Panasonic TXL42E30

@ten30 - aż tak bardzo Ci się spieszy? Poczekaj chwilkę jak chcesz ta Toshibe. Zauważ że Panasonic też jeszcze miesiąc temu kosztował o wiele więcej niż obecnie. Na Toshibe też pewnie ceny spadną niedługo.
 

ten30

New member
nawet nie wiesz jak bardzo mam czas do końca tygodnia chyba tylko do czwartku potem mogę mieć za to fotele firanki i sterete garnków! sami rozumiecie;)!!
 

Konrad1976

New member
Zamówiłem w piątek 42E30, czyli przy odbiorze mam sprawdzić podświetlenie,a co jeśli będzie nie tak, można bez problemów odmówić ? Zakup w sklepie na miejscu, zamawiana specjalnie 1 szt.
 

spock

New member
Wersja z literką B wystepuje w UK i w przeciwieństwie do tego sprzedawanego u nas z literką E posiada tuner DVB-T2 (czyli można z "powietrza" łapać sygnał cyfrowy HD), reszta różnic może ewentualnie dotyczyć zawartości Viera Cast.


Model B to model brytyjski. Jego DVB-T _NIE_ bedzie działać tak jak trzeba w Polsce.
Wszystkie modele Panasonic z tunerem DVB-T odbierają i kanały HD o czym można się przekonać w stolicy gdzie jest nadawany Polsat HD w DVB-T.
Dodatkowo posiada brytyjską wtyczkę.

_ZDECYDOWANIE_ nie należy brać modelu B. Ten model ma tylko jezyk angielski w menu.
Dodatkowo na VieraConnect nie będzie polskich aplikacji.

Podsumowując - należy brać model E (europejski kontynentalny)
Pozdr.
 

ten30

New member
to co wybrać Panasonic TXL42E30 czy Sony KDL40ex710aep lub KDL40ex710 nie będe miał na Toshibe.
kiki daj prosze tesa panasa
 

Kriso81

Member
ja bym nie brał Sony bo strasznie ziarno robi na sygnale analogowym i hd, wiem bo widziałem a jak ktoś nie wierzy to niech idzie i sobie sprawdzi, ja chyba też tego panasa wezmę myślałem też o LG 42 5500, po włożeniu pendrive z filmem mkv odrazu odtwarza a nie wiem jak panas i też nie ma ziarna takiego jak sony.
 

Kriso81

Member
I jeszcze na celowniku Sharp LE830 -tylko to zapewne inna klasa cenowa bedzie do panasa e30

Sprawdź tego Sharpa pod względem smużenia na analogowej telewizji najbardziej widać, ja widziałem na kilku modelach 810 812 i 814 ten efekt a i zobacz napisy jak jest np tvp info jak wygląda słabo są rozmazane jak się przesuwają na dole ekranu.
 

MaciekSK

New member
to co wybrać Panasonic TXL42E30 czy Sony KDL40ex710aep lub KDL40ex710 nie będe miał na Toshibe.

Gdybym rozważał model z podanego zakresu przekątnych wybrałbym Sony EX71x lub poczekał na EX72x tak jak zreszta juz gdzieś to pisałem. Myślę, że obraz będzie jeszcze lepszy (dodatkowo ma więcej możliwości ustawień obrazu) a multimedialnie nie ustępuje Panasonicowi. Sam kupiłem E30 z tego względu, ze w rozmiarze 32" Sony pakowało inne, gorsze matryce niz w modelach 40" no i cena była atrakcyjna w stosunku do tego co ten TV oferuje.
 

gamperek

New member
kiki gdzie jesteś?
No właśnie, impreza była popiłeś czy co?:-D
Naród czeka na test!
ten30 Też czekam na ten teścik bo cały czas się waham między tym Panasem a Sony EX500 oraz wchodzącym właśnie EX520. Mam czas do wtorku i nie wiem co kupić.
Trochę wkurza mnie że panas jest jakoś tak słabo dostępny w sklepach netowych 42" tylko w ok 12 sklepach model 37" już lepiej bo w 30 sklepach. Gdzie chcesz go kupić?
 

ten30

New member
masz racje kiki leży pewnie gdzies w kartonie po panasonicu:) co do ex500 to go nie chce ale ex520 mnie już interesuje tylko że brak ceny. Za panasa 2900pln w sklepach internetowych można trafić gdzie w mm czy euro 3600. W 99% jestem za Panasem i go wezmę, kiki pisał coś o Toshibie ale 3500 tyle nie mam.
KIKI WRACAJ!!! KONIEC ROZPUSTY !
 
Do góry