Panasonic PV/PX60/600-problemy z kolorami

digital

New member
Dokladnie o tym mowie. W poprzednim egzemplarzu tego nie mialem. Strasznie upierdliwe to jest... Nie wyglada to do konca tak jak opoznienie LCD ale daje wrazenie "papkowatosci" obrazu. Nie podoba mi sie to bardzo.
 

adambe

Member
digital napisał:
Dokladnie o tym mowie. W poprzednim egzemplarzu tego nie mialem. Strasznie upierdliwe to jest... Nie wyglada to do konca tak jak opoznienie LCD ale daje wrazenie "papkowatosci" obrazu. Nie podoba mi sie to bardzo.

Też miałem ten problem.W moim przypadku pomógł bardzo prosty zabieg.
Mam podłączony telewizor do cyfrowego s-boxa kablówki ASTER kablem scart. Przy podłączeniu do wejścia AV1 obraz był podobny jak opisuje digital. Podłączyłem do AV3 i obraz żyleta.Nie potrafię tego wyjaśnić,przecież teoretycznie to takie same wejścia z RGB.Być może w moim telewizorze wejście AV1 jest uszkodzone,a może ten typ tak ma.
 

kredek

New member
adambe napisał:
Też miałem ten problem.W moim przypadku pomógł bardzo prosty zabieg.
Mam podłączony telewizor do cyfrowego s-boxa kablówki ASTER kablem scart. Przy podłączeniu do wejścia AV1 obraz był podobny jak opisuje digital. Podłączyłem do AV3 i obraz żyleta.Nie potrafię tego wyjaśnić,przecież teoretycznie to takie same wejścia z RGB.Być może w moim telewizorze wejście AV1 jest uszkodzone,a może ten typ tak ma.

IMHO inny FILM oglądasz albo inny kanał - ja mam podpiętego Ferdka 7018 z cyfrą do AV1 na RGB i na niektórych(!) kanałach jest czasami właśnie takie "glinowate coś" (czyt.: twarze).:p
Swoją drogą - widzieliście kiedykolwiek takie twarze na TVN24 albo Eurosporcie? Bo ja nie.... nigdy.
IMHO to kwestia jakości sygnału. Zresztą... na DVD też tak nigdy nie widziałem.
 

dare.k

New member
kredek napisał:
IMHO inny FILM oglądasz albo inny kanał - ja mam podpiętego Ferdka 7018 z cyfrą do AV1 na RGB i na niektórych(!) kanałach jest czasami właśnie takie "glinowate coś" (czyt.: twarze).:p
Swoją drogą - widzieliście kiedykolwiek takie twarze na TVN24 albo Eurosporcie? Bo ja nie.... nigdy.
IMHO to kwestia jakości sygnału. Zresztą... na DVD też tak nigdy nie widziałem.



Chyba masz racje. Glinowate twarze widziałem zawsze na programie o słabej jakości obrazu (sygnał z kablówki), np. tvp1. A na tvn, RTL tego nie było, albo było mniej widoczne. U Was na TVN może nie być tego wogóle, bo jedziecie na cyfrze.
 

XMAREKK30

New member
Witam
Pośiadam plazme panasonica pv60eh od 16.12.2006 i juz po tygodniu zaczeły wydobywac sie jakies hałasy buczenia z tylniej obudowy zwłąszcza przy kontraście jasnym a jesli chodzi o kolory to nie załwazyłem jeszcze nic nie pokojącego i zaraz zadzwoniłem do serwisu powiedziałem co sie dzieje i zabrali plazme 07.01.2007.Zadzwoniłem do serwisu na 2 dzien po zabraniu przez serwis i powiedzieli puki co nic nie stwierdzili zadnych objaw buczenia i hałasów i że beda nadal testowac(przewidywalny odbiór to 24.01.2007) ale najwidoczniej chyba nie wiedza dokładnie oco mi chodziło i mam zamiar wybrac sie osobiście jutro do serwisu w łodżi i powiedziec dokładnie co miałem na mysli zgłaszajac reklamacje.Dam znac jutro jak cos bede wiedział wiecej i zobaczymy co powie serwis jak powiem im co jest nie tak!!


Tak jak mówiłem wczoraj ze mam zamiar udac sie do serwisu panasonica i tak wiec zrobiłem poszedłem z samego rana o 9:30 pół godziny po otwrciu.I oto co usłyszałem po wejściu: jest rzeczywiście hałas przy wiekszym kontraście ale to tak ma byc poprostu( niby zaśilacz moze jest słaby,potem ze pobiera tyle vat ze to tez moze byc przyczyna,a na koniec pan servisu powiedział co bym chciał za ta cene miec pioneera plazme wyskokiej klasy,poprostu musze sie przyzwyczaic do tego hałasu) sprzeda pan za rok lub dwa i problem bedzie z głowy, kupi pan sobie pioneera i problem bedzie z głowy.Także nic nie stwierdzono telewizor jest super i przywioza mi dzis do domu bo nie ma sensu robic testów dalej skoro jest dobrze.I Istotne nie stwierdzono wady kolorów inaczej węży wiecie oco mi chodzi , pan powiedział ze panasonic wie o tym problemie i jesli wiecej osób bedzie zgłaszac z tym problem to bedzie rakcja ze strony panasonica .Nie wiem czy robie panike z tym kontrastem ze tak hałasuje,wychodzi ze sam sobie to w mawiam że tak jest.Panasonic wyszedł cacy na tym,a ja sobie wmawiał jakis hałas!!!!:-?
Zostaje mi tyko dalej uzywac panasonica bo prócz tych hałasów wiekszym kontraście sam tv obiera super co dotego nie moge sie do czepić jest super.
To tyle co moge powiedziec na temat reklamacji
pozdrowiam uzytkowników panasonica pv60eh:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

tades

Member
witam
nie rozumiem jak można się godzić na trzymanie niesprawnego sprzętu, wątpię żebyś coś sobie wmawiał, hałasować to może odkurzacz a nie telewizor za 5k dla mnie to jest złom i mimo tego że ma piękny obraz nie kupię go a miałem taki zamiar bo zamiast przyjemności z oglądania będzie mnie irytował.
inaczej mówiąc imho lepiej mieć słabszy obraz ale w pełni sprawny tv bez zwisów, węży, glinianych twarzy i buczenia.
 

JaCkyLL

New member
adambe napisał:
Też miałem ten problem.W moim przypadku pomógł bardzo prosty zabieg.
Mam podłączony telewizor do cyfrowego s-boxa kablówki ASTER kablem scart. Przy podłączeniu do wejścia AV1 obraz był podobny jak opisuje digital. Podłączyłem do AV3 i obraz żyleta.Nie potrafię tego wyjaśnić,przecież teoretycznie to takie same wejścia z RGB.Być może w moim telewizorze wejście AV1 jest uszkodzone,a może ten typ tak ma.

czy ktos z Was drodzy uzytkownicy zauważył takie zachowanie modelu pv ?? na AV1 gorzej niz na AV1 ... a moze to tylko siła sugestii, moze nie ma zadnej roznicy ? dla mnie to troche upierdliwe bo zeby przepieac kable musze sciagnac tv ze sciany :) mam jakis dekoderek cyfrowej tv toya. i jakos nie kladzie mnie jakością ten sygnał na av1. szukam przyczyn dziwnie wygladającego obrazu. byc moze zmiana portu scart jest strzalem w 10, a moze nie :)

pozdro - j
 
J

Judash

Guest
JaCkyLL napisał:
czy ktos z Was drodzy uzytkownicy zauważył takie zachowanie modelu pv ?? na AV1 gorzej niz na AV1 ... a moze to tylko siła sugestii, moze nie ma zadnej roznicy ? dla mnie to troche upierdliwe bo zeby przepieac kable musze sciagnac tv ze sciany :) mam jakis dekoderek cyfrowej tv toya. i jakos nie kladzie mnie jakością ten sygnał na av1. szukam przyczyn dziwnie wygladającego obrazu. byc moze zmiana portu scart jest strzalem w 10, a moze nie :)

pozdro - j

W instrukcji napisane jest jakie uzadzenie gdzie podlaczyc.Skoro napisali, to trzeba sie zastosowac ;).Mam tego Panasa od poniedzialku i jest cicho zadnych wezy itp niespodzianek.Fakt jest taki, ze sygnal z kablowki Vectry byl super, ale jak podlaczylem tuner Humaxa, to dopiero widze roznice.TV jest na dotarciu wszystkie ustawienia na polowe a nawet mniej.Powiem tak, do tej pory mialem Sony crt 29" i super obraz obawialem sie, ze po zmianie tv na plazme bedzie gorzej, ale nie jest zle ;).Moze gdybym wydal na niego 10.000 to bylbym nieco rozczarowany, ale 4750 ;).Proponuje eksperymenty z kablami.
 

