Panasonic 50Vt60 - test otwarty. Jakość która otwiera inne horyzonty, zniewala ...

m@rcin

Member
Bo powidoki da sie zlikwidować.
...czy warto na przykład kupić tego VT60 za 1999- jest napisane ze wypalona matryca, na zdjęciach nic nie widac i nie wiem czy to tylko powidoki czy coś gorszego. Czy kupic sprawdzić i ewentualnie zwrócić w terminie 10 dni?
Mocno się zastanów?
Piszą o wypalonej matrycy a ty masz nadzieję, że to powidok który usuniesz :grin:
Cena atrakcyjna jak za ten model ale czy warto ryzykować?
 

basty40

New member
wkorzystanie WI-FI

Witam mam router i TV widzi sieć i dostępne aplikacje z TV. mam pytanie. Co muszę kupić i jak podłączyć do routera lub nie jakiś dysk zewnętrzny aby móc przesłać po Wi-Fi zawartość tego dysku zewnętrznego (zdjęcia)? Czy jest taka możliwość? Dzięki za podpowiedź
 

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
Witam mam router i TV widzi sieć i dostępne aplikacje z TV. mam pytanie. Co muszę kupić i jak podłączyć do routera lub nie jakiś dysk zewnętrzny aby móc przesłać po Wi-Fi zawartość tego dysku zewnętrznego (zdjęcia)? Czy jest taka możliwość? Dzięki za podpowiedź

Dowolny dysk sieciowy podpięty do routra po LAN
 

basty40

New member
Dowolny dysk sieciowy podpięty do routra po LAN
Dzięki. Jestem w tych sprawach cienki. Mógłbyś coś polecić? (mam dysk 1TB ale on jest na złącze USB 3.0, a w routerze mam tylko wejścia RJ45). Czy w takim przypadku o jakim piszesz komunikacja jest tylko w jedna stronę ( czyli z dysku na TV)? I jeszcze jedno, jeśli mogę zapytać: 1. czy aby móc nagrywać coś z TV trzeba podpiąć dysk 2.5 cala pod TV i nie będzie on mógł byc wykorzystywany do niczego innego? 2. Czy po Wi-Fi telewizora mogę komunikować sie z laptopem tak, aby wykorzystywać TV jako monitor? Bardzo dziękuję za odpowiedź
 

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
Dzięki. Jestem w tych sprawach cienki. Mógłbyś coś polecić? (mam dysk 1TB ale on jest na złącze USB 3.0, a w routerze mam tylko wejścia RJ45). Czy w takim przypadku o jakim piszesz komunikacja jest tylko w jedna stronę ( czyli z dysku na TV)? I jeszcze jedno, jeśli mogę zapytać: 1. czy aby móc nagrywać coś z TV trzeba podpiąć dysk 2.5 cala pod TV i nie będzie on mógł byc wykorzystywany do niczego innego? 2. Czy po Wi-Fi telewizora mogę komunikować sie z laptopem tak, aby wykorzystywać TV jako monitor? Bardzo dziękuję za odpowiedź

Witam,

Ja osobiście używam dysku WD My Live Book 2TB, ale dostępne jest mnóstwo innego sprzętu. Tak-komunikacja w jedną stronę. Dysk 2,5" 1TB możesz użyć do nagrywania i zostanie on sformatowany przez TV w sposób niemożliwy do odtworzenia gdziekolwiek. Oczywiście po ponownym sformatowaniu np. pod Windows będzie dalej zwykłym dyskiem. Laptop po WiFi nie pójdzie w opcji o której myślisz - tylko po HDMI.
 

basty40

New member
Witam,

Ja osobiście używam dysku WD My Live Book 2TB, ale dostępne jest mnóstwo innego sprzętu. Tak-komunikacja w jedną stronę. Dysk 2,5" 1TB możesz użyć do nagrywania i zostanie on sformatowany przez TV w sposób niemożliwy do odtworzenia gdziekolwiek. Oczywiście po ponownym sformatowaniu np. pod Windows będzie dalej zwykłym dyskiem. Laptop po WiFi nie pójdzie w opcji o której myślisz - tylko po HDMI.

Bardzo Ci dziękuję za podpowiedzi. Kurcze, mam jeszcze tyle pytań i niejasności z tym TV, ale nie chcę tu na forum zawracać głowę. Mój mail: basty40@wp.pl. Gdybyś zechciał podać swój i pomóc mi jeszcze byłbym zobowiązany. Dzięki
 

diabel1

New member
wchodzisz w menu hotelowe i tam zmieniasz które wejście ci pasuje {menu hotelowe-wciskasz i przytrzymujesz volume- na panelu telewizora następnie na pilocie naciskasz 3 razy AV
 

WuMike

New member
Bez reklam
Właśnie zarezerwowałem 55VT60. Jeżeli nie będzie powidoków, chyba się na nią zdecyduję. Sprzedawca twierdzi, że przebieg to około 4000 godzin, ale wszystko sprawdzę jeszcze przed zakupem. Wierzę, że wszystko będzie OK.
 

viki0987

Member
To dobrze ze zareserwowales bo to bardzo dobry tv i cena fajna. Tylko koniecznie sprawdź na białej planszy czy nie ma powidokow albo włącz w tv przesuwajace się pasy do usuwania powidokow na nich również widac
 

m@rcin

Member
Właśnie zarezerwowałem 55VT60. Jeżeli nie będzie powidoków, chyba się na nią zdecyduję. Sprzedawca twierdzi, że przebieg to około 4000 godzin, ale wszystko sprawdzę jeszcze przed zakupem. Wierzę, że wszystko będzie OK.
Właśnie minął rok od czasu zakupu mojego VT60.
Na liczniku mam 1066 godzin pracy. Zauważyłem, że im więcej tych godzin to telewizor świeci lepiej. Czy to kwestia przyzwyczajenia czy plazmy tak mają?
 

WuMike

New member
Bez reklam
^^ Jedno i drugie. Plazmę trzeba wygrzać. Po kilkuset godzinach gra już optymalnie.

Druga sprawa to jakość obrazu. Przyjrzyj się jakiemukolwiek z LCD w warunkach domowych i zobaczysz, że Twoja plazma po prostu zjada go na śniadanie naturalnym, głębokim, plastycznym obrazem, patrząc z dowolnego miejsca, pod dowolnym kątem.
 

m@rcin

Member
...Druga sprawa to jakość obrazu. Przyjrzyj się jakiemukolwiek z LCD w warunkach domowych i zobaczysz, że Twoja plazma po prostu zjada go na śniadanie naturalnym, głębokim, plastycznym obrazem, patrząc z dowolnego miejsca, pod dowolnym kątem.
To akurat oczywiste, dlatego wybrałem plazmę. :-D
 
Do góry