Panasonic TXL42E30

gamperek

New member
@gamperek, co zrobiłeś polubiłem sony ex520!!! jakies oceny
Wiesz co mam czas do najbliższego wtorku nie dzisiejszego więc czekam jeszcze na test panasa i więcej info o sony. Też skłaniam się do E30 ale może będą dobre ceny na soniacza. Tylko EX520 chyba nie ma 100hz :neutral: Sony pojawia się z cenami napoziomie Panasonica i ma być dostępny pod koniec tego tygodnia SONY KDL-40EX520 taką informację uzyskałem w tym sklepie.
 

Andrew55

New member
Jak ja pisałem do nich w lutym o ten tv to mówili ,że będzie w połowie marca !
Wesołych Świąt.Kiki niepotrzebnie nakręcił obietnice testu Panasa (u mnie słowo droższe pieniedzy),mam go bez testu juz 3 tydzień i jestem zadowolony,a po teście może coś poprawię(?), niektórzy, Kiki, przez Ciebie, będą oglądać tv w święta na starym tv.Ale w świeta można robić tyle innych przyjemnych rzeczy w gronie rodziny ,.... póżniej pokaże moim obraz NG na "n", na nowym tx32e30 .Doznają szoku.Drugiego , jak zobaczą ile pobiera watów.
 

ten30

New member
no to kiszka Pany, zaczynam się zastanawiac czy nie łyknąc sony 40ex710? widziałęm oba w markecie chyba obraz lepszy miał soniacz /możliwe że to kwestaia ustawień/ sam nie wiem.
kiki gdzie TY
 

wojks

New member
no to kiszka Pany, zaczynam się zastanawiac czy nie łyknąc sony 40ex710? widziałęm oba w markecie chyba obraz lepszy miał soniacz /możliwe że to kwestaia ustawień/ sam nie wiem.
kiki gdzie TY


Tutaj zaletą Panasonica jest to, że czyta więcej formatów z USB, można podłączyć dysk twardy.
No i jeżeli chodzi o internet, jest Viera Connect a w tym Viera Market.
Na razie cicho jest o tym, ale będziesz miał dużo aplikacji, w tym również gry :)
 

Konrad1976

New member
Też mam ten dylemat, czekam na test Kikiego tego Panasa, ale zastanawia mnie sony ex520, wydaje mi się,że sony nie cofa się do tyłu i nie robi już 50Hz w modelach na 2011 rok.Dajcie linka do strony gdzie jest tak zapisane, na stronie Sony nie ma o tym mowy.
 

ten30

New member
kiki człowiek gdzieś Ty był?!! bez Twego testu ludzie unitre zaczynają kupować.
jest czytałem 60hz i nad tym sie zastanawiam, wszystko od kikiego teraz zależy
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
musiałem czekać na wyjaśnienia bo byłem za słaby aby odpowiedzieć sobie na problemy które napotkałem.
 

ten30

New member
ok. kiedy test? stary stara czai się na jakies gary nie mam czasu jeszcze lapciak mi pada mam 20% a zasilacz nie ładuje!
powiedz mi czy duża jest między 100hc a 50/60hc
 
Też mam ten dylemat, czekam na test Kikiego tego Panasa, ale zastanawia mnie sony ex520, wydaje mi się,że sony nie cofa się do tyłu i nie robi już 50Hz w modelach na 2011 rok.Dajcie linka do strony gdzie jest tak zapisane, na stronie Sony nie ma o tym mowy.

Robi robi. Tak samo jak Samsung, który w tym roku serie TV LCD wypuszcza tylko 50hz bo skupili się głównie na LCD LED. Podobnie robią inne firmy w tym Sony. Panasonic o dziwo jako jeden z nie licznych wypuścił TV LCD i to 200hz.


@ten30 - nie daj się! Pokaż kto w domu ma władze :krol:

@Kiki - rozumiem że te problemy dotyczą tylko 42 cali i nie spotkałeś takich w modelu 37-calowym?
 
Czy zauważalna to już kwestia gustu. Na pewno przy szybkich akcjach w filmach jak i podczas oglądania meczy wydaje mi się że obraz jest lepszy przy 100hz niż przy 50hz. Prawda jest jednak taka, że jest mnóstwo opinii ludzi którzy mówią że nie widzą różnicy w obrazie. Może kiki dokładniej powie jak to jest.
 

gamperek

New member
Widzę że trochę wam namieszał wspomniany przeze mnie model Sony 40EX520. Tak jak pisałem nie ma on 100 hz niestety tutaj dowód bo ktoś prosił o linka Sony KDL-40EX520 - Telewizor z podświetlaniem LED Sony w RTV EURO AGD

@ten30 Widzę że naprawdę Cię "ciśnie"8) Tak jak Ty wspominałeś że nie interesuje Cię EX500 to w moim przypadku podobnie z EX710. Jak już brać to wolę zaryzykować EX520 mimo braku 100hz. Przynajmniej nowy model na ten rok a nie stary z przed roku!
Także u mnie pojedynek 42E30 v40EX520! Za rogiem jako czarne konie czają się Philips 40 7605 i plazma Panasa 42V20 (tylko boje się poboru prądu).
 
Do góry