JaCkyLL

New member
Panowie .... czytalem instrukcje i wiem ze pod AV1 i AV3 mozna podlaczyc dekoder cyfrowej tv. Pytam jednak o to czy jeszcze ktos z Was zauwazyl ze sa roznice w jakosci odbieranego obrazu w zaleznosci od tego do ktorego portu podlaczy sie scart.

moim zdaniem po podlaczeniu dekodera pod AV1 nie widze jakiegos fullwypasa jesli idzie o jakosc obrazu. zauwazylem ze jak leci jakis film w formacie nie wypelniającym matrycy w 100% ( pasek czarny u gory i u dołu ) to wlasnie w miejscu tych czarnych pasow jest zauwazalny jakby efekt "sniezenia" tyle ze to nie tylko biale kolorki pojawiają sie i znikają ale roznokolorowe. nie wiem czy w miare rozsadnie wytlumaczylem :) jak idzie obraz z dvd po hdmi to te pasy sa czarne i nic sie tam nie pojawia. jak obraz idzie po scarcie z dekodera to mam tam jakby zaklocenia. moze port ? moze kabel ? moze cos innego ?

miesliscie podobne objawy ?

pozdro, j
 

mr.spock

New member
tades napisał:
witam
nie rozumiem jak można się godzić na trzymanie niesprawnego sprzętu, wątpię żebyś coś sobie wmawiał, hałasować to może odkurzacz a nie telewizor za 5k dla mnie to jest złom i mimo tego że ma piękny obraz nie kupię go a miałem taki zamiar bo zamiast przyjemności z oglądania będzie mnie irytował.
inaczej mówiąc imho lepiej mieć słabszy obraz ale w pełni sprawny tv bez zwisów, węży, glinianych twarzy i buczenia.
I własnie dlatego tydzień temu zdecydowałem się na 42PA60 za 3800pln. Tysiak w kieszeni i brak rozczarowań. Z tego miejsca pragnę podziekowac wam za ten wątek bo to mnie właśnie skutecznie odwiodło od PV'ki.
Pozdrawiam fanatyków milionów pikseli.
 

adambe

Member
JaCkyLL napisał:
czy ktos z Was drodzy uzytkownicy zauważył takie zachowanie modelu pv ?? na AV1 gorzej niz na AV1 ... a moze to tylko siła sugestii, moze nie ma zadnej roznicy ? dla mnie to troche upierdliwe bo zeby przepieac kable musze sciagnac tv ze sciany :) mam jakis dekoderek cyfrowej tv toya. i jakos nie kladzie mnie jakością ten sygnał na av1. szukam przyczyn dziwnie wygladającego obrazu. byc moze zmiana portu scart jest strzalem w 10, a moze nie :)

pozdro - j

Potwierdzam jeszcze raz występowanie tego zjawiska u mnie.Jestem tego pewien.Próbowałem kilkakrotnie różnych kombinacji połączeń,kablami o różnej jakości i zawsze wychodziło to samo.Telewizor,kiedy tuner cyfrowy podłączony pod wejście AV3 gra znacznie,podkreślam znacznie lepiej,niż kiedy podłączony jest pod wejście AV1.Podejrzewam,że wejście AV1 w moim telewizorze jest uszkodzone,w przeciwnym razie już chyba ktoś by to zauważył.A może się mylę i ten typ tak ma?
 
Ostatnia edycja:

bart

New member
mr.spock napisał:
I własnie dlatego tydzień temu zdecydowałem się na 42PA60 za 3800pln. Tysiak w kieszeni i brak rozczarowań. Z tego miejsca pragnę podziekowac wam za ten wątek bo to mnie właśnie skutecznie odwiodło od PV'ki.
Pozdrawiam fanatyków milionów pikseli.

