Pc

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tia i zielony monitor, kto nie miał ten trąba. Do tego kręcenie śrubokręcikiem w magnetofonie, oczekiwania jak gra się wczyta i takie tam. Amiga to już był rarytas ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
"Just Cause 3" nadchodzi małymi krokami...
Tak ma wyglądać :

1418317508-jc3-screenshot-freefallbase1-11-1418315493-12-2014.jpg

1418317495-jc3-screenshot-chopperexplosion1-11-1418315492-12-2014.jpg

1418317530-jc3-screenshot-rebelgraffiti1-11-1418315496-12-2014.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
DriveClub po aktualizacji (warunki pogodowe). może doczekamy się kiedyś czegoś podobnego na PC:

[youtube]VD9JgorUkWc[/youtube]
 

firekage

New member
Bez reklam
DriveClub po aktualizacji (warunki pogodowe). może doczekamy się kiedyś czegoś podobnego na PC:

[youtube]VD9JgorUkWc[/youtube]

Graficznie powala, owszem, ale należy sobie zadać w sumie jedno pytanie: jakiej gry wyścigowej oczekujesz? Ja...simracigówki. Zresztą, kiedyś brałem w tym udział. Grafika w tym momencie zejdzie na drugi plan, najważniejsza jest fizyka, zachowanie aut, telemetria, a simracingówki na pc oparte są o nie ;) Tutaj masz deszcz, szybkie auta i jakoś nie widać by mieli problemy w ich prowadzeniu...arcade.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Graficznie powala, owszem, ale należy sobie zadać w sumie jedno pytanie: jakiej gry wyścigowej oczekujesz? Ja...simracigówki. Zresztą, kiedyś brałem w tym udział. Grafika w tym momencie zejdzie na drugi plan, najważniejsza jest fizyka, zachowanie aut, telemetria, a simracingówki na pc oparte są o nie ;) Tutaj masz deszcz, szybkie auta i jakoś nie widać by mieli problemy w ich prowadzeniu...arcade.

No ba, jestem miłośnikiem simów i nigdy nie śmiałbym nazywać DriveClub symulatorem.
To arcade, z elementami symulacji. Typowy arcade, to NFS którego osobiście kijem już nie tknę.
Zresztą, sim bez kierownicy nie ma racji bytu.
Nie zmienia to faktu, że jest masa gier które nie są typowymi simami, a potrafią sprawić kupę radochy, w DriveClub natomiast żenująca jest fizyka przy uderzeniach. Skutecznie mnie to zniechęca do odpalania.
Obiektywnie jednak, gra jest bardzo ok. Podobnie jak Forza na XO, szczególnie po wyłączeniu wszystkich ulepszaczy. Natomiast mogę katować bez opamiętania wyścigi w GTA.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Koledzy, mam mały problem.
Win 7 Home Premium 64 bit.

Stała się rzecz dziwna; nastawiłem defragmentację na noc, a rano patrzę komp zrestartowany po odzyskiwaniu rejestru.

Zniknęła mi ikona sieci (tak jak na fotce zaznaczona czerwoną strzałką – fotka z netu, dlatego druga większa strzałka - "prawym..." to juz nie moja sprawka, ). Nie mogę w związku z tym wyłapać sieci w zasięgu, a że często zmieniam niestety bez tego się nie obejdzie. Zasięg sieci mam, bo korzystam z internetu, nie mam natomiast informacji.

W menadżerze zadań wszystko ok, żadnych żółtych wykrzykników (fotka). Zainstalowałem nowy sterownik za wszelki wypadek, ale dalej nic (Atheros). Myślałem tez, że to może zwykłe wyłączenie ikony z obszaru powiadomień, ale nie, nawet w oknie wyboru ikon obszaru powiadomień, ale jak widać na fotce tam tez brak jest ikon, mimo iż jest sieć widoczna.
Niestety przywrócenie systemu do poprzedniego stanu niemożliwe.

Czy ktoś z Was spotkał się z takim problemem? Podejrzewam, że mogło wywalić jakiś wpis w rejestrze, ale nie wiem jaki.
 

Attachments

  • Bez tytułu4.jpg
    Bez tytułu4.jpg
    43,6 KB · Wyś: 77
  • Bez tytułu1.jpg
    Bez tytułu1.jpg
    13 KB · Wyś: 68
  • Bez tytułu2.jpg
    Bez tytułu2.jpg
    53 KB · Wyś: 66
  • Bez tytułu3.jpg
    Bez tytułu3.jpg
    34,3 KB · Wyś: 40
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Niestety, Eedviking, po tej radzie totalnie rozwaliło mi bezprzewodówkę. Teraz idzie tylko po kablu :(
Muszę jutro szybko do kolegi sieciowca
 
Do góry