaczonym dynamicznym podswietlaniu i najlepsze zasilanie, podbij kontrast back light nieznacznie jak radzi kolega obniż podświetlenie led i to maks co mozna wyciagnąć, ale nie jest źle.
 

cureman

Active member
Bez reklam
zdecydowanie wyłacz ten czujnik on i tak nic nie daje. na wlaczonym dynamicznym podswietlaniu i najlepsze zasilanie, podbij kontrast back light nieznacznie jak radzi kolega obniż podświetlenie led i to maks co mozna wyciagnąć, ale nie jest źle.

Ja mam wyłączone całkowicie kontrast dynamiczny .Ja teraz gram w dzien bez Dynamicznego podswietlenia i jest naprawdę oki
Czy wyłączenie całkowicie dynamicznego podswietlenia pogorszy poziom czerni i zwiększy coluding ,czy nie ma na to wpływu ?

,
 

albin37

New member
Właśnie zakupiłem ten tv i nie mogę włączyć pilota,przeglądam instrukcje i nie mogę znależć przyczyny może ktoś pomóż?
 
Do góry