Panasonic 47DT60 test - zaproście mnie do siebie a będę Waszą radością.

Festan06

New member
.....Alternatywą dla ST60 może być ten Sony W805 z IPS, z tym że jest droższy od plazmy o jakieś 800zł i oferuje jakość podobną do DT60 - ale jest wg mnie lepszym wyborem od DT60 głównie ze względu na IPS oraz znacznie niższą cenę..... [/URL]

DT też ma matryce IPS.Każdy bierze to co najlepsze dla niego.Najważniejsze żebyś TY był zadowolony.U mnie dużo się ogląda TV i wierz mi trochę płaciłem za prąd.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Poproś o prezentację telewizorów w domu, nikt lepiej od Ciebie i to w Twoim domu , z twojego sygnały z Twoją wrażliwością lepiej tego nie zrobi.
 

_Pawel

New member
Witam, posiadam ten telewizor od kilku dni...rewelacja szczerze polecam. Jest jednak mały problem z odtwarzaniem z dysku zewnętrznego. Przy odtwarzaniu filmu po około 30 minutach się wyłącza, trzeba resetować i od nowa...potem po kolejnych 30 minutach tak samo. Czy ktoś sie z tym spotkał ? Czy to błąd w ustawieniach?
 

beny_s

New member
Od paru godzin również stałem się posiadaczem tego modelu i mam pytanie.
Czasem mam wrażenie, że drga na nim obraz. Dotyczy to szczególnie belek z napisami, samych napisów lub w czasie reklam innych elementów o stałych wymiarach (prostokąty itp.). Tak jakby pojawiała się i znikała kolejna linia pikseli.

Czy zauważyliście coś takiego, czy może to być związane z dekoderem (upc mediabox) bądź słabym kablem hdmi?
 

koalaxp

New member
spróbuj wyłączyć wszystkie ulepszacze obrazu a poniższe ustaw tak : intensywne kolory, sterowanie adapt. (na max),korekcja MPEG (pośr), IFC (pośrednie), zakres RGB HDMI na pełny, tryb gra i wykrywanie rytmu (wyłączony)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
beny s - masz coś źle, sprawdź kable i inne źródło.
I daj znać czy z innego źródła masz tak samo?
 

beny_s

New member
koalaxp - dzięki za sugestie, niestety bez zmian;
kiki - jeżeli chodzi o inne źródła np. pendrive to wszystko wydaje się ok, z drugiej strony nie próbowałem wyświetlać z niego reklam, czy takich belek z napisami;
Jak widzieliście np. reklamę OBI to na dole ekranu pojawia się dość sporo wierszy tekstu i tu są wskazane objawy. Jutro zakupię kabel HDMI i ewentualnie coś ze źródłem pokombinuje.
 

tipsi

New member
Jeszcze raz w kwestii problemów z podglądem przy nagrywaniu na HDD -- kilka dni temu wyskoczyła automatyczna aktualizacja softu. Trochę to trwało, ale kiedy nowy soft się już wgrał, problem znikł -- przy nagrywaniu jest normalny podgląd.
 

beny_s

New member
Wygląda, że to problem ze źródłem sygnału, nawet nie sam kabel tylko sygnał antenowy lub dekoder.
Na innym TV te same problemy z tym dekoderem. Przed przesiadką na większą liczbę cali po prostu było to niezauważalne.
 

_Pawel

New member
Nikt się nie spotkał z takim problemem ?


Witam, posiadam ten telewizor od kilku dni...rewelacja szczerze polecam. Jest jednak mały problem z odtwarzaniem z dysku zewnętrznego. Przy odtwarzaniu filmu po około 30 minutach się wyłącza, trzeba resetować i od nowa...potem po kolejnych 30 minutach tak samo. Czy ktoś sie z tym spotkał ? Czy to błąd w ustawieniach?
 

koalaxp

New member
DO _Pawel: mam 50" już ponad 2 miechy, w tym czasie wyświetliłem mnogo filmów z dysku zewnętrznego i nie spotkałem się z takim problemem, sprawdź ten dysk jeszcze na innym telewizorku?
 

eLokria

New member
Panasonic 55DT60

Witajcie,
Jestem szczęśliwą posiadaczką Panasonica 55dt60 od ponad 2 tygodni, zatem mieliśmy czas już nieco się poznać.
Nie ukrywam że do zakupu telewizora ostatecznie przekonał mnie test, który przeczytałam na forum.
Ktoś z Was pytał o to jak telefon współpracuje z tabletem bądź telefonem w zakresie oglądania na tych urządzeniach telewizji. Otóż nie ma z tym najmniejszych problemów, aplikacja viera remote 2 jest bardzo intuicyjna w obsłudze, dotknięcie odpowiedniej ikonki powoduje ze tablet wyświetla nam wybrany kanał. TVP HD 1 i 2 pozostałe cyfrowe naziemne działają wyśmienicie nie ma przestojów lagów itp, wreszcie można oglądać wybrany program w kuchni szykując obiad ;) Sam telewizor może być w tym czasie wyłączony. Tablet z którego korzystam to iPad 4.
Tablet doskonale sprawdza się przy przeglądaniu internetu możemy łatwo przenieść oglądaną strone na TV powiększyć rozsuwając palce itp. Bardzo wygodne jest również wpisywanie adresów strona na tablecie, zamiast korzystać z klawiatury ekranowej TV.
Sterowanie TV za pomocą tabletu czy smartphona to istna bajka dzięki viera remonte 2, opcja kalibracji obrazu dostępna w aplikacji sprawia że możemy dopasować obraz totalnie pod siebie w zaleznosci i zapisać te ustawienia dla danego wejśćia (hdmi 1, 2 itp).
Bardzo polecam ten TV o obrazie nie bede się wypowiadać bowiem test rozwiewa wszelkie wątpliwości w tym zakresie.
 

ziomek_1

New member
Mam pytanie do eLokria oraz innych posiadaczy tego TV w wersji 55". Jak jest w tym Panasonicu z równomiernością podświetlenia matrycy oraz tzw. cloudingiem szczególnie w czasie nocnych seansów przy zgaszonych światłach? Czy jest to bardzo widoczne?
 
Do góry