Panasonic PDP GT30

Antałek

New member
No i mamy i pierwszy reviews troszkę jestem zdziwiony ze obraz jest ciemniejszy od modelu GT20 w koncu model 2011 miałbyć 30% jaśniejszy ale to w końcu pierwszy test czekamy na dalsze:!:GT30Téléviseur plasma Panasonic TX-P42GT30*: 3D abordable mais de qualité

Wyjaśnij jak sprawdziłeś Ty lub inni, że obraz jest ciemniejszy.
Coś wydaje mi się, że ten test to bujda na resorach, zwłaszcza wnioski o ciemności.
W USA jak firma obieca, że coś ma być jaśniejsze to takie musi być, bo tam połowa ludności to prawnicy, co żyją z odszkodowań za stres jakiego doznali jak kupili telewizor ciemniejszy niż obiecany.
A japończycy znają język angielski i nieraz przegrali różne sprawy w sądach amerykańskich - i obecnie to nie są takie głupole jak się niektórym wydaje.
Zatem warto czytać, ale nie do końca wierzyć w testy. Może test robili entuzjaści np. samsunga.
 

kaukaz

New member
Bez reklam
Wyjaśnij jak sprawdziłeś Ty lub inni, że obraz jest ciemniejszy.
Coś wydaje mi się, że ten test to bujda na resorach, zwłaszcza wnioski o ciemności.
W USA jak firma obieca, że coś ma być jaśniejsze to takie musi być, bo tam połowa ludności to prawnicy, co żyją z odszkodowań za stres jakiego doznali jak kupili telewizor ciemniejszy niż obiecany.
A japończycy znają język angielski i nieraz przegrali różne sprawy w sądach amerykańskich - i obecnie to nie są takie głupole jak się niektórym wydaje.
Zatem warto czytać, ale nie do końca wierzyć w testy. Może test robili entuzjaści np. samsunga.

Ciemniejszy obraz ma tez KURO 9g i nie jest to wadą bo kontrast ma rekordowy ja podałem linka do testu ale jeden nic nie wyjaśnia:razz: czekajmy na dalsze:shock:
 

Marszałek

New member
W Euro RTV AGD pojawiła się już pierwsza polska oferta 42" plazmy z serii GT30. Niestety...cena jest irracjonalnie wysoka: 5500 zł. To naprawdę gruba przesada, bo w USA za równowartość (ok. 2000$) można już zamawiać ten sam model...tyle że 55" :shock:

Panasonic TX-P42GT30E 3D - Telewizor plazmowy Panasonic w RTV EURO AGD

Moim zdaniem ten TV jest wart góra jakieś 3.500 zł (w zasadzie niczym się nie różni od sprzedawanego obecnie modelu GT20 42", który chodzi w zestawie z 1 parą okularów za 3.300 zł).

Na razie nie warto, bo "Podatek od Nowości" rzędu 60% to jednak głupota.
 

Peter_21

New member
Niestety cena tez zmierza w kierunku VT20, ponad 5 klocków za GT30 przy obecnej cenie 3300zł za GT20 nie wróży nowej GT30 oszałamiającej kareriery.. 2 klocki za 3D to delikatnie mówiac lekka przesada; aż strach sie bać ile zaspiewają za VT30..w tej chwili jedyną rozsądną opcją jest czekać na obniżkę G30
 

kaukaz

New member
Bez reklam
Niestety cena tez zmierza w kierunku VT20, ponad 5 klocków za GT30 przy obecnej cenie 3300zł za GT20 nie wróży nowej GT30 oszałamiającej kareriery.. 2 klocki za 3D to delikatnie mówiac lekka przesada; aż strach sie bać ile zaspiewają za VT30..w tej chwili jedyną rozsądną opcją jest czekać na obniżkę G30

GT20 początkowo kosztował około 5kloców tak będzie też GT30 na jeśień będzie poniżej 4000 no chyba że inflacja będzie tak szalała jak aktualnie:cry:
 

rojam

New member
no i mamy w Polsce


TX-P42GT30



NOWOŚĆ Telewizor plazmowy Full-HD NeoPlasma o doskonałej jakości obrazu 2D i 3D oraz zaawansowanych funkcjach sieciowych


Cena sugerowana: 5799.00zł za 1szt.

Cena 5219,00 zł za 1szt. po rabacie
 

BitTornado

New member
mialem okazje, dzis widzialem jeden z wymienionych tv w akcji, i powiem tak Panasonic TX-P42GT30B i TX-P42C3B obaj na trybie normal kontrast na 50% obaj ten sam kanal hd i obraz na TX-P42C3B wygladal lepiej od TX-P42GT30B,co niezmienia tego ze i tak sa obaj do bani poruwnujac je do modeli produkowanych wczesniej, i napewno to nie jest kuro:cry:
 

Peter_21

New member
mialem okazje, dzis widzialem jeden z wymienionych tv w akcji, i powiem tak Panasonic TX-P42GT30B i TX-P42C3B obaj na trybie normal kontrast na 50% obaj ten sam kanal hd i obraz na TX-P42C3B wygladal lepiej od TX-P42GT30B,co niezmienia tego ze i tak sa obaj do bani poruwnujac je do modeli produkowanych wczesniej, i napewno to nie jest kuro:cry:

A dokładnie co było z obrazem nie tak? Ja widziałem P42C3 razem z P42VT20 i powiem szczerze dużej różnicy w obrazie na korzyść VT20 nie widziałem...oczywiście czerń na VT20 dużo lepsza ale pozatym reszta bardziej mi się podobała na P42C3 (ostrość, kolorki).. telewizorki widziałem w MM leciał na nich ten sam materiał, być może gdyby pobawił się ustawieniami byłaby wdoczna większa różnica na korzyść topowego modelu 2010..
 

BitTornado

New member
dokladnie to obraz jest do bani,nie jest wystarczajaco ostry,tak jak by mial slaby kontrast niewiem jak to opisac, wczesniej bylem jak to powiedziec fanem techniki plazmowej,te dzisiejsze plazmy to poraszka ,nie toleruje trybu kino,a w trybie normalnym obraz wyglanda jak by byl w trybie kino,jak mam ogladac tv na trybie dynamicznym to ja bardzo dziekuje, ostatnio na forum byla dyskusja plasma vs LED i ja napisalem ze nie zamienie mojej plazmy na rzaden led,ale tylko i wylacznie mojej plazmy Pv71 starej jakies 4 lata,te dzisiejsze modele plazm to bym niechcial nawet za darmo wole led!

I BARDZO PRZEPRASZAM ZA PLEDY W PISOWNI!:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry