Panasonic seria v20 wszystko na temat serii V20

soplus

Active member
Bez reklam
U mnie bez problemów. Tylko lipsync w ampli musiałem ustawić.
Opóźnienie między przesyłanym dźwiękiem a wyświetlanym obrazem (czyli że ruchy ust nie pokrywają się ze słyszanym tekstem). U mnie w H/K AVR 255 musiałem ustawić opóźnienie na 180ms i jest ok.
 

Jacek_123

New member
Witam Serdecznie po raz pierwszy!
Mam pytanie, czy Ktoś z Was testował dwustrumieniowy moduł CI Astona do Cyfry+? Czy wbudowany w TXP50VT20 tuner sat obsługuje możliwość jednoczesnego nagrywania (zewn.HDD) i oglądania innego kanału?
Pzdrw.Jacek

PS.przepraszam za zły topic!
 
Ostatnia edycja:

pool275

New member
sorenson, dzięki za odpowiedź. Myślicie, że kabel DVI-HDMI o długości ok. 10m wpłynie negatywnie na jakość obrazu?
 

sorenson

New member
sorenson, dzięki za odpowiedź. Myślicie, że kabel DVI-HDMI o długości ok. 10m wpłynie negatywnie na jakość obrazu?
Na pewno się narażę maniakom ale to nie audio to sygnał cyfrowy i moim zdaniem kabel nie ma znaczenia jest 0 albo 1. I przy audio rozumiem inwestycje w przewody, ale przy sygnale cyfrowym a o takim mówimy według mnie nie ma znaczenia marka ani nie ma żadnego wpływu na jakość.
 

pool275

New member
Też tak myślałem :p Jeszcze jedno pytanie. Przy podłączeniu pod PC, jaką uzyskałeś maksymalną rozdzielczość? 1080p? i jaka była jakość obrazu?
 

soplus

Active member
Bez reklam
Na pewno się narażę maniakom ale to nie audio to sygnał cyfrowy i moim zdaniem kabel nie ma znaczenia jest 0 albo 1. I przy audio rozumiem inwestycje w przewody, ale przy sygnale cyfrowym a o takim mówimy według mnie nie ma znaczenia marka ani nie ma żadnego wpływu na jakość.
Ale jakość wykonania i jakość użytych materiałów już tak. A to najczęściej jest odwrotnie proporcjonalne od ceny.
 

hcl4

New member

pool275

New member
Pomierzyłem i wyszło mi 7,6m, więc nie chcę ryzykować i brać 7,5m odcinka, bo mógłbym mieć niemiła niespodziankę :D

Chyba wezmę tego Prolinka, tylko ciągle nie wiem, jaki przewód będzie lepszy:

HDMI - HDMI + przejściówka DVI -> HDMI

czy

DVI - HDMI ?
 

hcl4

New member
Pomierzyłem i wyszło mi 7,6m, więc nie chcę ryzykować i brać 7,5m odcinka, bo mógłbym mieć niemiła niespodziankę :D
Chyba wezmę tego Prolinka, tylko ciągle nie wiem, jaki przewód będzie lepszy:
HDMI - HDMI + przejściówka DVI -> HDMI
czy
DVI - HDMI ?
Uważam, że jeśli znalazłeś odpowiednią długość DVI->HDMI, to najlepiej eliminować zbędne "rozpraszacze" :). Jak coś masz bez kombinowania - to po co kombinować? No chyba, że nie znajdziesz odpowiedniej długości, to wiadomo że musisz HDMI->HDMI+przejściówka=HDMI->DVI :)
 

keyman

New member
czy miał ktoś problem z podłączeniem PC pod ten telewizor?

np. kablem DVI - HDMI?

Niestety tak, nie udało mi się połączyć kablem HDMI-HDMI (oraz HDMI-HDMI z przejściówką na DVI). Co ciekawe komputer widzi połączenie (znajduje Panasonic TV) ale obrazu nie przesyła. Próbowałem na różnych kablach, rożnych sterownikach do grafiki i niestety nic. Podejrzewam że to wina karty graficznej (GTS250) lub ostatniej aktualizacji tv do wersji 2.505.
Pisałem o problemie wcześniej na forum ale bez odzewu.

Kiedyś podłączałem ten sam komputer do G20 (firmware chyba 2.408 ) i działało.

Ktoś ma jakiś pomysł?
 

pool275

New member
keyman, a próbowałeś podpiąć jakiś inny komputer? np. laptop?

Jeśli faktycznie jest problem z podpięciem pod PC, to nieciekawie, bo tylko tego źródła chcę używać do przesłania obrazu :/

Może ktoś jeszcze się wypowie?
 
Do góry