Panasonic LX70 - test, opinie wszystko o serii (TX 32LX70, 26LX70)

dagie

New member
Wczoraj późnym wieczorem otrzymałem nabyty drogą kupna telewizorek TX 32LX70P:D Po wstępnych ustawieniach mogę powiedzieć że na kablówce UPC gra świetnie. Muszę jeszcze podłączyć DVD i kupić kabelek do komputera. O dalszych wrażeniach napiszę po weekendzie:cool:
 

rybka.w

New member
Panie i Panowie !!! Już go mam Panasonic TX 32LX70P :D:D:D:D:D:D:D Powiem krótko bo mam go dopiero 2 godziny :D:D:D:D:D:D
Potwierdzam opinie poprzedników. Ten LCD jest naprawdę godny polecenia w tej cenie. Jestem pod bardzo dużym wrażeniem :D:D:D:D:D:D:D
Na 5 uśmieszków( taki mój prywatny sposób oceny) :
Sygnał z Polsat cyfrowy po RGB nawet niezły Ocena : :D:D:D:D
DVD po kablu S-Video DOSKONAłY !!!!! :D:D:D:D:D
Popatrzyłem tylko chwilę na "Epokę Lodowcową 2" i jestem zachwycony :D:D:D:D:D:D:D
Dźwięk może być.:D:D:D Od czego w końcu jest zestaw Kina domowego ;)
Antenę naziemną mam nie ustawioną precyjnie. Tu brak oceny.
Nie sprawdzałem jeszcze współpracy z kompem.
Nie mam jak sprawdzić HD bo nie mam takich DVD a nawet kabla. To sprawdzę w przyszłości.
Nie mam konsoli do gier więc tu nie dam oceny;)
Jedno jest pewne to doskonała jakość obrazu !!!!! . Wspaniała biel i czerń!!!
Poprostu dech mi zaparło !!! Rewelacyjne LCD :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Pozdrawiam !!!!!!
 

darcun

New member
Bez reklam
TV Panasonic

ortax360 napisał:
Pozdrawiam wszystkich posiadzaczy i tych przyszłych Panasonica 32lx70 ;) .
Czy już zrezygnowałeś z TV Panasonic 32LX700? Również pozdrawiam obecnych i przyszłych posiadaczy 32LX70P i przyszłych posiadaczy 32LX700P.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wjechaly już do Panasonic Polska modele LX 700.
Będą na początku tygodnia w sprzedaży
pozdrawiam
 

Korniszon

New member
Ja się też przlączam do pozdrowień,pozdrawiam tych przede wszystkim co nie mają pieniędzy. Czekam na opinie LX700
 

kuba380

New member
mam takie pytanie napewno jest juz to gdzies napisane ale niechce mi sie tego przegldac ile ms ma matryca???dzieki ;) No jestem ciekawy jak wypadnie ten panasonic przy Sharpie RD2E :confused: troche mnie smieszy to wejscie HDMI z przodu TV tak jak by nie mogli dac z tylu i co bedzie mi kabel sterczal :Dtroche chyba nie wypal z tym :rolleyes:
 

Marwicjusz

New member
Witam.
U mnie tez od wczoraj gra 32LX70 :D.
Cyfra+ jest ok ale dużo zależy od nadawcy, jedne kanały lepiej inne gorzej.
Kolory wyśmienite, i czerni i bieli nie można nic absolutnie zarzucić.
Ten TV dopiero pokazuje że filmy DVD z gazet to porażka. Terminator z gazety wygląda nie najlepiej, za to jak pusciłem "Granice Wytrzymałości" to dosłownie kopara opada. DVD puszczone przez HDMI z upscalowaniem do 720P.
Z czystym sumieniem polecam ten model, nikt nie będzie zawiedziony.

P.S. W innym wątku czytałem że tenis ziemny to bardzo dobry test na smużenie. Trafiłem na ESPN Classic na jakiś stary mecz Agasi vs Ktoś tam. Piłka nie zostawiała żadnego śladu :).
Za to gwiazdy na czarnym niebie w "Imperium Kontratakuje" nadawanym wczoraj na C+ 16/9 zamieniały sie w białe kreski, ale na CRT był podobny efekt choć mniej widoczny więc to nie całkiem chyba wina tego TV.

Pozdrowionka.
 

kuba380

New member
bardzo w to watpie ze wygra z sharpem rd2e!! a z ostateczna decyzja zaczekam na test kikiego a to juz jutro ma dac zdjecia itp mam nadzieje ze zadowole sie tymi testami:p
 

dagie

New member
kuba380 napisał:
bardzo w to watpie ze wygra z sharpem rd2e!! a z ostateczna decyzja zaczekam na test kikiego a to juz jutro ma dac zdjecia itp mam nadzieje ze zadowole sie tymi testami:p

Skoro znasz już wynik to po co ci te testy?
 

ortax360

New member
Witam

. Dalej czekam na lx700 .

Pozdrawiam Kikiego - Miałes racje TOSHIBA 37WL68P zostawła odesłana .


ps : Czas reakcji matrycy to nie wszystko . O wiele bardziej liczy sie procesor obrazu .

Toshiba 37wl68p ma 8ms a smuzy zar. na kablu jak i na sygnale HD .

Wiele zalezy tez od ustawienia jasnosci i kontrastu .



Panasonic lx70 i prawdopodobnie lx700 wyswietlaią obraz prawie pozbawiony smuzenia( nawet w scenach nocnych . i jest to zasł. nie szybkosci matrycy , ale szybkich procków itd.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

ein

New member
Dobry test

na TrustedReviews:
http://www.trustedreviews.com/tvs/review/2007/05/26/Panasonic-TX-32LXD70-32in-LCD/p1

Wyglada na to ze Panasonic wie co robi. Szybka matryca, dobra elektronika i 100Hz, ktore chyba jest najblizsze idealowi (znaczy eliminuje smugi a jednoczesnie nie wprowadza ochydnego migotania). Dla mnie dodatkowy plus za design, wogole Panasonic jest tu dla mnie, biorac caloksztalt oferty A/V numero uno. Prosty, szlachetny i w odroznieniu od poprzednikow, nawet w tanszych modelach juz nie zalatuje tanioscia materialow.
Lubie tez te firme za ich konsekwencje - LCD do 32" i tutaj ta technologia sprawdza sie wysmienicie, czego dowodem recenzowany model. Potem to juz tylko plazma. Owszem bywaja swietne telewizory LCD powyzej 32", ale imho jest ich na rynku malo. Gdybym planowal zakup LCD-ka do sypialni, z cala pewnoscia ten Panas bylby numerem jeden.

Fajne podsumowanie na koniec :) Coz w realnym swiecie nie znajdziecie niczego lepszego...
 

nervosol

New member
czesc
Teraz dopiero odpisuje. Podstawą byla zmiana obrazu na normalny i jeszcze obniżenie kontrastu tak na 75%. Jednak jest takie zjawisko jakby dobre ale... mianowicie obraz samoczynnie się rozjaśnia w ciemnych scenach z jednej strony widać wiecej szczegółów ale z drugiej jak sceny sie czesto zmieniaja troche pulsuje, może da sie to wylaczyc i szlo by sprawdzic efekt.
pozdrawiam
 

hoodlum

New member
Kiki dalej się czepia panasonica- to jest już męczące nie można negować tego co jest dobre i co potwierdza wiele testów. pozdro dla użytkowników LX 70.
 

wa12

New member
hoodlum napisał:
Kiki dalej się czepia panasonica- to jest już męczące nie można negować tego co jest dobre i co potwierdza wiele testów. pozdro dla użytkowników LX 70.

Kiki jest sprzedawcą, a sprzedawcy mają swoje upodobania i urazy. Sami wiecie, jak pochodzicie po sklepach co oni mówią. Pewnie polski oddział panasonic'a potraktował jego firme niezbyt miło i stąd te czepianie. Czytając posty na forum niestety musze stwierdzić, że kiki nie jest obiektywny, a przez niektórych jest traktowany jak guru. Owszem widział on wielw TV w akcji, bo pracuje w takiej branży ale wszystko co pisze to jego subiektywne odczucia, a nie żadne fachowe uwagi. Pamiętajcie, kiki ma towar do sprzedania (czy to sprzet, czy to prezentacja w domu), to jego zawód.
 

redlum

New member
Bez reklam
tylko ze opinie kikiego na forum nie wplywaja na jego wyniki finansowe - a "fachowcy" w sklepach namawiajacy do danego modelu TV - maja prowizje od sprzedazy (nawet jesli nie maja - to do dostana opieprz od szefa ze nie sprzedali tego modelu na ktorym jest wieksza marza)

my jako klienci patrzymy na efekt koncowy czyli TV - a kiki pewnie temu na cos do panasonica bo jest posrednikiem - czyli patrzy na kontakty z firma - a ona w tym roku strasznie sie spoznia do dostarczeniem wszystkich modeli

na koniec dodam - ze sklep kikiego mial kiedys adres e-panasonic.pl - wiec watpie aby on byl takim zagorzalym przeciwnikiem panasonica od zawsze
 
Do góry