Panasonic PX80

de.camillo

New member
witam
otan, zamiast dodawać tuner do PV, moim zdaniem lepiej jest sprzedać obecny model i kupić już z tunerem DVB-T (z dekoderem MPEG4). Przecież juz został wybrany ten system, więc i oferta TV w niedługim czasie znacznie się powiększy.
pozdro
 

morsen

New member
witam .. prosze o informacje jak wejsc w 42pv80E do menu serwisowego...nigdzie nie moge tego znalesc ...z gory dziekuje .

oj moj bład .. chodzilo mi o neu serwisowe w modelu 42px80E :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

ArtS007

New member
Bez reklam
Chcesz coś dodać, użyj przycisku Edycja. :)

PV i PX to to samo. O menu serwisowym zaś było już wiele razy w głównym wątku o serii PV80. Skorzystaj z opcji Szukaj. Ja tego wejścia nie znam, więc Ci nie podam.

ArtS :)
 

otan

New member
Bez reklam
Wejście w tryb serwisowy PX80E

1) Naciskamy przycisk (F) na TV i przycisk ( -/V ) i trzymamy.
2) Z pilota naciskamy 3 x przycisk ( O )
3) Puszczamy klawisze F i -/V i po około 3 sek wskakuje menu serwisowe.
4) Wyjście z menu serwisowego klawiszem EXIT na pilocie

Nie radzę niczego zmieniać - ruszać jak nie wiesz o co chodzi!
 

otan

New member
Bez reklam
Zmiany nastawów z pozycji menu serwisowego grożą utratą gwarancji!
Warto o tym pamiętać wchodząc w tryb serwisowy. :eek:k:
 

radosuaf

New member
Bez reklam
Na Pixmanii jest 42pz81 z DVB-T MPEG-4 tylko ja mam pewne wątpliwości co do kupowania u nich. Innych plazm z MPEG-4 chwilowo chyba nie ma :-(.
 

smalec

New member
Mam 42PX80 i podpiete do tego PS3. Jestem bardzo zadowolony. Wczesniej PS3 podpiety do 42PV700 i tez fantastycznie. Dlaczego miało by byc inaczej???:confused:
 

papa22

New member
TH-37PX80E prośba o pomoc.

Witam wszystkich na forum. To mój pierwszy post, więc proszę o wyrozumiałość jeśli popełnię jakieś błędy:???:. Bardzo proszę o pomoc w dotarciu do Instrukcji Obsługi TH-37PX80E w języku polskim. Pomóżcie, z kąd mógłbym ją ściągnąć? Pzdr papa22
 

smalec

New member
Porównanie PV700 i PX80:

Ciężko mi jest teraz porównać obraz tych dwóch telewizorów, ponieważ "stary" PV700 wyladował w sypialni gdzie mam gorszą antenę (we wrzesniu to się zmieni).
Powiem tylko tak, jak przyjechała ekipa ze sklepu i podłączyła PX80 w miejsce PV700 (na tej samej antenie, podobnych ustawieniach TV) obraz był (wydawał się) wyraźniejszy. Czarny czarniejszy i duzo lepszy kontrast.
Oba TV ustawiony obraz na "kinowy", nie lubie przejaskrawionego i za jasnego obrazu.

We wrześniu, jak juz bedzie zrobiona porzadnie antena przy PV700 bycmoże zauważę jakieś jeszcze różnice. Obiecuje, ze napisze...
 

tomcod

New member
Witam wszystkich.
To mój pierwszy post na tym forum więc z góry przepraszam jeśli pytanie bedzie nie na miejscu.
Jestem zdecydowany na zakup 42PX80E. Czy mógłby mi ktoś zorientowany powiedzieć jak wygląda sprawa z gwarancją na ten model plazmy? Chce kupić ze sklepu internetowego i gwarantem będzie ten sklep, a nie Panasonic Polska ponieważ jest to model nie przeznaczony na polski rynek i nie ma polskiej gwarancji. Dzwonilem do Panasonica i oni mi powiedzieli ze tego telewizora nie obejmuje e-gwarancja i w razie reklamacji potrzebna jest wypełniona karta gwarancyjna. Czy sklep ma obowiązek wystawić oryginalną karte gwarancyjną czy może dać tylko fakturę i w razie awarii trzeba przywieźć telewizor do nich?
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Lepiej po prostu kup PV. Tak naprawdę nikt nie wie, jak będzie w praktyce wyglądał serwis PX. Jeśli sklep daje Ci swoją gwarancję, musisz później liczyć na to, że odeśle telewizor do naprawy do Niemiec.

ArtS :)
 

pit24316

Member
Gwarancja na PX80

To jak to w końcu jest z tą gwarancja? W poprzednich postach, wg forumowiczów, Panasonic Polska akceptował e-gwarancje z małymi obwarowaniami a teraz już nie! Kupiłem PX bo zawierzyłem poprzednim wypowiedzią, a teraz co?
 
Do góry