Panasonic 50Vt60 - test otwarty. Jakość która otwiera inne horyzonty, zniewala ...

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zbliżał się to jest pojęcie względne.
Teraz widziałem porównanie w Nicei ZT60 i Kuro . panasonic grał lepiej , więc czekam z niecierpliwością na testy.
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
Nawet VT60 nie zbliżył się jakością do Pioneera?
Bzdura :D ZT60 gra lepiej od Kuro, jedynie kuro ma jaśniejszą biel na teście szachownicy ANSI. VT60 poziomem czerni dorównuje KURO bo różnice 0.004 a 0.007 cd/m2 na szachownicy ANSI są niezauważalne dla oka z powodu otaczających czarny prostokąt jasnych obszarów, tak twierdzą na teście na HDTV Test uk.W tym momencie najlepszy wybór to 65 cali VT60 za cenę jeszcze akceptowalną a nie 60ZT60 za 18 tyś !!!!!!!!!!!!!!! Tu coś extra do porównania z lewej w kolejności wiszą ZT60 , SAMSUNG F8500, VT60 ,SONY LED 4K a KURO nisko z lewej pod ZT60 potem w 1 godz:37 min jest pod VT60. http://new.livestream.com/accounts/632436/hdtvshootout/videos/18161789
 
Ostatnia edycja:

RHJG

New member
Bez reklam
Skoro to Ciebie interesuje to postaw obok siebie i zobaczysz?Pewnie będzie to duże utrudnienie bo ciężko już o najlepszego Pioniera KRP-500A,czy 600A.Miałem 500A mityczny grzmot który też miał wady...Bez urazy kolego ,ale MIX ma na stanie prawie same starocie i może stąd te Twoje stereotypy....
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
Skoro to Ciebie interesuje to postaw obok siebie i zobaczysz?Pewnie będzie to duże utrudnienie bo ciężko już o najlepszego Pioniera KRP-500A,czy 600A.Miałem 500A mityczny grzmot który też miał wady...Bez urazy kolego ,ale MIX ma na stanie prawie same starocie i może stąd te Twoje stereotypy....
Może to cie przekona :twisted:Tu coś extra do porównania z lewej w kolejności wiszą ZT60 , SAMSUNG F8500, VT60 ,SONY LED 4K a KURO nisko z lewej pod ZT60 potem w 1 godz:37 min jest pod VT60.Wszystkie ekrany były po 100 godz skalibrowane i lepszego porównania nie znajdzie a tak na marginesie kolory Samsunga to jakieś jaja szczególnie czerwony jest inny od konkurencji i najgorszy z nich ma kontrast .Przewagę ZT60 nad VT60 najlepiej widać na pomarańczowym samochodzie w 1 godz:48 min:19 sec http://new.livestream.com/accounts/6...ideos/18161789
 
Ostatnia edycja:

Danus1

New member
Bez urazy kolego, ale mix ma problem z dostępnością tylko najnowszych modeli. Modele z tamtego roku mam poznane i widziałem, testowałem, wczesniej pracowałem w Euro RTV, tam tez miałem okazję obcowac z najróżniejszymi telewizorami. Moje zdanie jest takie jakie jest i prosze z tym nie dyskutowac, bo to że ja widzę smuzenie, to nie jest żaden stereotyp- ja po prstu widze to smuzenie.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Poważniejsza druga sprawa i to na prawdę bez urazy w trosce o Twoje zdrowie?.Słyszałem kiedyś klienta który mówił,że on widzi herce,100,200,itd,drugi klient,że na tym TV jest prawie sam niebieski...Może warto udać się do okulisty niech sprawdzi te smużenie,szkoda zdrowia-pozdrawiam.
 

Danus1

New member
Jestem po operacji(laserowe korygowanie soczewki) mam teraz świetny wzrok, może dlatego ja widzę smużenie, a Ty nie.
 

digitalus

Banned
Witam.
Mam podobne zdanie jak kolega Danus tzn dla mnie jest plazma a innym moze podobac sie lcd.
Jesli porownamy jakosc obrazu poprzedniego modelu tzn vt50 i kuro to nie widac roznicy. Nawet ekran vt50 prezentuje sie lepiej od kuro 5020.Zaraz przygotuje nie lubiane zdjecia:)
vt502--ku_nrrewpw.JPG

vt50-kuro_nrrewpe.JPG
 
Ostatnia edycja:

RHJG

New member
Bez reklam
Jestem po operacji(laserowe korygowanie soczewki) mam teraz świetny wzrok, może dlatego ja widzę smużenie, a Ty nie.

A ja byłem w wojsku snajperem-poważnie,dawno to było może faktycznie muszę popatrzeć na LCD-LED przez mikroskop.Z mojej strony koniec polemiki która i tak nic nie da szkoda czasu i zdrowia czego koledze Danus-życze i pozdrawiam.
 

