Panasonic TXL42E30

ten30

New member
Witam,
uprzejmie informuję, że literka „E” umieszczona na końcu oznaczenia modelu odbiornika oznacza, iż produkt jest dedykowany na rynek Europy Kontynentalnej. Podany model odbiornika bez literki „E” na końcu, jest niepełnym oznaczeniem tegoż TV.

info z Panasonica
 

lcz@interia

New member
Kolejny Test

Bardzo profesjonalny test:
Panasonic TC-L42E30 LED LCD HDTV Review - TelevisionInfo.com

Potwierdzenie doskonałych kątów poziomych ale silnie uczulają na kąty pionowe!

Swoją drogą sam się dałem na to nabrać w MM gdzie ten telewizor stał nisko na wysokości pasa. Obraz był jakby lekko zamglony i przez to nie za bardzo mi się podobała ale myślałem, że to kwestia zbyt silnego podświetlenia ustawionego na telewizorze.
 
Ostatnia edycja:

mtbiker

New member
Ups, założyłem nowy temat, a mogłem w sumie zadać to pytanie tutaj... przepraszam i jeśli Moderator sobie życzy - mój temat można usunąć.

Czy ten telewizor da się gdzieś kupić? Czemu na ceneo praktycznie nigdzie nie jest dostępny? Ktoś wie? Chcę go... :/
 

mtbiker

New member
Jestem w trakcie testu - napisz proszę jakie masz pytania przy 42E30

Kiki, skup się proszę mocno na czerni i płynności. Dziś posiedziałem trochę w mm przed ustawionymi obok siebie 42E30 i 42V20 - wrażenie miałem takie, że pod względem płynności plazma to inny wymiar! Tymczasem z paru względów mam ochotę na przesiadkę z plazmy na LEDa...
Twój werdykt pewnie zadecyduje, czy ten TV zastąpi mojego 37X10Y.

Czy test rzeczywiście będzie dziś w nocy? Około której?
Można chłodzić piwko? ;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wczytuje się. Jest tego dużo . ALe muszę poprawić kilka zdjęć bo są nie ostro .Rano więc idę na zdjęcia poprawkowe.
Więc całość dopiero jutro.
Ale wiedzę ma już pełną. Mogę odpowiadać na pytania.
Również w porównaniu z plazmą 42G30, 43D490, 42UX30
 
Kiki to Ja mam pytania.

Czy 42 cale tak samo sobie dobrze radzą z skalowaniem SD jak 37?

Czy podświetlenie matrycy jest dobre?

Jak w porównaniu do modelu 37 calowego ma się płynność i kąty pionowe?

I na koniec czy wersja 42 calowa jest lepsza/gorsza/porównywalna do 37 calowej?


Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Skalowanie jest na tym samym poziomie.
Podświetlenie matrycy niestety nie - trzeba sprawdzać.
Na dwa testowane dwa miały z dołu z prawej strony prawie wystające diody. Widać mocno podświetlenie jasne z prawej strony z dołu.
Kąty są podobne , płynność też.
Ale lepiej działa 37E 30.
 

lucky looker

New member
Ale lepiej działa 37E 30.

Nie wiem czy to przypadek, czy prawidłowość, ale mam podobne doświadczenie z nieco starszym modelem Panasonic TX-L37D25 . Wcześniej wybrałem TX-L42D25 , ale ze względu na "latarnie" w rogach szybko odesłałem ( wygodna opcja 10 dni w sklepie internetowym ). Obecny L37D25 jest
pod względem idealny. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z wyboru.
 

Andrew55

New member
tx-l32e30, mam go od 2 tygodni,nie mam na ekranie żadnych białych plam ,obraz super ,czekam na test, bo może jako zwykły użytkownik ,potrafie go ustawic tak ,że będzie jeszcze lepszy
 

ten30

New member
kiki nie dołożę mam trzy tysie i zeta więcej, stąd moja niepewność i nie wiem co wybrać 40VL748G za trzy tysie kupie?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
dopłata jest nie wielka. Ale zakup na lata i z pewnością się opłata jak szczęka przy oglądaniu spadnie Ci do ziemi. Taki efekt jest wart każdych pieniędzy.
 
Do góry