Pc

_Kosiarz_

New member
To fakt. Chyba ogólnie najlepiej oceniana gra na ps4 do tej pory. Tylko, że to specyficzna produkcja. Nie każdemu przypadnie do gustu.

Pojawiła się plotka o wersji na pc. Fr amazon opublikował ofertę, a oni już wcześniej takie akcje robili i się zawsze sprawdzało z wersją na pc. Ciekawe jak będzie tym razem. Chyba, że Sony zapłaciło za ekskluzywność. A może też być, że tylko czasowy ex i po pól roku wersja pc. Wiele razy tak bywało w przeszłości, zobaczymy. Ja biorę na ps4 ale jak wyjdzie na pc to też sprawdzę, chociażby dla różnic w grafice.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
To fakt. Chyba ogólnie najlepiej oceniana gra na ps4 do tej pory. Tylko, że to specyficzna produkcja. Nie każdemu przypadnie do gustu.

Pojawiła się plotka o wersji na pc. Fr amazon opublikował ofertę, a oni już wcześniej takie akcje robili i się zawsze sprawdzało z wersją na pc. Ciekawe jak będzie tym razem. Chyba, że Sony zapłaciło za ekskluzywność. A może też być, że tylko czasowy ex i po pól roku wersja pc. Wiele razy tak bywało w przeszłości, zobaczymy. Ja biorę na ps4 ale jak wyjdzie na pc to też sprawdzę, chociażby dla różnic w grafice.

Nie pogniewałbym się aby zrobili to na PC,jednak w sumie nie mam na to jakiegoś wielkiego ciśnienia...
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Nie pogniewałbym się aby zrobili to na PC,jednak w sumie nie mam na to jakiegoś wielkiego ciśnienia...

Aha, nu tak , "nie mam na to wielkiego ciśnienia" :D:D:D:D Pomaż cię sobie , pppppeeeeeeecetowcy :D:D:D:D Ever najlepsza gra jaką kiedykolwiek grałem, tylko ze nie dla ppppeeeepeee:D:D:D
Pozdrawiam wszystkich właścicieli "wypasionej" grafiki i samograjów :D:D To nie gra, to przeżycie. Tak jak każda seria Dark Souls oraz Demon Souls. Czołem "pecetowcy" :D:D:D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Powiem Ci szczerze (nie chciałem tego pisać wcześniej,ale jak już zacząłeś...) że obejrzałem trochę rozgrywki w necie i jak dla mnie bez rewelacji...Nie piszę tego dlatego że nie mam PS4,bo jak mi się coś na Sonkę spodoba,to potrafię to pochwalić...Więc baw się dobrze,bo mi ta gra zwisa...:)
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Powiem Ci szczerze (nie chciałem tego pisać wcześniej,ale jak już zacząłeś...) że obejrzałem trochę rozgrywki w necie i jak dla mnie bez rewelacji...Nie piszę tego dlatego że nie mam PS4,bo jak mi się coś na Sonkę spodoba,to potrafię to pochwalić...Więc baw się dobrze,bo mi ta gra zwisa...:)
"RA", nie masz dziś humoru czy co? Jeszcze raz powtórzę , że oglądanie w necie nic nie daję. To nie gra!! To przeżycie.Mroczne przeżycie rodem z piekła , a take właśnie lubię :popcorn: :D Pokłóci my się ?? :D:D Wy PC-towcy jakoś obrażacie się od razu. Nu co to jast, "RA"? Zwisa mu.... :D Potrafisz być brutalny i bezlitosny? :D:D Czołem.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Wiem że oglądanie gameplayów to nie jest granie samemu,jednak jest jakaś namiastka rozgrywki.Może i ta gra jest trudna (co właśnie lubię),jednak to nie mój klimat i raczej nie zauroczą mnie takie pozycje...
Poza tym,co tam jeszcze w tym roku na tą super maszynę wychodzi z exclusivów :) ?
Co do humoru.Mam dzisiaj normalny.Piszę po prostu co myśle,a że czasami może jestem za szczery...No cóż...przyroda :p:D;-)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Może te 60 kl/s z kamery filmowej wygląda trochę sztucznie,ponieważ przyzwyczailiśmy się do 24 kl/s...
Z normalnego widoku (FPP/TPP) 60 fps jest ok :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mi się tam podoba 60kl. ale te ostre krawędzie to już typowo pecetowe walory, a dla mnie GTA to taki typowo filmowy feeling, lekki blur nie zaszkodziłby, ale poczekamy zobaczymy ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jak to rzeczywiście silnik z samej gry,to jak dla mnie średnio to wygląda.Ogólnie ta grafika jest jakaś taka "półrysunkowa"...
 
Do góry