Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

TV3D

New member
Bez reklam
TV sam dociąga nowa aktualizacje... Natomiast robi to partiami.
Najlepiej pobrać więcej aplikacji z samsung apps bo wtedy TV częsciej odwołuje się do aktualizacji smarthub.
Generalnie nie wiem jaki wpływ miała by wersja smarthub na weeb.tv. Może być tak że wyższy smart hub pozwala pobrać np wyższy webbroswer.
Załatwiliśmy sprawę z softem >> jak widać nie on jest problemem, choć to własnie po instalacji nowego sotu problem wystąpił (nie u wszystkich przecież!)

Więc co jest problemem?
Soft mam taki jak Ty z tymi samymi oznaczeniami!
-wersja Smart HUB najnowsza! inna niż u Ciebie a także wersja przeglądarki jest inna po pełnym Resecie F6500!

więc:?: gdzie tkwi przyczyna?
 

dominvip

New member
Z całym szacunkiem dla wszystkich ale chyba nikt z obecnych tu na forum nie jest w stanie określić przyczyny zpowalniajacej weeb.tv

Wysłane z mojego HTC Desire X za pomocą Tapatalk 4
 

Michalolsz

New member
Witam.
Mam pytanko - jaki rodzaj napisów Sami F6500 odczytuje do filmów z dysku ??
Mam drobny problem, ponieważ odczytuje mi napisy ale po angielsku i nie ma możliwości zmiany KODOWANIA - jest EUROPA Zachodnia ???
 

tdx

New member
Bez reklam
Jak masz ściągnięte napisy PL to najlepiej w srt

Jak leci film z napisam wciskasz tools >> ustawienia>>ustawienia napisów>>kodowanie wybierasz europa środkowa -> żeby były polskie znaki
 
Ostatnia edycja:

electro69

New member
No na dzień dzisiejszy nie można eliminować kolejne elementy i tyle...
dominvip skąd masz neta?
Może wina jednak leży po stronie operatora internetowego ... pamiętam jak kiedyś miałem problem ze stroną youtube ... filmy w każdej jakości od najsłabszej do HD albo w ogóle nie ładowały się albo co chwila się zacinały ... okazało się, że tak samo jak Ja miało sporo innych osób ... po jakimś czasie to naprawili.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

dominvip

New member
Może wina jednak leży po stronie operatora internetowego ... pamiętam jak kiedyś miałem problem ze stroną youtube ... filmy w każdej jakości od najsłabszej do HD albo w ogóle nie ładowały się albo co chwila się zacinały ... okazało się, że tak samo jak Ja miało sporo innych osób ... po jakimś czasie to naprawili.
Pozdrawiam

Zrobiłem factory reseta, mam teraz te same oznaczenie huba co Wy. Weeb niestety dalej zwalnia, sprawdzilem na hot spocie tmobile, to samo. Tak więc wina leży po stronie odbiornika tv

Wysłane z mojego HTC Desire X za pomocą Tapatalk 4
 

tdx

New member
Bez reklam
Jakby od początku nie chodziły to pewnie tak, ale działało niby ok u Was też do aktualizacji softu...
A na każdym jednym kanele z weeb.tv się tnie? tz czy nie ma żadnego dobrego?
 

TV3D

New member
Bez reklam
Jakby od początku nie chodziły to pewnie tak, ale działało niby ok u Was też do aktualizacji softu...
A na każdym jednym kanele z weeb.tv się tnie? tz czy nie ma żadnego dobrego?


Jest tylko jeden kanał na którym płynnie działa weeb.tv ? Disney Chanenel

Na maxa dziwne, może nasze modele tv jakieś trefne
NIE , to nie tak:


Przed wgraniem softu-1105 wszystkie kanały chodziły płynnie!
po wgraniu 1105 a teraz 1109 jest nawet problem z odpaleniem programów ,bo trzeba trochę poczekać jak przeglądarka wczyta kanał a jak już zaświeci to Obraz -spowalnia ? \co chodzi o głos to jest OK
(nic nie tnie ani nie przycina) i to jest dziwne?
 
Ostatnia edycja:
Do góry