Panasonic seria S10 wszystko na temat serii S (Tx-p42s10)

cza1zip

New member
Witam wszystkich. Mam prosbe o doradzenie;] Chce kupic ta plazme. Innych nie biore pod uwage no czasami mysle zeby dolozyc do G10 ale raczej to odpada. A wiec chodzi o to cale buczenie. Chcialem kupic przez internet wiadomo bo jest najtaniej no ale z tego co wiem i rozmawialem z facetem z jednego sklepu nie ma opcji zeby takowy buczacy tv zamienic. Z kolei electro mialo taka srednia cene i mozna towar zwrocic do 3 dni (rozpakowany i uzywany) i nawet nie podawac przyczyny zwrotu no ale maja jeden tv i jest na wystawie( 3 tygodnie ) wiec to odpada. Pytalem sie czy moga sprowadzic to nikt tego nie wie a nawet watpia. Dlatego prosze o jakas porade bo mozliwe ze ktos juz wymienial tv w sklepie internetowym albo oddawal na gwarancje do panasonica. Czytalem gdzies na forum ze kolega dwa razy wymienial tv w euro i dopiero trzeci chodzil normalnie. Pozdrawiam
 

batik87

New member
Jak zamowisz przez internet sprzet to masz 10 dni na oddanie sprzetu bez podawania przyczyny (takie prawo)
Ja mam 2gi egzemplarz 50S10 z Euro i nie da sie ukryc, ze "brzyczy" ale jest to do zniesienia. Nie jest to tak glosne jak w samsungu b850. Podzdrawiam
 

tzbik

New member
Witam wszystkich. Mam prosbe o doradzenie;] Chce kupic ta plazme. Innych nie biore pod uwage no czasami mysle zeby dolozyc do G10 ale raczej to odpada. A wiec chodzi o to cale buczenie. Chcialem kupic przez internet wiadomo bo jest najtaniej no ale z tego co wiem i rozmawialem z facetem z jednego sklepu nie ma opcji zeby takowy buczacy tv zamienic. Z kolei electro mialo taka srednia cene i mozna towar zwrocic do 3 dni (rozpakowany i uzywany) i nawet nie podawac przyczyny zwrotu no ale maja jeden tv i jest na wystawie( 3 tygodnie ) wiec to odpada. Pytalem sie czy moga sprowadzic to nikt tego nie wie a nawet watpia. Dlatego prosze o jakas porade bo mozliwe ze ktos juz wymienial tv w sklepie internetowym albo oddawal na gwarancje do panasonica. Czytalem gdzies na forum ze kolega dwa razy wymienial tv w euro i dopiero trzeci chodzil normalnie. Pozdrawiam

Ja zakupiłem przez internet w euro z opłatą dowozu do domu, a wymianę załatwiałem na miejscu w sklepie. Za wymiany nie płaciłem a jechały z centralnego magazynu. Przy drugiej wymianie kierownik sklepu z oporami się zgodził, ale znowu poszło o burczenie choć bardziej drażnił mnie walnięty czerwony piksel. Jak przyszedł 3 z tej samej partii co poprzednie już miałem zamiar pisać o zwrot pieniędzy, ale o dziwo trzeci nie burczy. Obraz bez wad więc został.
Rozmawiałem z serwisem Panasonica i gdyby nie chcieli mi wymienić telewizora podobno mogę to zgłosić jako usterkę. Na razie nie muszę.
Może komuś się przyda taka wiedza odnośnie poboru mocy 42S10. Pochmurny dzień, kontrast 25, eco wyłączone pobór 150W.
W nocy, z włączonym eco, 127 W.
 

Krisu.

