Panasonic HX580 jakies info?

Petru23

Banned
Cena tego xiaomi to chyba premierowa. Normalnie jest za 1600-1700zl.

Odnośnie hx580, jak kwestia filmów z normalnej tv? Leci teraz jakąś kinówka na tvn, do tego meczyk na 1. Będę wdzięczny za info jak to się prezentuje, czy nie ma judder, jak ruch podczas meczu - trybuny oraz linie na murawie. Niby kupiony Samsung, ale zawsze mogę go zwrócić.
I jakie źródło tv?
 

rafallo777

New member
Cena tego xiaomi to chyba premierowa. Normalnie jest za 1600-1700zl.

Odnośnie hx580, jak kwestia filmów z normalnej tv? Leci teraz jakąś kinówka na tvn, do tego meczyk na 1. Będę wdzięczny za info jak to się prezentuje, czy nie ma judder, jak ruch podczas meczu - trybuny oraz linie na murawie. Niby kupiony Samsung, ale zawsze mogę go zwrócić.
I jakie źródło tv?

Petru weź kup tem TV i zdaj mi relacje :)
Ty z tego co widzę masz taki sam dylemat jak ja i obracasz sie w tych samych modelach co ja.

Brać tego panasa? Czy Samsunga tu7000, który z testow podobno świeci jak q60, który podobno jest słabszy od tu8500, który z innego testu z youtube bije q70.
Serio czym więcej testów czytam i ogladam to dochodzę do wniosku, ze q70t jest lepszy od q60t, ale porównywalny do tu7000, który jest lepszy od dużo drozszego tu8500
 

bartmeces

Member

Petru23

Banned
Ładnie. Czy mi się wydaje, czy widać lekki judder na filmach? Bylo cos dlubane przy ruchu?
Wczoraj dooadlem instrukcje obsługi i ustawienia dot koloru i ruchu są rozbudowane. Jest też opcja od koloru twarzy.
A że mi zmywarka podziękowała to i budżet na tv się zmniejszyl. I jak oddam Samsunga to chyba ten panas jednak wyskoczy.
Możesz mi przypomnieć jakie mas źródło sygnału? Dekoder czy bezpośrednio kabel że ściany idzie do tv?
 

Petru23

Banned
Ważne pytanie. Jak kąty widzenia i utrata czerni wraz z ich zwiększaniem? Gx810 miał slabiutkie, stojąc przed tv gubily się kolory. W q77t jest jak dla mnie idealnie.
Bo jak pisałem, budżet ograniczam do 2k i jest tylko ten panas w opcji. Ale 55sm8050 bywa blisko 2000zl i też troszkę korci, że względu na ips i bardzo szybkie 60hz.
 

bartmeces

Member
Ważne pytanie. Jak kąty widzenia i utrata czerni wraz z ich zwiększaniem? Gx810 miał slabiutkie, stojąc przed tv gubily się kolory. W q77t jest jak dla mnie idealnie.
Bo jak pisałem, budżet ograniczam do 2k i jest tylko ten panas w opcji. Ale 55sm8050 bywa blisko 2000zl i też troszkę korci, że względu na ips i bardzo szybkie 60hz.


Ale 8050 to LG ? Jedynie plus ze ma Bluetooth !w tej cenie ale matryca piszą ze 50hz .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

cky

New member
Ładnie. Czy mi się wydaje, czy widać lekki judder na filmach? Bylo cos dlubane przy ruchu?
Wczoraj dooadlem instrukcje obsługi i ustawienia dot koloru i ruchu są rozbudowane. Jest też opcja od koloru twarzy.
A że mi zmywarka podziękowała to i budżet na tv się zmniejszyl. I jak oddam Samsunga to chyba ten panas jednak wyskoczy.
Możesz mi przypomnieć jakie mas źródło sygnału? Dekoder czy bezpośrednio kabel że ściany idzie do tv?

było nagrywane na "Shutter priority" 1/50 iso 200 i przy zapowiedzi Xmenów widziałem, że przysłona często dobijała do 1.8 a mój obiektyw jest słaby na pełnej dziurze i mogły pojawić się spadki ostrości i rozmycie, w sumie samo skakanie przysłony mogło dać taki efekt, postaram się nagrać jeszcze jakiś film z lepszym ustawieniem aparatu z wyższym iso i reszta na sztywno.
Nic nie było dłubane, tylko ustawiony profil obrazu sportowy na wszystkich nowych klipach, źródło 720p z dekodera.
 
Do góry