A widziales pv 60 live ? Chlooopie, pol roku uzytkowania, zero rozczarowania :) A kupowanie w dobie rozwoju hdtv niskiej rozdzialki to dosc kontorwersyjna decyzja ...
 

kredek

New member
No to teraz ja dorzucę coś do ogródka "purple snakes". Na marginesie to czekam (na dniach/tygodniach) na wymianę jakiegoś modułu na okoliczność zwisów mojego 42pv60 - i ciekawy jestem czy możliwe jest, żeby taki moduł coś zmienił, nie tylko w dziedzinie zwisów, ale... może i "węży"?:confused:
Wracając do węży - na C+ szło właśnie "Internal Affairs": film mnie nie interesował zbytnio, ale węże w jego trakcie (całe stado)... zacząłem przestawiać ustawienia.
W zależności od tonacji gradacji kolorów pomagało przestawienie albo na kinowy albo na auto. Ale to była rosyjska ruletka - raz pomagało, a raz... węże pojawiały się W INNEJ części ekranu. Szczególnie jak dałem pauzę na satelicie - było to widać.
Najciekawsze jest to, że na najbardziej "durnym" ustawieniu czyli na DYNAMICZNYM... węże zawsze znikały!:hmm: Ale kto tak ogląda... przecież nie bardzo można patrzeć - tak wali w gały.:twisted:

Chciałem też spytać czy ktoś te węże miał na DVD? A jeśli tak, to czy po komponencie i HDMI również? A czy ktoś miał je na sygnale HD? Coś mi tak świta, że jednak tak...(?)

Idźmy dalej - zastanawiają mnie dwie rzeczy w przypadku reklamacji - bo mam w zwyczaju każdą złożoną zawsze doprowadzać nie tylko do końca, ale i do POZYTYWNEGO (dla mnie) końca:
1) Trzeba byłoby np. jakieś filmy zapodać, pożyczyć im do serwisu - jakie?
2) Załóżmy, że pożyczę filmy z pkt.1 serwisowi, ten stwierdzi, że wymiana, albo i po wymianie - zwrot gotówki. No i co kupić w tej cenie?:confused: :-?

Jakbyś ktoś był uprzejmy odnieść się do kwestii zawartych w moim poście to byłbym wdzięczny.:-D :mrgreen:

P.S. Niepokoi mnie tylko jedna sprawa - jak zwykle zresztą: wszyscy tutaj co im przeszkadzają węże piszą, ze "poczekamy", że "Panas na pewno coś wymyśli", bo "gdzieś tam wymyślił".
Ja bym na to nie liczył, że "sam Panas coś wymyśli"!! Jak nie zaczniemy tego zgłaszać, to choćby w sąsiednich Niemczech czy innych krajach znane było rozwiązanie - to nie będą sobie sami napędzać kosztów, skoro w PL nikt lub prawie nikt tego nie zgłasza!
Zwisy też - tyle osób pisało, że miało i na tym się skończyło - tylko ja do serwisu poszedłem (plus jeden Kolega, ale on jeszcze testuje).
 
Ostatnia edycja:

robboj

New member
kredek napisał:
No to teraz ja dorzucę coś do ogródka "purple snakes". Na marginesie to czekam (na dniach/tygodniach) na wymianę jakiegoś modułu na okoliczność zwisów mojego 42pv60 - i ciekawy jestem czy możliwe jest, żeby taki moduł coś zmienił, nie tylko w dziedzinie zwisów, ale... może i "węży"?:confused:
Wracając do węży - na C+ szło właśnie "Internal Affairs": film mnie nie interesował zbytnio, ale węże w jego trakcie (całe stado)... zacząłem przestawiać ustawienia.
W zależności od tonacji gradacji kolorów pomagało przestawienie albo na kinowy albo na auto. Ale to była rosyjska ruletka - raz pomagało, a raz... węże pojawiały się W INNEJ części ekranu. Szczególnie jak dałem pauzę na satelicie - było to widać.
Najciekawsze jest to, że na najbardziej "durnym" ustawieniu czyli na DYNAMICZNYM... węże zawsze znikały!:hmm: Ale kto tak ogląda... przecież nie bardzo można patrzeć - tak wali w gały.:twisted:

Chciałem też spytać czy ktoś te węże miał na DVD? A jeśli tak, to czy po komponencie i HDMI również?
A czy ktoś miał je na sygnale HD?

Idźmy dalej - zastanawiają mnie dwie rzeczy w przypadku reklamacji - bo mam w zwyczaju każdą złożoną zawsze doprowadzać nie tylko do końca, ale i do POZYTYWNEGO (dla mnie) końca:
1) Trzeba byłoby np. jakieś filmy zapodać, pożyczyć im do serwisu - jakie?
2) Załóżmy, że pożyczę filmy z pkt.1 serwisowi, ten stwierdzi, że wymiana, albo i po wymianie - zwrot gotówki. No i co kupić w tej cenie?:confused: :-?

