Panasonic PY85

Tomi72

New member
A wiec stało się . Jestem już szczęśliwym posiadaczem TH-46PY85P . Jak na razie to nie mam żadnych zastrzeżeń co do jakości obrazu (Canal+ , DVD) . Mam pytanie jaka jest różnica między modelm TH-46PY85 a TH-46PY85P ?
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Tomi72 napisał:
Mam pytanie jaka jest różnica między modelm TH-46PY85 a TH-46PY85P ?
Pytanie z kategorii nieśmiertelnych. :)

Pierwsze oznaczenie jest ogólne, drugie precyzuje model dostępny na konkretnym rynku. Najczęściej chodzi o ten sam model, tylko nie każdy dopisze to P na końcu.

ArtS :)
 

Darus

New member
Czy ktoś orientuje się jaki jest rozstaw mocowania śrub w TH-50PY800 ? Bo szukałem tego na stronie Panasonica i nie mogę znaleść :(
 

Tomi72

New member
Tak też myślałem ,że żadna , ale dzieki za sprostowanie moich myśli.
Co do tego gdzie kupiłem to na allegro juz sie pokazały , może cena nie jest zbyt atrakcyjna , ale ja już miałem dość czekania .
 

stock

New member
Szanowni Forumowicze . Kupiłem w polskim sklepie internetowym plazmę TH-42PZ85E . Mimo że na fakturze i na tylnej ściance oraz gwarancji widnieje wyżej wymieniony model to menu wygląda tak jak by to był TH-42PY85 tzn brak niektórych opcji np. DVB-T. Polskie menu jest na dołączonej płycie / do PZ85 i PY85 / Może ktoś miał podobny problem bo nie jestem pewny czy reklamować produkt u sprzedawcy .
Podam jeszcze dane z systemu informacji w menu
wersja software 1102 - 10100
ID modelu1 0011 - 0102 - 2000 - 0000
ID modelu2 0001 - 0000 - 0000 - 0000
HDAVI control 3
Prosiłbym osoby które mają taki telewizor o odczyt i podanie swoich danych z systemu informacji bo być może inni mają ten sam problem
 

stock

New member
Proszę nie cytować ostatniej wypowiedzi w wątku. ArtS :)

Ten model jak na razie nie jest sprzedawany przez Panasonic Polska wiec dla firmy nie istnieje i dwie osoby z centrali nie chciały udzielić żadnej informacji , dlatego też szukam pomocy na forum. Co do sklepu nie było z nim jak dotychczas kłopotów i być może będzie to jego pierwsza wpadka .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

otan

New member
Bez reklam
Podczas pierwszego uruchomienia TV wybiera się opcję z krajem nadającym DVB-T np. Niemcy lub Czechy. Jesli tego nie zrobiłeś to jeszcze nic straconego :cool: .
Z menu TV wybierz opcję "Ustawienia". Znajdz "ustawienia fabryczne" i daj OK. Po ponownym włączeniu TV będziesz mógł teraz od nowa wprowadzić wszystkie dane konfiguracyjne.
 

dario135

New member
witam
mam problem podpiolem laptopa do mojego panasa th42pz800 kablem d-sub i pojawila mi sie tylko tapeta z kompa zadnych ikon ani przegladarki inter nic,
podczas startu komputera pojawia sie na chwile napis windows ale po chwili z nika a jak juz komp sie odpali mam tylko tapete
prosze o pomoc
 

leszcz

New member
dario135 napisał:
a jak przesunac kursor myszki do ekranu tv, bo che serfowaqc po necie czy to wogle mozliwe

wejdz we wlasciwości karty graficznej

własciwości > > ustwaienia >> zaawansowane >> znajdz zakładke obsługi monitorów i zapodaj jaki ma byc głowny :p

lub jak masz zdefiniowane skróty klawiszowe wcisnij ALT+F5 ( chyba tak ) ( jesli chodzi o klawisze F na klawiaturze masz oznaczone który to jest --taki z zarysem ekranu) po nasisnięciu będziesz miał TV jako ekran główny
 

dario135

New member
probowalem z tym f5 , uciekaja mi teraz okna aplikacji na telewizor, wogole jakas zadyma sie porobila, brak mi juz sil i pomyslow moze jakims innym kablem to podpiac pomocy bo powoli mnie juz krew zalewa
 
Do góry