Panasonic PY80 wszystko o serii?

arekw99

New member
po tygodniu uzytkowania tego TV moge wypowiadac sie o nim tylko w samych superlatywach ! Absolutna rewelacja. Zadnych problemow. Nawet obraz ze zwyklej anteny jest dobry. Wiatraczkow nie slysze zupelnie. A zestaw wejsc i wyjsc zupelnie wystarczajacy. Obsluga prosta jak drut. Z PS 3 wspolpracuje swietnie - zero smuzen, ghosting-u czy czegos podobnego.
Szczerze polecam. Jesli chodzi o stos. ceny do jakosci to jest to mistrzostwo swiata.
 

rumun1979

New member
mam py80 i zamieżam podłączyć do niego laptop hp z kartą gf8400m gs przez hdmi co otym sądzicie czytałem że mogą wypalić sie gniazda hdmi w telewizorze RYZYKOWAĆ CZY NIEWARTO:confused: :confused: :confused:
 

jacekgeo

New member
już tydzień temu napisałem do Panasonic Polska czy mogę podłączyć laptopa po HDMI do PY80 i brak odpowiedzi pewnie sami nie wiedzą, bo jak zadałem łatwiejsze pytanie to odpowiedź miałem następnego dnia
 

jacekgeo

New member
Ja mam taki sam dylemat bo na laptopie mam odtwarzacz blue ray, ale się jeszcze wstrzymam (zadzwonie do serwisu i zaraz napiszę) bo ta plazma jest za droga na eksperymenty:confused:
 

espaniol

New member
jak skonfigurowac łącze HDMI TV z kinem domowym SC-PT860K

:( Witam mam pytanko...jak skonfigurowac łącze HDMI TV z kinem domowym SC-PT860K..tak aby po włączeniu kina automatycznie wykrywal HDMI2 ,a wcześniej mialem taki sam problem z tunerkiem IPBox 9000 ,ale po podpowiedziach w opcjach Hotel mode ustawilem na HDMI1 i dziala to bez zarzutu..prosze o podpowiedz pozdrawiam:mrgreen:
 

Dany74

New member
Proporcje ekranu...

Mam pytanie. Ustawione mam proporcje ekranu na HDMI1 na AUTO (podłaczony PC), HDMI2 - Zoom1 (dekoder kablówki - INOTEL), TV (Zoom1). Problem polega na tym, że na HDMI2 nie pamięta tego Zoom1. Niby jest ustawione a po włączeniu odbiornika albo przejściu na HDMI2 z innego źródła muszę kliknąć na pilocie ASPECT i OK żeby było tak jak chcę... Na wejściu TV jest OK. Niestety dekodera nie da się ustawić, żeby miał na wyjściu 16:9. Mimo, że jesta taka opcja to niestety nie działa... zawsze wystawia 4:3. No ale pomimo to...

...u was jest tak samo z tym Zoom1 na HDMI czy może da się gdzieś ustawić żeby ta opcja załączała się sama?
 

Foxxx24

New member
espaniol napisał:
:( Witam mam pytanko...jak skonfigurowac łącze HDMI TV z kinem domowym SC-PT860K..tak aby po włączeniu kina automatycznie wykrywal HDMI2 ,a wcześniej mialem taki sam problem z tunerkiem IPBox 9000 ,ale po podpowiedziach w opcjach Hotel mode ustawilem na HDMI1 i dziala to bez zarzutu..prosze o podpowiedz pozdrawiam:mrgreen:



Musisz odpowiednio ustawic opcję Viera Link,a mianowicie:


- wchodzisz w menu,
- ustawienia,
- ustawienia Link,
- link do włączania tv,
- "uaktywnij funkcję synchronicznego włączania tv" (tu wybierasz USTAW )

Mam nadzieję,że pomoże:eek:k:

Analogicznie możesz ustawic wyłączanie tv razem z kinem.:)


Pozdrawiam
 

espaniol

New member
Foxxx24 napisał:
Musisz odpowiednio ustawic opcję Viera Link,a mianowicie:


- wchodzisz w menu,
- ustawienia,
- ustawienia Link,
- link do włączania tv,
- "uaktywnij funkcję synchronicznego włączania tv" (tu wybierasz USTAW )

Mam nadzieję,że pomoże:eek:k:

Analogicznie możesz ustawic wyłączanie tv razem z kinem.:)


Pozdrawiam


:roll: niestety nie wyszlo..dalej czeba przelaczac przyciskajac AV na hdmi 2
owszem jak wlacze kino i film idzie audio slychac ..ale bez
recznego przelaczania nie pojdzie...ale jak ustawialem wg twoich wskazowek idzie wszystko dobrze do mometu kiedy akceptuje funkcje wlaczania i wylaczania TV komunikat funkcja niedostepna ..musze wejscia vierra link ustaw glosniki kino domowe wtedy sie aktywuje..no ale co z tego jak jeste w pukcie wyjscia ..moze jeszcze przychodzi ci cos do glowy?pozdrawiam:(
 

User27

New member
witam
Dzisiaj mam zamowic ten model czyli 42PY80 dla matki i nas 2 braci i mam pytanie jedno frapujące jak jest z żywotnością plazm?
Ile lat pociągnie z dobrą jakością obrazu?
 

Foxxx24

New member
Żywotnośc plazam obecnych jest bardzo długa.
Panasonic podaje,że to jest 100000 godzin więc nawet biorąc to z pewnym przymróżeniem oka to sam możesz sprawdzic przy oglądaniu 8 godzin dziennie ile powinna wytrzymac.:)

Spokojnie możesz brac PY80 bo to bardzo dobry model za bardzo dobrą cenę:)



Pozdrawiam
 

emer

Member
Bez reklam
User27 napisał:
witam
Dzisiaj mam zamowic ten model czyli 42PY80 dla matki i nas 2 braci (ciach)

masz mozliwość urwac pare stówek przy takim zakupie ...
albo powiedzmy kurier (specjalna przesyłka plazmy) za darmo ...
 

Karister

New member
Witam,

Mam takie niestandardowe pytanie: Jakie wymiary (dł/szer) ma podstawka Panasonic TH-42PY8(0)P? To samo pytanko do wersji 46". Bardzo bym prosił osoby posiadające te TV o zmierzenie. ;)

Pozdrawiam.
 

kri666s

New member
py 80

Witam wszystkich. Po wielu godzinach spędzonych na tym forum szukając telewizora zdecydowałem się na PY80. Wszystko ładnie pięknie ale jak już kasę się udało zebrać to nie mogę tej plazmy nigdzie dostać. Wszędzie jak dzwonie to mówią że już nie mają i raczej do końca roku mieć nie będą. Pytanie moje brzmi czy ktoś wie czy te telewizory będą dostępne po nowym roku?? Bo w sklepach nie są w stanie odpowiedzieć mi na to pytanie.
 
Do góry