Jakbyś ktoś był uprzejmy odnieść się do kwestii zawartych w moim poście to byłbym wdzięczny.:-D :mrgreen:
sprawdzalem na dvd no i sa wezyki , sprawdzalem na razie na dvd panasonic s35 i na x360 , wczesniej uzywalem troszke dvd bellwood(nie pamietam czy na nim byly-jeszcze raz musze sprawdzic)
panas s35 i bellwood podlaczone kablem component tech+linka , x360 - oryginalny przewod component dostarczony w zestwie z konsola
filmy na ktorych zauwazylem ze wystepuja snejki:
- egzorcyzmy emili rose (osobiscie - ktos na forum udostepnil probke tego filmu)
- piraci (zdjecia na forum)
- zabojcza bron 4 (obiscie)
- azyl (zdjecia na forum)
wystepuja tez na kablowce na slabej jakosci sygnalu(ja mecze sie jeszcze z vectra) i czasami widac lekkie fioletowe przebarwienia
jak cos gdzies jeszcze wypatrze to dam znac , tez zbieram materialy zeby sie pozniej serwis nie wykrecil ze tak ma byc i ze ja mam jakies omany
"kredek" podoba mi sie Twoje podejscie do sprawy tych wad tego tv i jestem z Toba jakby co.

PS wyslalem maila do centrali panasa w sprawie tych wezy i czekam na odpowiedz
 
Ostatnia edycja:

kredek

New member
robboj napisał:
sprawdzalem na dvd no i sa wezyki , gady pie....ne ,
(...)
PS wyslalem maila do centrali panasa w sprawie tych wezy i czekam na odpowiedz

Dzięki - mnie też się podoba Twoje podejście do sprawy.
Niepokoi mnie BARDZO taka jedna "drobna" rzecz: ściągnąłem te "Egzorcyzmy...", puściłem na kompie i.... TEŻ SĄ WĘŻE!!!:hmm: :hmm: :hmm:
Co jest grane??? Na kompie mam jako monitor LCD-ka Eizo za kupę kasy (prawie 3 kPLN), więc... może tutaj faktycznie chodzi o jakąś kompresję czy co??
Nie mam chwilowo żadnego DVD - jutro do testów powinienem mieć nówkę pożyczoną ze sklepu: Denona 1930, spróbuję po komponencie i po HDMI - ale... stawiam 10:1, że węże na 100% będą. Swoją drogą - dalej nie wiem czy brać Onkyo 503 w dobrej cenie, 504 w normalnej cenie (Onkyo to najcichszych tych napędów to dalej qrna nie mają:neutral: ) czy ww. Denona?:mrgreen:

Wracając do węży - mnie to jak jasny gwint wygląda albo na kompresję filmu, albo na możliwości wyświetlacza TV - w końcu jakieś 3000 odcieni szarości to znowu IMO nie tak dużo(?) albo... sam nie wiem!:evil:

A czy ktoś to widział na sygnale FULL HD 1920, bo do rozmowy z serwisem też się muszę przygotować - oni mają wprawę w spuszczaniu na drzewo (szczególnie W-wka)??:-D :twisted:
Bo jak już zgłoszę, to nie popuszczę, tak jak ze zwisami - na MOJE nalegania pisali do Japonii czy Czech (do jakiejś fabryki), na moje nalegania czytali strony serwisowe Panasa w USA i na moje nalegania wymienią moduł - i co z tego, że dużo ludzi o tym pisało????:hmm: Polacy jak widać odważni są w gębie, niestety, w dużej części.... ale do działania to już mało kto.:(

To co robimy? Bo pogadać już żeśmy pogadali...:mrgreen: A że w Japonii znajdą (może?) jakieś wyjście, to ja Wam od razu powiem (jasnowidz jestem:mrgreen: ) co W-wka powie: że "to Japonia a nie Polska - inne modele".:twisted: :hmm:
 

robboj

New member
a moze najpierw sprawdzic te weze na modelach plazm innych firm:twisted:
moze to wada tej technologii
druga sprawa to ja mam podpietego notka i puszczalem ten fragment emili rose KMPlayerem , vlc i windows media playerem i brak wezy:confused: a dokladnie brak tego fioletowej poswiaty
czytalem na avforum ze jest uzytkownik ktory ma "purple snakes" na 50pv60:???:
moze by tak naglosnic sprawe w jakims pismie AV :p
co robic - dzwonic i nekac serwis
ja czekam do poniedzialku jak nic nie przyjdzie na skrzynke to zadzwonie i poprosze zeby wyslali speca(kiedys dzwonilem odnosnie glosnej pracy i konsultant z infolini panasonica powiedzial ze moze wyslac serwis z innego miasta - mowil cos o serwisie w gdyni czy gdansku ze oni sa specjalizowanym serisem od plazm)
 

