Pc

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ok,braciszku :)

Na dniach sam już zacznę rozwałkę w "Mortal'a X " i "GTA V".Dobre tytuły mi nie umknął i i tak je przejdę :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Armanig,ile płaciłeś za "GTA V" ? Teraz wszedłem na Steam i widzę tam cenę 60 euro,czyli 240 zł.Wydanie pudełkowe kosztuje 170 zł.

Podobna sytuacja jest z "Mortal Kombat X".Na Steam koszt 50 euro,czyli 200 zł a wydanie pudełkowe 120 zł.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja brałem z alle, jakieś 170zł.
Cenami na Steamie się nie przejmuj, ich tam zawsze ponosi.
Nie ściągasz też przez Steama, a przez Rockstarclub.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Mnie dziwi czemu ceny w wersjach cyfrowych nie są dużo niższe.Przecież odchodzi wytłoczenie płyty,nadruku,produkcja pudełka,okładki,koszty magazynowania,marże sklepów...
Przecież utrzymanie serwerów tyle nie kosztuje...
Zresztą nie powinno to zbytnio obchodzić kupujących,jak jest taniej...,a widzę że 90% sprzedawanych gier jest właśnie drogą cyfrową...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Myślisz że w przypadku GTA V te wersje cyfrowe na Alle...sprzedający mają taniej,gdyż biorą je hurtem bezpośrednio od wydawcy,czyli Rockstara ?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie wiem jak to wygląda w przypadku GTA, ale ci handlarze często kupują bundle w pakietach promocyjnych za granicą i ich to sporo taniej wychodzi. Kupując też za granicą, jak gra nie ma blokady regionalnej, to w gre wchodzą różne kursy walut co w konsekwencji przekłada się na zysk w PLN. Ktoś może będzie lepiej doinformowany i nas oświeci.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dobra.Ja Ci cd. :mrgreen::D;-) tutaj głowę zawracam filozoficznymi pytaniami,a lepiej być napisał jak to GTA wygląda na Twoim monitorku,czy masz poustawiane wszystko na maxa i jaka jest różnica w porównaniu do wersji PS4...Fajnie by było jakbyś wrzucił jakiegoś screena :wink:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wygląda to obłędnie i tyle Ci powiem.
Ustawienia high/very high, dalej to już chyba nie ma sensu. Dla jednej 780Ti to już chyba byłoby za dużo, ale sprawdzę jeszcze bo obecnie jest super płynnie, a graficznie wymiata.
Przełączałem jeszcze na FHD/16:9, no i tutaj widać dużą różnice, względem wyższej rozdzielczości i 21:9.
Jednak te monitory 21:9 to jest kosmos, szczególnie do takich gier. Dużo panoramy, detali itp.
Wyższa rozdzielczość w takich grach robie swoje.

Wkleiłbym fotki, ale nie wiem jeszcze jak zrobić. Na steamie screenshota można zrobić pod F9 lub F11, a to nie jest wersja pod steama, a znowu klawiature mam appla i nie mam tu dedykowanej opcji do screenów.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ustawienia high/very high, dalej to już chyba nie ma sensu. Dla jednej 780Ti to już chyba byłoby za

Z tego co widziałem na filmiku,to wyżej już nie ma (czyli Ultra ).Jednak to tylko nazwa...:wink:

Wkleiłbym fotki, ale nie wiem jeszcze jak zrobić. Na steamie screenshota można zrobić pod F9 lub F11, a to nie jest wersja pod steama, a znowu klawiature mam appla i nie mam tu dedykowanej opcji do screenów.

Miałem podobne problemy ze screenshotami.Zainstalowałem program "Fraps" i z każdej gry zrobi zrzuty... :wink:
Także możesz sprawdzić,bo z chęcią zobaczyłbym jak wygląda u Ciebie Nightclub :grin::wink:
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
W opcjach zaawansowanej grafiki są jeszcze dodatkowe ustawienia.
Generalnie mam wszystko prawie na max, teraz jeszcze włączyłem cienie extra, textury podczas latania itp. Przeprowadziłem też test benchmarka w grze i nie schodzi poniżej 50 FPS.

Ta gra jest stworzona dla estetów, te wszystkie widoczki, miasto tętniące życiem, nie wspominając już o terenach pozamiejskich. Rewelka w takiej oprawie.
Do tego model jazdy który bije na głowe większość dydykowanych gier jeżdzonych (nie mam tu na myśli typowych simów).
Zaden screen tego nie jest wstanie oddać, to trzeba zobaczyć na żywo.
To nawet nie ma co porównywać do PS4. Jest przepaść.
Pisze to jako stary konsolarz i miłośnik ;)

Co do wody, to już na PS4 wyglądała rewelacyjnie, no ale tutaj...ech :)

Zainstaluje tego Frapsa, kiedyś już go miałem, ale coś mi tam nie pasiło.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja zainstaluję w ciągu najbliższych dni (mam problemy z napadem euforii i nie mogę się zbytnio podniecać jeszcze przez kilkadziesiąt godzin) :mrgreen::mrgreen::mrgreen::D;-)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pierwsze lepsze screenshoty, ale uwaga 50% zmniejszone w Paincie.
Nie ma mowy o rzetelnej ocenie.
Oryginalne fotki mają ok 15mb i na serwer który wrzucam były za duże, ale daję to jakiś to pogląd.

Tak wygląda to na monitorze 21:9 ultrawide w wyższej rozdziałce i prawie na max detalach:

GTA5_2015_04_16_14_31_37_64.jpg


GTA5_2015_04_16_14_33_32_12.jpg


GTA5_2015_04_16_14_36_49_30.jpg


GTA5_2015_04_16_21_44_03_42.jpg


GTA5_2015_04_16_21_45_36_11.jpg


GTA5_2015_04_16_21_46_24_43.jpg


GTA5_2015_04_16_22_00_54_55.jpg
 
Do góry