Panasonic seria v20 wszystko na temat serii V20

zbik1967

New member
U mnie często tak się dzieje, że raz jest połączenie, raz nie ma. Adapter dobry skoro czasem się łączy. Jest to jednak irytujące...
Oczywiście laptop łączy się z siecią, więc nie jest też to problem samej sieci.
Nie mam pojęcia o co tu chodzi...
U mnie takich kłopotów do tej pory nie było, od wczoraj nie łączy i już. Ciągle jest komunikat, że nie ma podłączonego adaptera Wlan...
 

krzys504

New member
U mnie często tak się dzieje, że raz jest połączenie, raz nie ma. Adapter dobry skoro czasem się łączy. Jest to jednak irytujące...
Oczywiście laptop łączy się z siecią, więc nie jest też to problem samej sieci.
Nie mam pojęcia o co tu chodzi...

Ja mam ten sam problem.Ale to chyba wiekszosc ma takie ploblemy.
Bylem kiedys u kolegi i mial ten sam problem.jedyna mozliwosc to podlaczenie kablem.
 

zbik1967

New member
Ale to chyba nie jest odpowiedź, że TTTM. Skoro płaci się dość sporą jakby nie patrzeć kasę za sprzęt, to ten sprzęt powinien jednak działać!
 
Ostatnia edycja:
C

czarny280

Guest
Proszę o pomoc. Chciałbym powiesić 42V20 na ścianie. Uchwyt do TV przykręca się za pomocą 4 śrub. Instrukcja mówi, że zagłębienie śrub musi wynosić min. 15mm, maks. 30mm. Śrub tych nie ma jednak w zestawie z TV. Czy kupując jakikolwiek wieszak w standardzie VESA będzie on zawierał odpowiednie śruby?
 

Samur_aj

New member
Nie kupuj wieszaka tylko zarejestruj się na stronie Panasonica i dostaniesz wieszak gratis. Dodatkowo przyjadą monterze i ładnie powiedzą TV na ścianie, odpadnie problem dopasowywania śrub.
 

dandy

New member
Nie kupuj wieszaka tylko zarejestruj się na stronie Panasonica i dostaniesz wieszak gratis. Dodatkowo przyjadą monterze i ładnie powiedzą TV na ścianie, odpadnie problem dopasowywania śrub.

ale czarny 280 celuje w 42 cale, a ta promocja w przypadku plazm 2D (jaką wiadomo jest V20) zaczyna się od 46 cali..
 
C

czarny280

Guest
Ja już mam TV kupiony w tamtym roku. Teraz tylko robię remont mieszkania i chcę go powiesić. Stąd pytanie o te śruby.
 

rzeczka0311

New member
Witam wszystkich! od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem P42V20 i powiem że jak narazie tv zachwyca,obraz zachwyca,dźwięk też super,udany zakup,polecam każdemu.
 

mike1986

New member
Przymierzam się do zakupu modelu 50V20. Każdy sprzedawca w każdym sklepie mówi co innego na temat porównania plazmy vs lcd vs led. Każdy proponuje mi inne telewizory. Szczerze mówiąc mam już trochę dość wycieczek po Media Markt i Saturnie. Czy w tej kategorii cenowej (4700 zł) jest to dobry wybór? Zastanawiam się również nad Sharp LC 46LE812E oraz Sony KDL 46HX800.
Warunki = pokój ok. 35m2, oświetlenie w zależności od ustawienia żaluzji, siedzenie na wprost. Pod TV będzie podpięta konsola PS3. Brać 50V20?
 

don111

Banned
to jest najlepsza plazma 2d obecnie produkowana, więc sam sobie odpowiedz czy to może być dobry wybór za te pieniądze i czy średniej klasy LCD za te same pieniądze i w dodatku o mniejszym ekranie, są w tym przypadku bardziej opłacalne czy też nie
 

mike1986

New member
to jest najlepsza plazma 2d obecnie produkowana, więc sam sobie odpowiedz czy to może być dobry wybór za te pieniądze i czy średniej klasy LCD za te same pieniądze i w dodatku o mniejszym ekranie, są w tym przypadku bardziej opłacalne czy też nie

Dzięki za odpowiedź. A takie pytanie - jak kształtują się ceny tego modelu od momentu wypuszczenia na rynek? Od jutra będzie można przez weekend nabyć 50V20 w Saturnie po promocyjnej cenie 4690 zł. Szczerze mówiąc nie znalazłem ciekawszej oferty na internecie, a jak wiadomo - Saturn akurat do tanich nie należy. Oferta wydaje się zatem ciekawa. Problem w tym, że z telewizora zacznę na dobre korzystać dopiero za 3-4 miesiące. I pytanie, czy za te 4 miesiące ceny tego modelu spadną poniżej 4700 zł czy kupować jutro? Jak myślicie? :bober:
 

pedros300

New member
Ciekawszą opcją na P50V20 jest oferta EUROAGD ,o stówkę drożej,ale możliwość rat 10x0%,jeśli jesteś ratami zainteresowany:)
 

digitalus

Banned
Dzięki za odpowiedź. A takie pytanie - jak kształtują się ceny tego modelu od momentu wypuszczenia na rynek? Od jutra będzie można przez weekend nabyć 50V20 w Saturnie po promocyjnej cenie 4690 zł. Szczerze mówiąc nie znalazłem ciekawszej oferty na internecie, a jak wiadomo - Saturn akurat do tanich nie należy. Oferta wydaje się zatem ciekawa. Problem w tym, że z telewizora zacznę na dobre korzystać dopiero za 3-4 miesiące. I pytanie, czy za te 4 miesiące ceny tego modelu spadną poniżej 4700 zł czy kupować jutro? Jak myślicie? :bober:
w sklepach saturn i mm, niektorzy sprzedawcy to przedstawiciele okreslonej firmy. Beda polecac telewizor od ktorego dostaja prowizje. v20 to na pewno bardzo dobry wybor. nawet jesli zdecydujesz sie konkretny model to sprzedawca tez bedzie polecal dalej, a moze ten:), a moze ten:)
nie sluchac sprzedawcy tylko zabierac telewizor do domu.

nie jestem przedstawicilem zadnej firmy . mam plazme daewoo i panasonica. plazma to optymalny i najlepszy wybor do ogladania telewizji. mozna jedynie zastanowic sie czy wybrac plazme lg,samsung lub panasonic.nawet tania plazma jest lepsza od drozszego lcd .
przyklad. na tym zdjeciu widze wiecej szczegolow w telewizorze plazmowym. uwazam ze roznica jest wyrazna.
http://www.fotofotki.pl/images/supff93t5y5tpce9e8co.jpg

gdy chcialem kupic plazme to sprzedawca powiedzial tak.. pan bedzie to kupowal?,wyzsza rozdzielczosc ma telefon komorkowy.

nie kupilem w tym sklepie bo nie chcialem sluchac glupot. kupilem przez internet bo bylo taniej i nie musialem sluchac co sprzedawca poleca.
moja odpowiedz dotyczy wypowiedzi.. mike 1986
Przymierzam się do zakupu modelu 50V20. Każdy sprzedawca w każdym sklepie mówi co innego na temat porównania plazmy vs lcd vs led. Każdy proponuje mi inne telewizory. Szczerze mówiąc mam już trochę dość wycieczek po Media Markt i Saturnie.
ten temat caly czas jest aktualny
Naciąganie klientów na podrasowane telewizory
 
Ostatnia edycja:
Do góry