Panasonic seria PV80 i PV8

GTT

New member
Montaż podstawy

Pilna prośba o informację do posiadaczy PV80:

Ile czasu w przybliżeniu trwa zamocowanie przez jedną osobę podstawy tej plazmy, 10-15 minut?

Wygląda na głupie pytanie, ale jest mi potrzebna ta informacja.
 

przemo.

New member
kosiara napisał:
Przemo, gdzie Ty go znalazłeś za taką cenę?

no właśnie mój światopogląd sie zawalił ... 3 razy sie gościa pytałem telefonicznie czy aby napewno za tyle i okazało sie że jest, ale za 2999 a nie za 2099 :/ Niewielka różnica, która kosztowała mnie jazdę na drugi koniec miasta ...
 

GTT

New member
@wtykacz - dzięki!

@przemo - właśnie kupiłem PV80 za 2180 i transport kurierem z pobraniem, 77 zł w Electro.pl Sklep prima, można się dodzwonić i gadać z żywym człowiekiem.
Od tego piątku ta plazma tam potaniała, ale sporo wzrósł koszt kuriera.
 

przemo.

New member
teraz tez 42' wychodzi najtaniej. Nie wiecie czy oni mają odbiór osobisty ? Bo dzis to już chyba za późno na dzwonienie bo (022) to mazowiecki telefon.
 

GTT

New member
Prefix 22 to może być też telefon via internet, ale siedzibę mają faktycznie w Warszawie. Electro.pl pracują do g.17, w weekendy do g.14, nic nie wiem o odbiorze osobistym.
 

przemo.

New member
ok, to jutro będe ich "molestował" ;), nie uśmiecha mi sie płacić prawie 80 za transport jak mogę sam podjechać do nich.

A jednak wyraźnie jest napisane, że siedzibę mają w Złotowie k. Piły czyli jakieś 300 km. od Warszawy ... ;(
 
Ostatnia edycja:

Bartos81

Member
Bez reklam
swego czasu jak szukałem TV przyglądałem się ofertom dwóch sklepów tyczyuło sie to modelu th50PV8, cena utrzymywała sie na dość niskim poziomie powiedzmy 3400zł gdy było 3-4 sztuki, potem jak zostawała jedna sztuka cena szła w góre o ok 800zł do 4200-4300 i tak się trzymała dłuższy czas nawet jak juz nie było tego modelu w ofercie. potem była dostawa nowe sztuki i wielka promocja >>>>obnizka ceny z 4200 na 3400<<<<

Taką własnie polityką prowadzą sklepy.
 

wotas

New member
Mam pytanie najprostsze na świecie czy cena 2200 za 42 pv80 to dobra cena proporcjonalnie do jakości obrazu tego tv (im wiecej czytam tym bardziej głupieje chyba kupie coś w ciemno) aktualnie to nawet nei jestem zdecydowany czy plasma czy lcd. To pytanie to czysty akt desperacji - wiem :O
Pozdrawiam
woTas
 

pirko

New member
TH-42PV80 - prawie zdecydowany

witam,
troszke poczytałem i wyybrałem model TH-42PV80, mozna go kupic juz za 2100 zł.
Prosze wiec o wyjasnienia.
1. czy wentylatory w tym TV nie pracuja zbyt glosno?
2. czy bardzo przeszkadzaja te sielone duszki >
3. jak z podlaczeniem do kompa - bedzie tu rozdzielczosc full hd po hdmi?
4. mam kamere canon hf 10 ful hd, - czy bede mogł ja podłączyc do tv i ogladac filmy?

dzieki za pomoc.
pozdrawiam
PIotr
 
B

burz

Guest
Witam wszystkich, to mój pierwszy post na forum, choć sledze go od dawna:)
Tez jestem na etapie przymiarki do kupna PV80 (w styczniu)... i myślę, źe do mojej kablówki to najlepsza opcja.

Co do wypowiedzi kolegi powyżej, to skąd pytanie o full HD, przecież ten panas oferuje tylko 1024x768...
pozdrawiam
 

and2000

New member
pirko:ad1: nie ma wentylatora więc nie przeszkadza- uprzedzając pytanie-nie grzeje się nadmiernie. ad2:niektórzy je widzą inni nie, przy normalnym oglądaniu-tv,dvd.divx- nie widziałem ad3:full HD nie będzie bo PV80 nie jest fullHD- natomiast przyjmie praktycznie każdy sygnał i go przeskaluje- sam mam podłączonego kompa(mediaportal) przez HDMI i jest OK ad4: patrz ad3 pozdrówka
 

Traper2000

New member
Skalowanie

Witam, czy może ktoś potwierdzić działanie automatycznego skalowania obrazu z dekodera cyfry+. Mam dekoder PVR i testowałem różne ustawienia i na żadnym nie zadziałało autoskalowanie. Nie ma problemu natomiast ze zwykłym sygnałem z anteny naziemnej.
Obawiam się że przyczyną może być menu ekranowe dekodera Cyfry, które jest przystosowane do formatu 4/3. Jedyne co działa prawidłowo to przełączanie się na 16/9 jeżeli program jest nadawany w tym formacie ale to jest WSS a nie skalowanie.
Pozdrawiam
 

przemo.

New member
GTT napisał:
@wtykacz - dzięki!

@przemo - właśnie kupiłem PV80 za 2180 i transport kurierem z pobraniem, 77 zł w Electro.pl Sklep prima, można się dodzwonić i gadać z żywym człowiekiem.
Od tego piątku ta plazma tam potaniała, ale sporo wzrósł koszt kuriera.

a powiedz mi jedną rzecz, ponieważ nie mogę nigdzie znaleść w warszawie do odbioru osobistego ten telewizor myslę czy nie zamówić w Elektro.pl. Czy nie miałeś żadnego problemu z kurierem ? bo boje się że coś sie rozwali w czasie transportu ...

Edit: Kurde chcą 106 zł za wysyłkę ... nie wiem kurde gdzie mam zamówić ;(
 
Ostatnia edycja:

Traper2000

New member
przemo. napisał:
a powiedz mi jedną rzecz, ponieważ nie mogę nigdzie znaleść w warszawie do odbioru osobistego ten telewizor myslę czy nie zamówić w Elektro.pl. Czy nie miałeś żadnego problemu z kurierem ? bo boje się że coś sie rozwali w czasie transportu ...

Edit: Kurde chcą 106 zł za wysyłkę ... nie wiem kurde gdzie mam zamówić ;(

Może ja ci odpowiem... Zamawiałem z electro.pl (ten sam TV :)) i z kurierem nie było problemu, od razu mu powiedziałem, że zanim podpiszę chcę rozpakować i sprawdzić czy nie ma uszkodzeń zewnętrznych.
To jest wręcz obowiązek !!!
 

przemo.

New member
Dzieki Traper2000. Narazie pertraktuje z paroma sklepami i chyba kupie go za ok. 2350 z odbiorem osobistym.

Znalazłem za 2282 od ręki. Jade po pracy :)
 
Ostatnia edycja:
dvi-hdmi

witam.czy jeśli podłącze swojego kompa z pv80 kablem dvi-hdmi to będę miał dzwięk,czy muszę dodatkowo puszczać przewody do dźwięku?z góry dziękuję za odpowiedzi!
 
Do góry