RoMi

New member
Witam, minęło trochę czasu - okazuje się że na AVforum UK - są już potwierdzenia o wymianie całego modułu elektroniki wraz z firmware przez Panasa w Niemczech. W Japonii po wizycie aż 4-ch przedstawicieli Panasa u jednego z userów wymienili mu tv px600 na model z nowej linii na 2007 po próbie na 3 modelach z 2006r. Gość potwierdza że wężyki zniknęły. Wobec powyższego nastał już czas aby tym którym to przeszkadza zgłosili to do Panasonic Polska lub wezwali serwis. Narazie tj. 4 dni temu wysłałem emaila wraz z kilkoma zdjęciami do centrali zgłaszając uwagi z pytaniem co mam zrobić w tej sytuacji. Odpowiedzi narazie brak. Oto treść::

"na początku grudnia kupiłem szeroko reklamowaną plazmę model 37pv600e. Nie wiem czy Państwo wiedzą - ale ten model tv posiada poważny defekt w reprodukcji kolorów w szarych o odcieniu zielonkawym scenach w których to ten model tv "łamie kolory" i zaczyna pokazywać purpurowe tęcze lub tzw. pływające wężyki co powoduje że oglądanie tv staje się nie do zniesienia. Także na twarzach można zauważyć czerwone lub lekko żółte plamy. Nie pomaga żadne ustawienie menu obrazu w różnych konfiguracjach. Nie dzieje się to zawsze . Wniosek jest jeden - ten model plazmy ma problemy z gradacją kolorów w specyficznych sytuacjach kolorystycznych i to na każdym źródle sygnału uniemożliwiając ogladanie tv bez stresu. Nie prawdą jest informacja z broszury tej serii tv Viera o wyjątkowej jakości tego tv w zakresie korekcji Gamma. Ten tv ma poważną "wadę" o której już rozpocząłem temat na jednych z for internetowych stanowiący poniekąd podsumowanie zakupu tego tv. Okazuje się że w krajach EU także jest już "głośno" o problemach tych tv. Niestety nie jestem zadowolony z tego zakupu choć wydałem dość znaczną jak dla mnie kwotę.
Proszę o odpowiedź - co mam teraz zrobić - czy wezwać serwis? Nie chcę być potraktowany w sposób odpowiedzią że "plazmy tak mają" - bo wiem że napewno nie. Polecam link gdzie rozpocząłem już ten temat aby w wolnej chwili ktoś z Państwa go przestudiował. LINK do tego tematu !!!. w załączeniu kilka zdjęć które może przybliżą Państwu ten problem. pozdr"

Narazie brak odpowiedzi. Zawsze jak o coś pytałem to na drugi dzień była odpowiedź. Nie odpuszczę tej sprawy. Mam 2 lata gwarancji i do tego czasu muszą mi to naprawić i już. Mam nadzieję że nie podpadnę szacownej firmie za nagłośnienie tego tematu tutaj. Chyba czas już rozpocząć ten temat na drugim znanym forum - bo tam ciągle panuje przekonanie o znakomitości tego modelu tv. pozdr
 

kredek

New member
RoMi - fajnie, że wysłałeś maila.
Niefajnie, że bez sensu przejmujesz się czy podpadłeś czy nie.:mrgreen:
A co będzie?.... raczej nic nie będzie.
Mail nie jest zgłoszeniem serwisowym, więc nie odpowiadają, żeby Cię zlać - jeśli nawet odpowiedź przyjdzie(?) to będzie ogólnikowa typu "proszę wezwać serwis". Więc... dalej się nic nie dzieje w Polsce.:hmm:
Odnośnie tego modułu - ciekawe czy to ten sam co mi mają wymienić na okoliczność zwisów: coś tam mówił mi serwisant, że "moduł programatorem" czy jakoś tak - w sumie nie wiem.:(
Natomiast nie mogę pojąć czemu na kompie na tych Egzorcyzmach, ale puszczane NIE na plaźmie tylko na LCD kompa - też to mam?!:confused: :hmm:

Co do filmów z wężami: czy PIRACI to jacyś PIRACI czy Piraci z Karaibów (ktora część)?
Bo reszta to chyba pełne tytuły widzę...
 
Ostatnia edycja:
Do góry