Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

tdx

New member
Bez reklam
Dla mnie to bez sensu zakładając że nowy soft błędnie zaktualizował flasha wszystko by źle działało przecież Disney Channel działa na tej samej zasadzie co inne kanały....

Mi weeb działał dobrze bez względu na wersje softu i webbroswera....
Tu musi być jakiś inny myk
 

TV3D

New member
Bez reklam
Dla mnie to bez sensu zakładając że nowy soft błędnie zaktualizował flasha

Mi weeb działał dobrze bez względu na wersje softu i webbroswera....
Tu musi być jakiś inny myk

...a jednak jest coś nie tak ,bo u większości użytkowników F6500 problem z weeb.tv pojawił się po aktualizacji softu 1105?

ciekawe jaki ten myk;)

Jeden gostek sprawdził mi kupionego w sklepie ME nowego 40F6500 i był z softem 10XX już nie pamiętam z jaką końcówką softa? ale weeb.tv przez WiFi działa płynnie.

Powiedziałem mu żeby czasami nie aktualizował oprogramowania bo z weeb.tv może mieć potem Problem?
 
Ostatnia edycja:

szarlejak

New member
Witam,
Jestem kolejnym szczęśliwym posiadaczem tego TV i stąd moje pytanie, czy również u Was przy omatycznym na satleicie i zaznaczeniu opcji "darmowe kanały" wyszukuje kanały łącznie z tymi zakodowanymi?
Pozdrawiam
 

ADRI4N

New member
Witam,
Jestem kolejnym szczęśliwym posiadaczem tego TV i stąd moje pytanie, czy również u Was przy omatycznym na satleicie i zaznaczeniu opcji "darmowe kanały" wyszukuje kanały łącznie z tymi zakodowanymi?
Pozdrawiam

tak, u mnie jest podobnie, chociaż to akurat mi mało przeszkadza. Bardziej przeszkadza brak wygodniejszego (1 przyciskiem) przełączania między dvb-s a dvb-t. Raz udało mi się za pomocą przycisku PRE-CH, ale jak to się stało to nie wiem.
 

moonalisa80

New member
Mam pytanie od czasu jak mój tuner HD3000 podłączyłam przez HDMI, to od czasu do czasu po włączeniu TV nie widzi źródła i muszę przyciskiem Source wybrać HDMI2 i jest OK. Wcześniej jak miałam na kablu scart nigdy się tak nie działo. Coś mogę zrobić aby to się nie powtarzało.

A i zastanawiam się czy aktualizować soft. Anulowałam, bo naczytałam się o problemach z nowymi a puki co mam przedostatni i wszystko chodzi BDB więc ? Choć korci mnie bo w komputerze regularnie aktualizuje bios od płyty k, graficznej nagrywarki i innych czarów i wszystko zawsze gra ok.
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
Tobie chodzi o automatyczne przełączenia po włączeniu urządzenia?

Generalnie jest tak że jak wszystko chodzi to nie ma potrzeby wgrywać nowszego oprogramowania albo inaczej zawsze się zdąży :)
 

moonalisa80

New member
Tobie chodzi o automatyczne przełączenia po włączeniu urządzenia?

Generalnie jest tak że jak wszystko chodzi to nie ma potrzeby wgrywać nowszego oprogramowania albo inaczej zawsze się zdąży :)

To nie wgrywam nic bo wszystko gra.
A co do HDMI. To od czasu do czasu nie widzi tunera i muszę source wybrać hdmi2 i jest ok.
Wcześniej na SCART nigdy się to nie zdarzyło.
 

F6500

New member
ok. Później opisz w punktach po kolei to co robiłeś.

p.s. Jak się będziesz logował to w login wpisujesz 'develop' a hasło zostawiasz puste ;)
 
Ostatnia edycja:

sandruska777

New member
Czy w modelu 40F6770 jest podświetlone logo samsunga, na dole tv? Bo coś nigdzie tego nie widzę:( jak zaglądam od tyłu na ten wystający z ramki napis, to widać jakieś 4, jakby ledowe lampeczki, ale nie wiem gdzie to można włączyć? Dziękuje za odp
 
Do góry