Pc

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Z Ciebie jest naprawdę dobry brat :eek:k::grin:
Prosiłem o filmy o blokowiskach i je otrzymałem,a dodatkowo jeszcze dostałem grę o blokowiskach :grin:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na 20 urodziny marki specjalne wydanie PS4:

0003P97CINQSSJC4-C116-F4.jpg


Unboxing:

[youtube]_iTw4EL_gAc[/youtube]
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dzisiaj w nocy odbędzie się wielka gala "Game Awards 2014".
Pokazane zostaną zwiastuny i gameplay'e nadchodzących gier...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Poddaje jedynie do oceny, walory graficzno-wizualne, szczególnie te od 0.15s ;)
Daję plusa :D

Tutaj możecie obejrzeć całą galę "The Game Awards 2014" ,która odbyła się dzisiejszej nocy :
(zaczyna się od 13:53sek)
[youtube]KlLvCLP2h84[/youtube]

Wyniki tutaj :
Nagrody The Game Awards 2014 przyznane - Twój Vortal Technologiczny - FrazPC.pl
Grą roku została produkcja fantasy - "Dragon Age: Inquisition". Armanig,musimy coś z tym zrobić :fool:;-)
Dobrze chociaż że "Far Cry 4" został strzelanką roku a "GTA 5" najlepszym remasterem.
Poza tym straszna posucha na tej gali.W większości doszły tylko nowe gameplay'e i trailery tych gier,które prezentowano wcześniej...
Mnie chyba tylko zaciekawiła gra o astronaucie próbującym przeżyć na orbicie :
[youtube]dPyepUMD7Lc&list=UUKy1dAqELo0zrOtPkf0eTMw[/youtube]

Tutaj jeszcze trailer,w którym dowiadujemy się więcej o co chodzi w "Dying Light" Tylko nie róbcie tego w domu (0:56sek) ;-)
[youtube]hyydkV5ETC4&list=UUKy1dAqELo0zrOtPkf0eTMw[/youtube]
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dzięki braciak.
Jako że jestem dżentelmenem i nie piję przed południem,teraz już mogę zacząć przygodę :grin::mrgreen:

real-men-make-their-own-viking-beer-mugs-without-using-power-tools-now-you-can-too.w654.jpg
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
W tym roku wydano modyfikację "Lost Alpha" do gry "S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla". Modyfikacja przywracała usunięte z jakiegoś powodu tereny oraz inne rzeczy...
Twórcy stwierdzili że jeszcze bardziej odpicują grę i wypuszczą edycję "Lost Alpha Developer's Cut". Ma ona wprowadzić następujące zmiany:
Tchnięcie życia w Zonę.
Mniej pustych miejsc w dużych lokacjach.
Zmieniony system handlowy.
Usprawnienia broni.
Ulepszoną ukraińską pogodę.
Opcjonalne tekstury HD dla budynków i roślinności.
Zmienione renderowanie i cieniowanie.
Lepsze udźwiękowienie.

Z chęcią w to zagram."Stalker" ma zayebisty,mroczny i surowy klimat oraz świetną klimatyczną muzykę.
Gra jest na dosyć starym silniku,jednak odpicowanym.
Znalazłem takie zrzuty.Jak widać nie jest źle,możliwe że finalnie będzie to jeszcze lepiej wyglądać :
image.jpg

image.jpg


Ta modyfikacja nie będzie wymagała podstawki.Wszystko już będzie w niej zawarte :grin:
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jedna z lepszych , z tego gatunku. ;)

Mnie w ogóle ciekawi i fascynuje temat Czarnobyla,Prypeci.Kiedyś może się wybiorę.Są organizowane wycieczki w miejsca,gdzie promieniowanie jest w normie.Oczywiście można wybrać się na dziko,tylko najlepiej z kimś,kto będzie znał najlepsze miejscówki...
Obejrzyjcie sobie te filmiki nagrane przez gości.Jest tu sfilmowana po kolei ich wycieczka :
https://www.youtube.com/watch?v=6oXPmPx0bvo
https://www.youtube.com/watch?v=FWLOID7S_qA
https://www.youtube.com/watch?v=KUbUW3avb6A
https://www.youtube.com/watch?v=3Z0cPcMmYto

W tym ostatnim filmiku od 26 min. widać jak spory obszar blokowisk został opuszczony...
 

eedviking

Banned
Kiedyś byłem ( z 10 lat temu), ale było strzeżone jak Częstochowa przed Szwedem. Chcieli zabrać kamerę , aparat, w sumie nie dotarliśmy do celu. :( Całowałem polskie drogi po powrocie. :mrgreen:

P.S.
Nie było żadnego oznakowania , ludzie niechętni do kierowania, jak słyszeli gdzie chcemy jechać.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Teraz coraz więcej osób tam się wybiera.Promieniowanie nie jest już groźne dla zdrowia,o ile nie przebywa się długo w danym miejscu...
Obszar również nie jest tak pilnowany jak kiedyś.Dasz na dobre "piwo" i przymkną oko...
 
Do góry