Pc

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jakoś na dniach będę testował.Oglądałem kilka gameplayów i jest git.
Masz pewnie dodatek z nagą Sonyą Blade...:D;)
 

eedviking

Banned
A jaaaak, dlatego teraz piszę z aresztu. :mrgreen::p;)

Przypomniały mi się te zabawne gry owocowe...:D;)
[youtube]yrWNcdCNAhU[/youtube]

[youtube]z6MCy5tx3yg[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Myślisz że Ci uwierzę ? Ciebie nawet jak ścigało wojsko z czołgami i helikopterami,to nie dałeś się złapać.Mało tego,zniszczyłeś im wszystkie maszyny a żołnierzy ponabijałeś na pale.Policja nie chciała mieć z Tobą nic wspólnego i do dziś uciekała na Twój widok...:mrgreen:;-)

W tym pierwszym filmiku muzyka w 1:30s jest bardzo podobna do tej z gry "Franko" :)

Jeśli chodzi o owoce,to polecam na ekrany dotykowe tą grę (z czasem owoców jest więcej i lecą one coraz szybciej) :)
https://www.youtube.com/watch?v=Cuf...-google&gl=PL&hl=pl&persist_app=1&app=desktop
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Taa, ładna. Dajta spokój Panowie ;)
Edziu, duża różnica (graficznie) w MK pomiędzy PS3 a PS4?
Może zrobię podmiane kilku gier i ją wezmę.

Piramida, bierz się lepiej za GTA.
 

eedviking

Banned
Hm... jeżeli chodzi o MK X to nie mam porównania, bo mamy na PS4, natomiast pomiędzy poprzednią wersją MK na PS3, a tą obecną na PS4, to kolosalna różnica. ;)

Jest kilka miejsc gdzie można wymieniać gry. :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie,ten z Mortal Kombat z 2011 (tylko stare konsole..) to jest inna część niż ten nowy (stare + nowe konsole...)...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja wiem, że jest inna część. Ja mam na PS3 tą z 2011r. a teraz rozmawiamy o PS4 i nowej odsłonie. Ciekawi mnie jaka jest właśnie różnica i czy faktycznie zrywa beret, bo już ta na PS3 to był pełen odjazd.
W takim razie trzeba będzie pomyśleć ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jak tam Edi,znasz już trochę fatality,brutality itd. ? Podobno są jeszcze jakieś ukryte...
Trzeba będzie się ich nauczyć,jak i samej walki.Same naciskanie na "pałę" jest dla cieniasów...;)
 
Do góry