MiDaList

New member
Kuźwa aż boję się powiedzieć iż mimo iż mój 55VT60 trochę buczy i jutro ma przyjechać do niego serwis to jestem pod wielkim wrażeniem. Life of Pi na BlueRay po prostu bomba. Niestety muszę trochę poczekać na kalibrację obrazu. Zamówiłem na skalibrojtv ale w trakcie rozmowy telefonicznej usłyszałem iż przynajmniej kilka miesięcy trzeba będzie poczekać aż się klienci zbiorą z okolicy. No chyba iż ktoś zna jakiegoś dobrego kalibratora w zachodniopomorskim. :)
 

RHJG

New member
Bez reklam
Kuźwa aż boję się powiedzieć iż mimo iż mój 55VT60 trochę buczy i jutro ma przyjechać do niego serwis to jestem pod wielkim wrażeniem. Life of Pi na BlueRay po prostu bomba. Niestety muszę trochę poczekać na kalibrację obrazu. Zamówiłem na skalibrojtv ale w trakcie rozmowy telefonicznej usłyszałem iż przynajmniej kilka miesięcy trzeba będzie poczekać aż się klienci zbiorą z okolicy. No chyba iż ktoś zna jakiegoś dobrego kalibratora w zachodniopomorskim. :)
Bo to jest b.dobry TV,mam wątpliwości czy serwis Tobie poradzi na buczenie(oby)Co do kalibracji do zobacz rano na dzień dobry Tvn czy pytanie na śniadanie czy inny program na żywo szkło kontaktowe,Monika Olejnik itp.Chodzi mi o to,że na tych programach można sobie wstępnie ustawić TV,zobacz u siebie twarze,filmy rządzą się swoimi prawami są tak nagrane,że jest dobrze na prawie każdym TV....
 

jurass

Banned
Może warto udać się do okulisty niech sprawdzi te smużenie,szkoda zdrowia-pozdrawiam.
To ja proponuję, żeby Danus umówił się na wizytę razem z FFooXX5 i wyjaśnią tam sobie czy smuży czy mryga. To coś na kształt wspólczesnego "Golono, strzyżono" :-D

To też jest niezłe:

Wypowiadasz stereotypy chętnie wpadnę (mam czas jestem na emeryturze)to dojadę tylko powiedz gdzie; to podyskutujemy i pooglądamy na żywo np.smużenie...

ja też się poświęcę. Mam jeszcze zaległy urlop chętnie go wykorzystam hehe:D

Ja tez chętnie dojade... obalic te bzdury :).

Jednym słowem koledze Danusowi wjazd na chate się szykuje. Pierwszy raz widzę taką akcję na tego typu forum. :mrgreen:

Danus, jesteś pewien, że cóś Ci smuży?
 
Ostatnia edycja:

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
jurass dobre:D. Ja nie jestem fanatykiem nie uwielbiam i nie wynoszę na piedestały technologię LED. Po prostu posiadam LCD bo mi lepiej odpowiada i mniej mnie denerwuje. Miałem do czynienia z obiema technologiami i po prostu podjąłem decyzję co mnie drażni a co nie co mi się podoba a co nie, no i wybrałem. Nie miał bym kompletnie zamiaru koledze siłą perswadować wyższość LCD, bo tak jak się mówi punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :). To jest rzecz gustu, a o gustach się nie dyskutuje. To tak jak bym powiedział komuś że jego kobieta jest blondynką, czyli na pewno jest głupia, i rządzą rude hehe:). Jestem tylko ciekaw czy kolega na takim spotkaniu nadal by był tak zagorzałym fanatykiem i klepał formułki co większość posiadaczy plazm:). To tak jak kiedyś fanatycy sprzętów Onkyo, bez kija nie podchodź, onkyo to świetny sprzęt, ale jak wszystkie sprzęty ma swoje minusy i plusy, w pewnej kwestii jest gorszy w pewnej lepszy, do pewnych warunków i wymagać może się lepiej spisać niż konkurencyjne ampli, a do pewnych się nie nadaje:). W tym wszystkim chodzi tylko o to, że trochę więcej pokory, szacunku, mniej fanatyzmu, bo fanatyzm prowadzi do zagłady:) i używanie słów "Dla mnie.." hehe. Peace and love:)
 

Lesiu83

New member
Kuźwa aż boję się powiedzieć iż mimo iż mój 55VT60 trochę buczy i jutro ma przyjechać do niego serwis to jestem pod wielkim wrażeniem. Life of Pi na BlueRay po prostu bomba. Niestety muszę trochę poczekać na kalibrację obrazu. Zamówiłem na skalibrojtv ale w trakcie rozmowy telefonicznej usłyszałem iż przynajmniej kilka miesięcy trzeba będzie poczekać aż się klienci zbiorą z okolicy. No chyba iż ktoś zna jakiegoś dobrego kalibratora w zachodniopomorskim. :)

I jak po wizycie serwisu ?
 

