Pc

Piramida

Well-known member
Bez reklam
To bardzo dobry pomysł.Również opitolę się na łyso i idę z Tobą do Brazzersów :grin::mrgreen::wink:
 

Attachments

  • 20141201081449.jpg
    20141201081449.jpg
    26,6 KB · Wyś: 71

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dobra, sprawdziłem. Nie będę szczegółowo oceniał gry po kilkunastu minutach. ale już wiem z czym mam doczynienia.
Sterowanie jak na arcadówke ujdzie, naturalnie nie ma nic wspólnego z takimi pozycjami jak Driveclub, czy GTA. Grafika sterylna, podbita, wygląda to wszystko sztucznie.
Samochodów nie nie da się zepchnąć, tzn. da się, jak przywalisz z siłą monster trucka. Żenująca sprawa.
Nie wspomnę już o drzewach, większość z nich to przeżroczyste twory.
Zastanawiam się, po co komu taki gniot, jak w GTA mamy dokładnie to samo, tyle że 100x lepiej.
Do tego mogę wysiąść z auta, postrzelać, polatać czy popływać. Nie wspominając już o misjach.
The Crew, to typowa nieudolna podróba GTA, ja odpuszczam. Mam o wiele większe wymagania.

Wydaje mi się że moje odczucia będą podobne,ale że w najbliższym czasie nie będzie żadnej dobrej pozycji,to z ciekawości stestuję.
Dzisiaj jest premiera.Zobaczymy,może w wersji finalnej z 60 kl/s i lepszą grafiką na PC będzie lepiej...
Nawet niezły ten trailer im wyszedł :

[youtube]LVDUbfdfBPk[/youtube]
 

kwasior21

New member
Gra jest nic nie warta, gralem w bete i uwazam ze mogbym ja kupic tylko wtedy gdybym juz nie mial zupelnie w co grac. Jest po prostu nijaka ...
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Pięknie))) Aha , żeby nie zapomniałem. Znajomy z serwisu SONY podpowiedział żeby kupować PS4 białą)) Powiedział ze jest dopracowana i najmniej hałaśliwa i td. Chyba po Nowym Roku skusi się. Ale i tak jeszcze nie ma w co grać na PS4.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Edycja specjalna GTA5: PS4/XO
To już tamta kolekcjonerka na stare konsole była lepsza :wink:

Pięknie))) Aha , żeby nie zapomniałem. Znajomy z serwisu SONY podpowiedział żeby kupować PS4 białą)) Powiedział ze jest dopracowana i najmniej hałaśliwa i td. Chyba po Nowym Roku skusi się. Ale i tak jeszcze nie ma w co grać na PS4.

Savron,kup sobie dobrego PC :grin:
 

eedviking

Banned
Mnie irytuje, że trzeba płacić abonament 200zł/rok za granie w sieci. Walę to, nie będę grał w sieci, nie ciśnie mnie, wieć wolę kupić za to grę.:D:p
 

eedviking

Banned
Tys Panie lubię. :D
Xawery Żuławski ma się zabrać za Złego Tyrmanda... To aż się prosi o ekranizację, tylko ciekawe jak sobie poradzi, bo to raczej technicznie trudne będzie.Jeśli prace przebiegać będą zgodnie z planem twórców, ekranizacja "Złego" mogłaby trafić do kin pod koniec 2014 r. lub w roku 2015.
 
Do góry