Panasonic 50Vt60 - test otwarty. Jakość która otwiera inne horyzonty, zniewala ...

kendzi1

New member
A jak chce kupic tego zt60 w sklepie euro rtv agd to tam mam poprosic o prezentacje w domu czy to trzeba jakos zamawiac za dodatkowa kase bo nie wiem ???
 

kopi

New member
Panowie podjolem ostateczna decyzje kupuje Panasonica Vt60 65 cali lub Panasonica 60 zt60 i teraz takie pytanko czy jest kolosalna roznica medzy zt60 a vt60??? Bo jesli troszke zt60 bije vt60 pod wszystkimi wzgledami to wole miec vt60 ale cali wiecej niby tylko 5 ale dla mnie to sporo:) Sam mam swoj Lg lh 3000 47 cali lcd i dla mnie jest juz za malutki heh chce przejsc na technologie plazma.Pozdrawiam czekam na wasze opinie i co wy byscie brali w mojej sytuacji.

Bierz 65 VT60, bo moim zdaniem nie zobaczysz wielkiej różnicy a te 5 cali dodatkowo to bardzo ważny bonus. 60 cali po 4 tygodniach będzie małe.

Sam zastanawiam się nad 65 ST60 lub 65 VT60 albo 64F8500 ale decyzję podejmę raczej po prezentacji w domu.

A tak na marginesie, to chciałem ci wcześniej odpowiedzieć na priva ale masz coś zablokowane - nie da się wysłać wiadomości.
 

pantomima

Banned
oj , nie przesadzaj co do tej malosci , bo to wcale nie tak i to juz ciekawa przekatna ! 46, 50" wydawac sie moze male po jakims czasie ale 60 to juz zupelnie co innego .
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
Szkoda kasy na ZT60,bo 65vt60 ma czerń o 0.001 cd gorszą, co jest nie dostrzegalne a jest za to sporo jaśniejszy !!.No chyba że chce się oglądać w jasnym pokoju, to zt60 jest ciut lepszy w czerni.
 

kopi

New member
oj , nie przesadzaj co do tej malosci , bo to wcale nie tak i to juz ciekawa przekatna ! 46, 50" wydawac sie moze male po jakims czasie ale 60 to juz zupelnie co innego .


Mam 60 cali i teraz wziąłbym najchętniej 80 ale nie ma normalnych plazm tej wielkości a chcę plazmę, więc pozostaje tylko 65 cali.

Oczywiście wielkość ekranu należy dopasować do wielkości pomieszczenia - przy dużym i wysokim pomieszczeniu i odległości ok. 4,5-5m można spokojnie zawiesić 80 cali.

pozdrawiam
 

jacazcienia

New member
Jeśli mogę coś doradzić wartościowego odnośnie zakupu jakiegokolwiek TV tylko nie w sklepie prawie z najniższymi cenami "RTV(ał)max". Jakieś sprowadzane kombinowane bez polskiej gwarancji najczęściej powystawowe etc. Jak dla mnie po nauczce kupna w takim sklepie, doradzam tylko duże sprawdzone sieci.
 

kendzi1

New member
To mam dylemat bo vt60 jest 65 cali a zt60 tylko 60 cali ale kiki pisze ze jest duza roznica ze ZT60 bije vt60;] A moj pokoj w ktorym bedzie nowy tv ma szerokosci 3,8 m a dlugosci 4,5
 

Jarek1973

New member
Ja kupiłem niedawno 65VT50 i też jestem mega zadowolony. Nowe 60 kosztują sporo i to co zaoszczędziłem przeznaczę na suba i nowy blue-ray. W sumie VT60 na pewno jest lepszy tylko, czy warto płacić aż tyle za nowinki. Co do 65 cali robi wrażenie, ale po powieszeniu na ścianę przynajmniej 10 cali uciekło niż stał na podstawie.
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
To mam dylemat bo vt60 jest 65 cali a zt60 tylko 60 cali ale kiki pisze ze jest duza roznica ze ZT60 bije vt60;] A moj pokoj w ktorym bedzie nowy tv ma szerokosci 3,8 m a dlugosci 4,5
A tam bije, chyba po stanie konta :pWiele fachowych portali pisze tylko o lekkiej przewadze w czerni w jasnym pokoju ZT60, natomiast w przyciemnionym albo całkiem ciemnym grają tak samo, a 5 cali więcej, zrobi więcej dobrego:oops:.
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
kendzi1 - mam ten sam problem , zt60 czy vt dla tych 5 cali wiecej .... ,wszystko bedzie jasne oczywiste po tescie Kikiego zt60 . Jezeli roznice w jakosci beda minimalnie dostrzegalne to vt60 ale raczej to bedzie cos wiecej ;). Z kolei 60" z odleglosci 3 m w moim przypadku to tak w sam raz .Mam czas do konca sierpnia aby podjac decyzje i wybrac , mam rowniez nadzieje ze Ty kupisz wczesniej zt60 :p i splyna sie tu chwalebne opinie z Twej strony ktore mnie zacheca do zt60 pomimo tych 5 cali mniej .Tak wogole to załamka z tym ograniczeniem do 60". ehhh
 
