Pc

Piramida

Well-known member
Bez reklam
W sumie to będzie, ze dwa dni ściągania:

Nieźle,nieźle :wink:

Widać że sporo jest tych ustawień grafiki.Nawet na filmiku z Youtube dosyć ładnie się to prezentuje,biorąc pod uwagę że jest to gra z otwartym światem.Od 5:30 jest widok z pierwszej osoby :
[youtube]IM9EcdSx4j4[/youtube]
 

eedviking

Banned
No ładnie, fakt. :D
Aha...zapomniałem napisać, że do wspomnianego Mortal Kombat z dodatkiem Goro, dołączyli czarną opaskę z napisem MK. Jak spotkacie świra z opaską , który atakuje ludzi, to mogę to być ja. :mrgreen::D;)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Fajna grafika ;)
Ostatnio jak w to grałem to była to I-sza GTA :grin:

W poniedziałek miałem awanturę z młodym o GTA V, dręczy mnie żeby mu kupić, bo wszystkie dzieciaki w jego klasie w to grają, 4 klasa podstawówki :shock:
 

eedviking

Banned
Widzisz Heniuś i tu się nasuwa pytanie, co się dzieje z rodzicami, szkołą itd.
Nie wiem czy wiecie, że nie można (chyba od niedawna) w zerówce /przedszkolu uczyć liter?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
W poniedziałek miałem awanturę z młodym o GTA V, dręczy mnie żeby mu kupić, bo wszystkie dzieciaki w jego klasie w to grają, 4 klasa podstawówki :shock:

Proponuje profilaktycznie przed zakupem zajrzeć jednak do świata online ;)
Dzieciaki w ekspresowym tempie podszkolą Cię z łaciny, następnie dowiesz się na ile sposobów mogą Cie zarznąć, a jak się dorwie grupka takich 10-13 latków to nie ma zmiłuj.
To genialna gra, ale na pewno nie dla dzieci.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Proponuje profilaktycznie przed zakupem zajrzeć jednak do świata online.
Czasem tu zaglądam, żeby wiedzieć co w świecie gier słychać ;)

Myślę, że podobnym problemem boryka się wielu z nas, dzieciaki dorastają, więc po różne tytułu zaczynają sięgać.
Dla mnie ważne jest aby nie zostawiać dzieci "samopas", sam trochę grałem, więc mam świadomość fabuły niektórych gier, szkoda, że wielu rodziców nie chce wiedzieć bądź ma gdzieś co ich dzieci w wolnym czasie robią.
GTA to fajna seria, ale jak 11 latek mówi mi, że chce tą grę kupić, bo wszyscy w klasie już ją mają :shock: to zapala mi się "czerwone światło", gra kategorii R +18? Sorry, ale ja nie ogarniam jak rodzice mogą na to pozwalać....
Żeby nie drążyć z młodym tematu, pokazałem mu jedynie oznaczenie na pudełku +18 i powiedziałem, że jak będzie dorosły i sam będzie zarabiać kasę, to może kupować co chce, a ode mnie może dostać gry odpowiednie do wieku- Spejderciecie, Hobbity i inne Marvele od Lego.

.... następnie dowiesz się na ile sposobów mogą Cie zarznąć,
dobrze, że nie przez "e" , ale pewnie i to też..:grin:
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jak spotkacie świra z opaską , który atakuje ludzi, to mogę to być ja.
Też sobie muszę kupić taką opaskę i idę z Tobą :twisted::-D:wink:

wielu rodziców nie chce wiedzieć bądź ma gdzieś co ich dzieci w wolnym czasie robią.

Już bez przesady.Teraz wszędzie dowalają cenzurę w filmach i rodzice się do tego przyzwyczaili.
Czy Wy "Terminatora" (1),"Cobra","Predatora" itd. obejrzeliście dopiero po 18 roku życia ?
Czy w gry,w takie jak "Mortal Kombat" czy inne (bo niektórzy są starsi) gdzie zabijanie jest na porządku dziennym,graliście dopiero jako dorośli ? :wink:

To genialna gra, ale na pewno nie dla dzieci.

Myślę że raczej byś tego nie pisał,jakby te dzieci potrafiły się normalnie zachować i nie psuć Ci zabawy ;-)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Już bez przesady.Teraz wszędzie dowalają cenzurę w filmach i rodzice się do tego przyzwyczaili.
Czy Wy "Terminatora" (1),"Cobra","Predatora" itd. obejrzeliście dopiero po 18 roku życia ?
Czy w gry,w takie jak "Mortal Kombat" czy inne (bo niektórzy są starsi) gdzie zabijanie jest na porządku dziennym,graliście dopiero jako dorośli ? :wink:
Pierwszy Terminator, Cobra, Predator czy inne filmy z tego okresu to pikuś przy niektórych obecnych produkcjach. Ja nie piszę o nastolatkach, a o małych dzieciach.
Ja do tych nawiedzonych i wszystkiego zabraniających się raczej nie zaliczam, wolę mieć wiedzę i wpływ na to co robią. Z drugiej strony, to co robią za moimi plecami i u kolegów to już inna sprawa, za łebka też niejedno robiliśmy i nie jedne "filmy" oglądaliśmy.
Pamiętasz River Raid, Pacmana, Prince of Persia - w to się grało jak byłem w jego wieku ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Pierwszy Terminator, Cobra, Predator czy inne filmy z tego okresu to pikuś przy niektórych obecnych produkcjach.

No tak ale mi chodzi o filmy akcji a nie horrory,gdzie już niektórzy rodzice mogą zabronić oglądać jak przeczytają w programie jaki to gatunek...:wink:

Pamiętasz River Raid, Pacmana, Prince of Persia - w to się grało jak byłem w jego wieku :wink:

W tym wieku w to też się grało...ale nie tylko...:D:wink:
 

Henry

Active member
Bez reklam
Dlatego ważna jest świadomość ;)
Mój młody był ze mną w kinie na Interstellar, Exodus czy Hobbit a wg opisu to też filmy teoretycznie nie dla niego- PG13, a taki Total Recall PG12 i który jest dla młodszych ;).
Podobnie jest z grami, tak więc opis i przyporządkowanie do danej kategorii to nie wszystko ;)

Oj zaraz haracze, zwykłe daniny i jałmużny. :mrgreen::p;)
Ot zwykłe myto za przejscie przez most
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Mortal Kombat 1992r
:twisted::-D:wink:

giphy.gif
 

Henry

Active member
Bez reklam
Żeby dalej nie pisać OT, zobacz tylko na fragment oryginału znanej nam wszystkim bajki :)
Treści się nie zmieniły, a sposób ukazania
Potem wilk polecił:
- Rozbierz się i połóż ze mną do łóżka.
- Gdzie mam powiesić spódnicę? - spytała dziewczynka.
- Wrzuć ją do ognia, nie będzie ci już potrzebna - odparł wilk.
 
Do góry