New member
Witam wszystkich. Mam prosbe o doradzenie;] Chce kupic ta plazme. Innych nie biore pod uwage no czasami mysle zeby dolozyc do G10 ale raczej to odpada. A wiec chodzi o to cale buczenie. Chcialem kupic przez internet wiadomo bo jest najtaniej no ale z tego co wiem i rozmawialem z facetem z jednego sklepu nie ma opcji zeby takowy buczacy tv zamienic. Z kolei electro mialo taka srednia cene i mozna towar zwrocic do 3 dni (rozpakowany i uzywany) i nawet nie podawac przyczyny zwrotu no ale maja jeden tv i jest na wystawie( 3 tygodnie ) wiec to odpada. Pytalem sie czy moga sprowadzic to nikt tego nie wie a nawet watpia. Dlatego prosze o jakas porade bo mozliwe ze ktos juz wymienial tv w sklepie internetowym albo oddawal na gwarancje do panasonica. Czytalem gdzies na forum ze kolega dwa razy wymienial tv w euro i dopiero trzeci chodzil normalnie. Pozdrawiam


Witam

Wstrzymaj "konie" Kolego jest nowy rok i będą nowe modele telewizorów .

PDP Panasonic na 2010 rok. - Strona 6 - HDforum

CES 2010 - P jak Panasonic - HDforum

To co teraz sprzedają to są "resztki" mogą być poserwisowe
i tak zwane "pułkowniki" co stoją długo na półce.

Nowe modele powinny być luty-marzec.

Kupowania na "gorąco" nie polecam , poczytaj fara i czas szybko minie ;);)
 

cza1zip

New member
Tak tylko nowe modele bada i nowe ceny tez beda;] Batik87 zgadza sie jest takie prawo ale telewizor musi byc zapakowany oryginalnie w karton i nie mozna go uruchamiac. Takze tu bardziej chodzi o ludzi ktorzy sie rozmysla. Sprawdzic czy buczy niestety nie mozna. No nie wiem juz co mam zrobic...
 

danch

New member
Tak tylko nowe modele bada i nowe ceny tez beda;] Batik87 zgadza sie jest takie prawo ale telewizor musi byc zapakowany oryginalnie w karton i nie mozna go uruchamiac. Takze tu bardziej chodzi o ludzi ktorzy sie rozmysla. Sprawdzic czy buczy niestety nie mozna. No nie wiem juz co mam zrobic...

Sorry ale glupoty piszesz. Wlasnie po to jest te 10 dni aby sobie TV rozpakowac i sprawdzic jego uzywanie i jak nie pasuje to odeslac. Taka idea stoi za tym zapisem, klient na odlegosc nie moze obejrzec i sprawdzic towaru, wiec ma 10 dni na jego sprawdzenie. Kupujesz TV, rozpakowujesz (postaraj sie nie rozwalic kartonu) i testujesz, jak sie okaze ze to jednak nie to, odsylasz do 10 dni i psim obowiazkiem sklepu jest ten towar przyjac i kase oddac.
 

tzbik

New member
Tak tylko nowe modele bada i nowe ceny tez beda;] Batik87 zgadza sie jest takie prawo ale telewizor musi byc zapakowany oryginalnie w karton i nie mozna go uruchamiac. Takze tu bardziej chodzi o ludzi ktorzy sie rozmysla. Sprawdzic czy buczy niestety nie mozna. No nie wiem juz co mam zrobic...

Nie ma problemu bo na kartonie nie ma plomb ani taśm do zerwania. Jak się chce sprawdzić czy burczy wystarczy zdjąć górę pudła, rozwinąć folię i podłączyć do prądu. Jak się pojawi ekran strojenia i po pokoju rozniesie się burczenie to wyłączaj z prądu zawiń jak było i można zwracać.
 

Alienscum

New member
Na allegro można już go kupić za 2300 + 5 lat gwarancji....
Kurde chyba nie jest to zła cena, a chciałem brać coś używanego..
i już sam nie wiem
 

Krisu.

New member
Tak tylko nowe modele bada i nowe ceny tez beda;] Batik87 zgadza sie jest takie prawo ale telewizor musi byc zapakowany oryginalnie w karton i nie mozna go uruchamiac. Takze tu bardziej chodzi o ludzi ktorzy sie rozmysla. Sprawdzic czy buczy niestety nie mozna. No nie wiem juz co mam zrobic...

