Panasonic seria PV80 i PV8

muniek66

New member
royalmichael napisał:
Znalazłem taki komentarz:
Oglądalem ten model TV w sklepie euro. Doznałem podobnego szoku co kolega slawek, zauwazylem opisywane "pasy" na ekranie mojego upatrzonego TV. Zalamka mysle sobie, jednak zawołałem pana z obsługi i pytam czemu na innych telewizorach nie widac tych pasów.. on odpowiada ze to nic, wszedl w menu i zmeinil jakis TRYB ODBIORU AUDIO, nie wiem co dokladnie ale po tej zmianie OBRAZ IDEAL. Mam nadzieje ze moj komentarz poprawi jakosc odbioru sygnalu SD.
pozdrawiam

Ciekawe co ma tryb odbioru audio do obrazu;)
 

tommyk74

New member
Jeśli podłączę do Plazmy Panasa TH-37PV80 kompa po RGB aby uzyskać dostęp do filmów w HD chociażby (matroska) to czy odbiornik puści mi sygnał Audio z Kompa drugim kablem z minijacka-chinch lub kompozyt ? A jeśli nie to w jaki sposób uzyskać synchronizację wizji i audio z kompa bo nie mam w kompie dvi ani hdmi. Z góry dzięki za wszelkie podpowiedzi. Czy jedynym rozwiązaniem jest puścić dźwięk do kina domowego lub jakiś głośników komputerowych.
 

bogdan_kr

Member
Bez reklam
majestic napisał:
Po pierwsze - tryb hotelowy nie znajduje się w menu serwisowym.
Przydatna rzecz, u mnie już znalazło to zastosowanie. Jeśli ktoś miałby mieć wątpliwości to samo menu hotelowe można przywrócić do ustawień początkowych a później wyłączyć.

Pozdrowienia!
 

jumpi555

New member
Witam
Właśnie kupiłem telewizor 42PV80P, ma on zawisnąć na ścianie i tu problem, ponieważ akurat wypadło iż w miejscu instalacji mam sciankę działową wykonaną z bloczków gipsowych o grubości ok 10cm.
Jak przykręcić uchwyt aby nie wyrwało go ze ściany, wystarczą dobre kołki czy może konieczna jest jakaś dodatkowa konstrukcja?

Czy ktoś rozwiązywał juz taki problem?
 

royalmichael

New member
Czy może mi ktoś powiedzieć czym różni się 37PV80P od 37PV80?
Chcę kupić ten TV ale w sklepach widzę tylko model z końcówką P...
I może ktoś jeszcze wie czym różni się od podanych model TH-37PX80

Pozdrawiam
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
P

Było a tym, ale sam pytałem to odpowiem. Ta literka P w sumie nic nie znaczy to są te same TV. Natomiast PX oznacza, że TV ma tuner cyfrowy, ale MPEG2.
 

royalmichael

New member
Ehh wlasnie tak myslalem ze P to na Poland.. czyli z gorszych czesci ...
A w sklepach nie moge znalezc wersjii bez P :(
Co to w ogóle ma byc.. Jakies robia modele na polske masakra.. jakby byly produkowane w Japonii to by nie odstawiali takiego dziadostwa, ale ze czechy... ehh
 
Ostatnia edycja:

Holt_

New member
Bez reklam
daj spokój z takimi urban legend....że są fabryki, w których produkujesię specjalnie źle dla Polaków :) linia to linia.

Chodzi wyłącznie o serwis - żeby TV z Polski nie były wożone np do Niemiec i tam naprawiane np szybciej. To jest jak kiedyś z rejonizacją szkół :)
 

royalmichael

New member
Właśnie nie.. znajomy pracuje w M~M i mówił, że tam dużo firm produkuje towar (ten droższy) specjalnie dla nich z gorszego gatunku.
 
Ostatnia edycja:

ArtS007

New member
Bez reklam
P oznacza prawdopodonie Pan European. To na pewno nie są modele wyłącznie na nasz rynek. Modeli bez literki na końcu nie znajdziesz. Po prostu nie kazdy sklep podaje w pełni cały symbol.

ArtS :)
 

piteron

Active member
Bez reklam
royalmichael napisał:
Właśnie nie.. znajomy pracuje w M~M i mówił, że tam dużo firm produkuje towar (ten droższy) specjalnie dla nich z gorszego gatunku.

popytaj jeszcze znajomego,może się jeszcze dowiemy róźnych takich sensacji:D:D:D:D
 

royalmichael

New member
ja nawet nie wiem czy to prawda, tak mi sie obilo o uszy.
Możliwe, że "miał po prostu na myśli serie budżetowe dla supermarketów, coś jak seria U Sony Bravia."
 

candyboy

New member
royalmichael napisał:
znajomy pracuje w M~M i mówił, że tam dużo firm produkuje towar (ten droższy) specjalnie dla nich z gorszego gatunku.
W MM to można usłyszeć więcej bajek: a to że w plazmach trzeba gaz uzupełniać albo gaz po roku sie ulatnia itp... co bardziej "fachowy" sprzedawca to ciekawszą historie opowie;)
 

chetman

New member
pomocy?

rozważam zakup pv80 lub px80. mieszkam w Warszawie i zastanawia mnie na chwilę obecną...co mogę zyskać dzieki tunerowi DVB-T? jeśli chodzi o rozmiar to potrzebowałbym maila by wysłać rysunek pokoju z rozstawieniem bo jest specyficzny i trudno opisać, by pomóc w wyobrażeniu.
 

piteron

Active member
Bez reklam
w chwili obecnej nic
inny system kodowania
co do ustawień to plazma jest bardzo tolerancyjna,można ja ogladać praktycznie z każdego kąta
 
Do góry