Ostatnia edycja:

jurass

Banned
Jeśli macie odległość od ekranu 3 m i więcej, to ja radzę zakup 65". Bardziej zauważycie różnicę wielkości niż jakości pomiędzy VT60 i ZT60, a VT60 to już przecież bardzo dobry telewizor.
 

pantomima

Banned
No tak tyle ze te roznice to bede i to nie tylko minimalne a namacalne wrecz ;) .Pewnie ze vt to super tv , ale zt to cos wiecej :D , poki nie ma testu , zadnego porownania tych dwu chyba nie ma co spekulowac na chwile obecna .

Kiki kiedy dostaniesz zt60 na testy ? ;>
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
kendzi1 - mam ten sam problem , zt60 czy vt dla tych 5 cali wiecej .... ,wszystko bedzie jasne oczywiste po tescie Kikiego zt60 . Jezeli roznice w jakosci beda minimalnie dostrzegalne to vt60 ale raczej to bedzie cos wiecej ;). Z kolei 60" z odleglosci 3 m w moim przypadku to tak w sam raz .Mam czas do konca sierpnia aby podjac decyzje i wybrac , mam rowniez nadzieje ze Ty kupisz wczesniej zt60 :p i splyna sie tu chwalebne opinie z Twej strony ktore mnie zacheca do zt60 pomimo tych 5 cali mniej .Tak wogole to załamka z tym ograniczeniem do 60". ehhh
Ludzieeeee ! co wam po teście Kikiego , u niego punkty za czerń są takie same w led i plaźmie:D należy się sugerować co piszą fachowe portale jak AVForums.uk czy HDTV Test.uk , a nie tymi śmiesznymi esejami w wykonaniu pana Górskiego.Naczytałem się testów i opinii fachowców i wszyscy twierdzą że ZT60 jest tylko trochę lepszy w jasnym pokoju pod względem utrzymania czerni od VT60 i model 65 cali, bo mniejsze mają zdecydowanie gorszą czerń/kontrast.Wieczorem lub po ciemku grają IDENTYCZNIE !!!!!!.18500 zł za 60 cali ZT to tylko zdzierstwo, a za kilka miesięcy za 11 tyś będzie można kupić 65VT60.:oops: Wcale bym się nie zdziwił jak w 2014 dadzą Europie 65 cali ZT i to po normalnej cenie tak jak mają teraz Amerykanie.
 
Ostatnia edycja:

kendzi1

New member
pantomima bedzie tescik zt60 jak tylko kiki dostanie go w swoje rece :)
Ja musze tez poczekac jeszcze zakupem nowego tv bo dpiero bede to robil z koncem starego lub nowego roku:)
Czekam Na ps4 tylko sie pojawi i biore nowy tv Albo to bedzie Vt60 65 cali lub zt60 jesli roznica bedzie mala lub troszke duza biore vt 60 jesli bedzie kolosalna biore zt60 lub bede zastanawial sie nad sharpem 70 le857 najwyższy model sharpa:) ktory osobiscie Kiki mi doradzil i tez jest miazga
tylko ze sharp led a panasonic plazma:)
A obecnie posiadam Lg lh 3000 47 cali lcd:) i bardziej ciagnie mnie do plazmy lecz nie wiem czy 60 cali bedzie male:( a zt60 tylko 60 cali;/ a vt60 65cali to juz dobrze:) a Sharp 70 cali miazga na moj pokoj kolos i mega wrazenie a kiki powiedizal ze ma mega dobra czern i super wszystko:) Sharpa polecil mi jeszcze z tego forum armaning:) Caly czas czekam na testy zt60 i porownamy 3 modele vt60 vs zt60 vs le857 i poxniej porownamy na wszystkich w sklepie na zywo filmy na blu ray 3d i pod ps4 podepne i wybor bedzie oczywisty:)
 
Do góry