Panasonic HX580 jakies info?

cky

New member
Zapomniałem, dodać, że fota z wywoływana z RAWA na domyślnych ustawieniach PS - z wyłączonym wyostrzaniem i bez innej obróbki po za załadowanym profilem szkła bo trochę jednak winietuje na pełnej dziurze.
W porównaniu do TCL 55EP680 jeśli chodzi o obraz po wyciągnięciu z pudła to na moje oko, obraz Panasa jest bardziej naturalny i przyjemniejszy w odbiorze ale zaznaczę, że znawcą TV nie jestem ale ślepy tez nie.
Jedyne co boli to brak BT i ta zapadająca się matryca albo to może było "plastikowe szkło" przed matrycą i na pewno trzeba uważać przy czyszczeniu.
 
Ostatnia edycja:

cky

New member
A jak ogólnie oceniasz jakość wykonania Panasa na tle EP680?

Jeśli chodzi o jakość wykonania to jednak TCL prezentował się ciut lepiej, cieńsze ramki i metaliczne wykończenie no i stabilniejsza stopa bo ta w Panasonicu jest słaba i jeśli ktoś nie wiesza na ścianie to lepiej żeby o tym wiedział.
 

bartmeces

Member
Nie wiem jak Wy, ale ja mogę włosy liczyć na czuprynie tego kolesia że zdjęcia. Nie widzialem szarpania obrazu lna filmikach i twarz łyżwiarza była nawet naturalnie żółta a nie pomarańczowa itp. Włosy to włosy a nie jak na philipsie z innego wątku czarna plama.

Jak dla mnie to ten Panas w tej cenie świeci bdb.

Edit
Co do ramek, to jak sprawdzałem w markecie to na większości tv matryca po rogach była albo jakby nieprzyklejona, odstawala, albo po nacisku uginala sie itp. w szczególności jeśli są to ekrany z cieniutkimi ramkami
Moim zdaniem swieci bardzo dobrze , ale czerń ale to Panas , nie ma się co dziwić a za tą kasę nie ma się co zastanawiać , inny mam dylemat czy teraz czy czekać na grudzień pod choinkę cena będzie bardziej atrakcyjna , stopkę ma taką jak mama ma w 47A650 bo nie mam tak dobrze bo mi tata zmarł w 2018r ,tez byłem u niego .
 

Mariobull23

New member
Jak odpowiadasz pod postem to nie cytuj. A jak ktoś coś napisze pomiędzy to cytuj.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry