Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

zbyniu4

New member
Bardzo ciekawa teza! Ciekawy jestem i nie tylko ja czy Ty TDX jako znawca serii F potwierdzisz tą bardzo ciekawą teorię?

Napisał Karpaj
Matryca nie ma obecnie specjalnie znaczenia, bo znajdziesz dobre telewizory na matrycach LG, Samsunga, CMI czy AUO, a także złe telewizory - na tych samych matrycach.
Nałatwiej zobaczyć to na 50" wszystkich firm.

Co o tym sądzisz TDX
 

tdx

New member
Bez reklam
W samsungu faktycznie jedynie 50 nie są na matrycach samsunga tylko na AUO.
Generalnie Ci co kupowali 50 nawet w tym poście mówili że obraz jest jak najbardziej ok.

Ja badałem 32, 40, 42, 46 i 55 :) akurat tych 50 nie miałem okazji sprawdzać :)
 

Tomassino

New member
Dostalem odpowiedz z weeb.tv. Wg nich problem nie lezy po ich stronie (ponizej korespondencja).

Pytanko, a czy mozna np. puscic na tablecie Galaxy Tab weeb.tv i rzucic jakos na TV? Moze bedzie lepiej chodziło.. :)


--------
Witam,

Z naszej strony nic nie zostało zmienione. Jeżeli chodzi o zmianę portów i serwerów to raczej to w żaden sposób nie mogło wpłynąć na płynność odbioru.

Pozdrawiam,
Tomasz Lasota
Dział Obsługi Użytkownika WEEB.TV
On Tue, Sep 3 at 9:43 AM , Tomassino<tomassino@vp.pl> wrote:
Witam

Dziękuję za odpowiedź.

Ale wlasnie chodzi o to, ze nie mamy zainstalowanego XBMC, tylko ogladamy normalnie przez przegladarke.

Pozdr,
TD

W dniu 2013-09-03 09:30:37 użytkownik WEEBTV Dział techniczny <tech@weeb.tv> napisał:

Witam,

Problem nie występuje u wszystkich użytkowników. Nie wiemy co może być przyczyną zaistniałej sytuacji. Proszę spróbować odinstalować XBMC i ponownie zainstalować.

Pozdrawiam,
Tomasz Lasota
Dział Obsługi Użytkownika WEEB.TV
 

zbyniu4

New member
TDX z całej palety sama pozostała Ci tylko 50. Może jednak znalazł byś chwilkę i ocenił ze swojej strony produkt. Można by było porównać z opiniami osób które 50" już zakupiły. Było by do ciekawe doświadczenie i podpowiedź dla zastanawiających się np tak jak ja :blagam: ( w przyszłym tygodniu decyzja ).
 

gringotv

New member
Pytanko, a czy mozna np. puscic na tablecie Galaxy Tab weeb.tv i rzucic jakos na TV? Moze bedzie lepiej chodziło.. :)

Możesz zainstalować XBMC na GalaxyTab i udostępnić obraz poprzez AllShare Cast. Na stronce weeb .tv jest napisane jak to zrobić


PS. Mam wersję 1010 (moge zaktualizować do 1109) i weeb.tv klatkuje jak u Tomassino
 
Ostatnia edycja:

TV3D

New member
Bez reklam
Dostalem odpowiedz z weeb.tv. Wg nich problem nie lezy po ich stronie (ponizej korespondencja).

Pytanko, a czy mozna np. puscic na tablecie Galaxy Tab weeb.tv i rzucic jakos na TV? Moze bedzie lepiej chodziło.. :)


--------
Witam,

Z naszej strony nic nie zostało zmienione. Jeżeli chodzi o zmianę portów i serwerów to raczej to w żaden sposób nie mogło wpłynąć na płynność odbioru.

Pozdrawiam,
Tomasz Lasota
Dział Obsługi Użytkownika WEEB.TV
On Tue, Sep 3 at 9:43 AM , Tomassino<tomassino@vp.pl> wrote:
Witam

Dziękuję za odpowiedź.

Ale wlasnie chodzi o to, ze nie mamy zainstalowanego XBMC, tylko ogladamy normalnie przez przegladarke.

Pozdr,
TD

W dniu 2013-09-03 09:30:37 użytkownik WEEBTV Dział techniczny <tech@weeb.tv> napisał:

Witam,

Problem nie występuje u wszystkich użytkowników. Nie wiemy co może być przyczyną zaistniałej sytuacji. Proszę spróbować odinstalować XBMC i ponownie zainstalować.

Pozdrawiam,
Tomasz Lasota
Dział Obsługi Użytkownika WEEB.TV

Z tego co przeczytałem to dział Techniczny weeb.tv chyba nie wie co pisze ? bo my w F6500 oglądamy a raczej oglądaliśmy:razz: weeb.tv ale przez przeglądarkę w TV:bober:
 

Tomassino

New member
Z tego co przeczytałem to dział Techniczny weeb.tv chyba nie wie co pisze ? bo my w F6500 oglądamy a raczej oglądaliśmy:razz: weeb.tv ale przez przeglądarkę w TV:bober:

Na poczatku chyba nie zrozumieli, ale po wyjasnieniu wydaje sie, ze tak. W kazdy razie nic nie zmieniali poza portami.

No nic, musze potestowac zestaw GalaxyTab + TV :D
 

ADRI4N

New member
Mam pytanie ma ktoś z Was może moduł Smit i NC+ albo Cyfrowy Polsat z jego modułem? Jak wygląda szybkość przełączania kanałów i częstotliwość zawieszania się modułu lub jakichś problemów z nim?
 

konradbp

New member
Sorki za post pod postem ale dotyczy całkiem innego tematu...mianowicie nie mogę w ogóle przewijać filmów udostępnionych przez DLNA z komputera:/ mogę odtworzyć od ostatnio zapamiętanego miejsca, mogę cofnąć do samego początku ale nie mogę przewijać ani do przodu ani do tyłu. Czy ktoś wie co jest grane?
 
Do góry