HMM nowe ceny i owszem ale czy wyższe? konkurencja nie śpi
więc z cenami nie powinno być tragicznie.
Sprawdź linki które ci wysłałem .
 

danch

New member
HMM nowe ceny i owszem ale czy wyższe? konkurencja nie śpi
więc z cenami nie powinno być tragicznie.
Sprawdź linki które ci wysłałem .

gizmodo.com/5450767/panasonics-g2-and-s2-plasmas-have-impressive-contrast-ratios-dubious-brown-colorway

2100 $ za 42s2 to jest tak lekko liczac 2x wiecej niz 42s1, a gdzie miejsce na Vat i clo ? Pewnie w Europie bedzie za 3000k euro na starcie.
 

cza1zip

New member
Danch rozmawialem ze sklepem i sobie poczytaj jak chcesz warunk izwrotu w 10 dni "możesz nam zwrócić zakupiony produkt tylko wówczas gdy nie był używany, lub nie został w jakikolwiek sposób zniszczony i jest oryginalnie zapakowany" Pewnie ze moge sobie rozpakowac sprawdzic ale pozniej moga mi tego nie przyjac.
 

Krisu.

New member
Danch rozmawialem ze sklepem i sobie poczytaj jak chcesz warunk izwrotu w 10 dni "możesz nam zwrócić zakupiony produkt tylko wówczas gdy nie był używany, lub nie został w jakikolwiek sposób zniszczony i jest oryginalnie zapakowany" Pewnie ze moge sobie rozpakowac sprawdzic ale pozniej moga mi tego nie przyjac.

Rozmowa jedno a prawda drugie poczytaj linki

Zwrot i reklamacja towaru zakupionego przez internet

W ELECTRO.PL jest tak :

ELECTRO.pl - najlepszy polski elektromarket - Regulamin
 

Ernestoo

New member
Proszę o informację czy sprawdzenie czasu pracy telewizora TX-P42S10E w menu serwisowym jest takie samo jak w TX-P42S10ES ? Pytam ze względu na to, że dokładny opis znalazłem w dziale poświęconym temu drugiemu modelowi, a nie chce czegoś u siebie w S10E czegoś pokiełbasić.
 

Alienscum

New member
Proszę o informację czy sprawdzenie czasu pracy telewizora TX-P42S10E w menu serwisowym jest takie samo jak w TX-P42S10ES ? Pytam ze względu na to, że dokładny opis znalazłem w dziale poświęconym temu drugiemu modelowi, a nie chce czegoś u siebie w S10E czegoś pokiełbasić.

Chyba tak, bo różnią sie tylko kolorem obudowy
 

Krisu.

New member
Na aukcji jest napisane że pochodzi z polskiej dystrybucji
5 lat gwarancji/ faktura

Więc jak dostanie fakturę VAT (sprzedaż przez FIRMĘ) to chyba nie ma podstawy do obaw.


REDCOON daje faktury a z tego co ludzie piszą sprzedają telewizory z poza Polski wiec co daje faktura ? ;);););)
Jest kilka postów na forum mówiących o braku możliwości uzyskania 5 lat gwarancji.
 

killer78

New member
Gwarancja Panasonica po rejestracji a gwarancja sklepowa

Witam wszystkich.
Niedawno stałem się posiadaczem plazmy S10 i w sklepie zaproponowano mi wspaniałą gwarancję na 5 lat. Wszystko było dobrze dopóki nie zapytałem o cenę. Zapłaciłem około 350 zł za przedłużenie do 5 lat, ponieważ normalnie jest 2 lata.
Napiszcie o co chodzi z tą gwarancją Panasonica jak się gdzieś tam TV rejestruje, bo sprzedawca nic o tym nie wspomniał.
 
Do góry