Panasonic seria PV80 i PV8

ArtS007

New member
Bez reklam
Odnośnie 42" jak najbardziej jest to pomyłka. Rzecz w tym, że na stronie Panasonic.pl jest podane dobrze. Ja odnosiłem się do rozdzielczości i rozmiaru jednocześnie.

ArtS :)
 

garabasz

New member
dzięki wszystkim za odpowiedź, faktycznie na panasonic.pl producent podaje 1024x768 przepraszam za wprowadzenie w błąd ale na większości stron sklepów internetowych podają właśnie 1024x720 dla 42 cali.

Czy ktoś orientuje się na czym polega różnica w tych nowych matrycach przystosowanych do HD w modelach TH-42PV8, TH-42PV80
 

ravpelc

New member
acton777 napisał:
Chodzi mi o to, ze opisujesz jaki to ładny obraz był na C+, ze nawet pstryknąłeś fotkę, otwieram link, a tam N-ka i to z sygnałem HD

ja właśnie napisałem wtedy, że oglądając film na C+ (konkretnie "Źródło") obraz był za ciemny i pierwszy raz zmieniłem na Kinowy żeby go obejrzeć :???:

a oba dekodery jak i dvd mam podłączone przez AV... na razie nie kupiłem kabla HDMI...
 

robik76

New member
Witam wszystkich forumowiczow. Prosze o pomoc,stoje przed dylematem ktory tv wybrac Panasonic TH-42PV80 czy TH-42PX80.Roznica w cenie niewielka. Pozdrawiam
 

rozia

New member
Kupiłem i ja

W poprzednim tygodniu zostałem posiadaczem TH-42PV80. Kupilem od kikiego razem z kalibracją w całkiem atrakcyjnej cenie - polecam :)

Jestem zadowolony z wyboru (WAF nawet wyższy niż się spodziewałem).
 

sosna

New member
robik76 napisał:
Witam wszystkich forumowiczow. Prosze o pomoc,stoje przed dylematem ktory tv wybrac Panasonic TH-42PV80 czy TH-42PX80.Roznica w cenie niewielka. Pozdrawiam

Już to wcześniej pisałem:D Kolego szukaj w wątku, było o tym wiele razy.

Oprócz tunera DVB-T, to te same tv....
 

acton777

New member
Bez reklam
ravpelc napisał:
ja właśnie napisałem wtedy, że oglądając film na C+ (konkretnie "Źródło") obraz był za ciemny i pierwszy raz zmieniłem na Kinowy żeby go obejrzeć :???:

a oba dekodery jak i dvd mam podłączone przez AV... na razie nie kupiłem kabla HDMI...

no to gratuluję obrazu przez scart, na tym DiscoveryHD :twisted:
 

Tofu

New member
xbox a pdp

adamys2 napisał:
witam
mam pytanie
czy ktoś już naoucznie sprawdził jak sprawuje się plazma z xbox 360
pozdrawiam

Testwoałem ten Tv na trzech grach na X360. Tony Hawk, Burnout i Virtual Fihter. Nie widziałem żadnych poświat, obraz podobny (porównywalny) do lcd. Super ostrość, kolory, zero smużenia i żadnych poświat. Szczerze to nie widziałem żadnej róznicy między LCD a PDP.

Jak dla mnie miodzio.
Tu masz link do tematów o Xboxie z Lcd i PDP.
http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=23422&highlight=tofu
http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=23396&highlight=tofu

Pzdr
 

jacekw

New member
problem z nową plazmą 42pv80

Witam, bardzo proszę o pomoc w identyfikacji problemu.
Na zdjęciu poniżej prezentuję ekran z widocznymi paskami na górze ekranu.
Defekt ten powstaje jedynie po przełączeniu na tryb 16/9. Można go usunąć po włączeniu opcji "powierzchnia obrazu", funkcja ta dość mocno obcina jednak wszystkie krawędzie obrazu.

Proszę o informacje czy jest to normalne. Zamieniłem już jeden telewizor, następny ma dokładnie ten sam problem.

Dziękuję
 

Attachments

  • defekt.JPG
    defekt.JPG
    65,7 KB · Wyś: 649

fazer58

Member
Bez reklam
Czy ten efekt występuje zawsze? Przy oglądaniu programu TV,czy tylko przy DVD? Czy na każdym rodzaju połączenia(hdmi,component,euro)?
 

emski

New member
Panasonic TH42PX80 Review

Witajcie

jestem tu nowy, choc śledzę to forum od kilku miesięcy. Jestem na kupnie TV 37-42 cale plus N-kę. Znalazłem taki test http://www.hdtvtest.co.uk/Panasonic-TH42PX80

Jeśli już był ten temat to sorry. Czy ktoś może przetłumaczyć zawarte tam techniczne określenia. Co Angole piszą o tej plaźmie...

P.S. Wynik końcowy poniżej :eek:k:

highly-recommended.gif
 

sosna

New member
jacekw napisał:
Defekt ten powstaje jedynie po przełączeniu na tryb 16/9. Można go usunąć po włączeniu opcji "powierzchnia obrazu", funkcja ta dość mocno obcina jednak wszystkie krawędzie obrazu.
W sumie ta funkcja służy do obcinania niedoskonałości nadawanego sygnału tv.
A dzieje się to u Ciebie na każdym kanale/źródle ???
Ewentualnie jeśli sygnał idzie z tunera, czy masz ustawione wyjście sygnału tv 16:9 ???
 

arson

New member
Mam taki problem. Kupiłem wczoraj przez internet 42pv80. Wszystko jest pięknie tylko jest bad piksel prawie na srodku ekranu. Co zrobić? Podlega wymianie taki telewizor? Czy poprostu go oddać bez podania powodu?
 
Do góry