kendzi1

New member
Panowie a ja mam dylemat co wybrac patrzylem testy kikiego i 3 te tv kozaki
Sharp 70 le835
Panasonic 65 vt60
Panasonic Zt60 na tego jeszcze czekam bo nie ma go jeszcze podobno najlepszy tv na rynku tylko martwi mnie jedna sprawa tylko 60 cali
Posiadam juz tv lg lh3000 47 cali i 60 moze byc juz namie taka nie zafajna a zt60 nie bedzie wiekszej rozmairowki wiec minimum 65.
A wy byscie co wybrali na moim miejscu pod konsole ps4 i ogladanie filmow 3d :)???
Panasonic podbno ma najlepsze 3d na rynku i rozwala konkurencje mi zlaezy tez bardzo na kolorach i 3d aktywnej wiec sharp jak i panasonic maja aktywne 3d tylko wlasnie nie widzialem tych 3d na zywo ani sharpa i panasa;/ pomozcie kasa nie gra roli i tylko te tv mi chodza po glwoei rzadne inne:) bardzo podoba mi sie w panasie ze tafla razem jest pokryta z obudowa pieknie zlana:) w sharpie nie ma tego i panas posiada 3d THX!!! pomozcie bo juz tyle przeczytalem i wiadomosic napsialem ze nie wiem co zrobic kiki doradzil mi sharpa a on zna sie jest glowa tego forum i tak naprawde posiada najwieksza baze informacji o tych tv ale mowil mi ze 3d panasa najlepsze .
 
Ostatnia edycja:

digitalus

Banned
Witam
Wybralbym vt60.Najlepsza mozliwa czern czyli 0.00 cd/m2. Dobry procesor w telewizorze czyli Dual Core Pro 4 UniPhier MN2WS0220 ARM Cortex 9, 2x1400@MHz
Wiadomo ze w warunkach sklepowych obraz w telewizorze plazmowym nie jest zbyt dobry ale w domu to juz zupelnie inny telewizor.Zdjecie z avsforums
900x900px-LL-aec0056f_IMG_2979.jpeg
 
Ostatnia edycja:

ROMAN38

New member
Bez reklam
Panowie a ja mam dylemat co wybrac patrzylem testy kikiego i 3 te tv kozaki
Sharp 70 le835
Panasonic 65 vt60
Panasonic Zt60 na tego jeszcze czekam bo nie ma go jeszcze podobno najlepszy tv na rynku tylko martwi mnie jedna sprawa tylko 60 cali
Posiadam juz tv lg lh3000 47 cali i 60 moze byc juz namie taka nie zafajna a zt60 nie bedzie wiekszej rozmairowki wiec minimum 65.
A wy byscie co wybrali na moim miejscu pod konsole ps4 i ogladanie filmow 3d :)???
Panasonic podbno ma najlepsze 3d na rynku i rozwala konkurencje mi zlaezy tez bardzo na kolorach i 3d aktywnej wiec sharp jak i panasonic maja aktywne 3d tylko wlasnie nie widzialem tych 3d na zywo ani sharpa i panasa;/ pomozcie kasa nie gra roli i tylko te tv mi chodza po glwoei rzadne inne:) bardzo podoba mi sie w panasie ze tafla razem jest pokryta z obudowa pieknie zlana:) w sharpie nie ma tego i panas posiada 3d THX!!! pomozcie bo juz tyle przeczytalem i wiadomosic napsialem ze nie wiem co zrobic kiki doradzil mi sharpa a on zna sie jest glowa tego forum i tak naprawde posiada najwieksza baze informacji o tych tv ale mowil mi ze 3d panasa najlepsze .
Sharp to badziewie przy nowych Panasach:p Dawno już zrezygnowałem z ZT60 przez brak 65 cali bo VT60 gra dosłownie tak samo jak w/w, tylko w dzień ZT ma lepszy filtr nawet od VT60.Ale zobacz na własne oczy pod linkiem zamieszczonym tu http://new.livestream.com/accounts/6...ideos/18161789 jest super porównanie, z lewej w kolejności wiszą ZT60 , SAMSUNG F8500, VT60 ,SONY LED 4K a KURO nisko z lewej pod ZT60 potem w 1 godz:37 min jest pod VT60.Wszystkie ekrany były po 100 godz skalibrowane i lepszego porównania nie znajdzie a tak na marginesie kolory Samsunga to jakieś jaja szczególnie czerwony jest inny od konkurencji i najgorszy z nich ma kontrast .Przewagę ZT60 nad VT60 najlepiej widać na pomarańczowym samochodzie w 1 godz:48 min:19 sec ale ZT60 wygląda jakby miał ustawione większe nasycenie i odcień tej czerwieni też jest jakiś inny od KURO i VT60:? tak do końca nie jestem przekonany do wiarygodności tego porównania.Poza tym kadr z ''Samsary" umieszczony przez 'digitalusa' mówi sam za siebie-poprostu obraz jak z bajki :blagam:prawie że trójwymiar w 2d :oops:
 
Ostatnia edycja:
Do góry