Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

fausto1

New member
Bez reklam
W 6640 też właśnie spojrzałem i są diody, fajnie by było gdyby się swiecily

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

electro69

New member
hmm, dlaczego nie chce odpalić mi 158 strony? te forum jest jakieś zawieszone, w tym temacie, odpala strony jak chce, a nawet przerzuca do innych wątków:/
Ja tak mam bardzo często ... jakoś nic z tym do tej pory nikt nie zrobił żeby to naprawić tylko na tym forum takie rzeczy się dzieją na innych nie ma z tym problemu ... jedynie co pomaga na jakiś czas to wyczyszczenie "ciasteczek" i pamięci podręcznej przeglądarki.
Co do podświetlenia w TV napisu Samsung to jeśli fizycznie są tam jakieś diody to możliwe, że będzie je można włączyć w menu serwisowym.
Pozdrawiam
 

fausto1

New member
Bez reklam
Bez sensu trochę ze jeszcze trzeba kombinować żeby świeciło skoro są diody

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

electro69

New member
Bez sensu trochę ze jeszcze trzeba kombinować żeby świeciło skoro są diody
Najwidoczniej ten bajer jest zarezerwowany dla modeli serii od F7000 w górę :-D ... często tak jest że różne modele opierają się na podobnych podzespołach ale niektóre funkcje są po prostu zablokowane dla słabszych modeli, które właśnie można "odblokować" poprzez menu serwisowe ... oczywiście każde zmiany ustawień w tym menu wiąże się z ryzykiem uszkodzenia TV i utraty gwarancji.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

sandruska777

New member
Czy w modelu 40F6770 jest podświetlone logo samsunga, na dole tv? Bo coś nigdzie tego nie widzę:( jak zaglądam od tyłu na ten wystający z ramki napis, to widać jakieś 4, jakby ledowe lampeczki, ale nie wiem gdzie to można włączyć? Dziękuje za odp

Widzę, że nie zła zagadka z tym światełkiem;) będe wściekła jeśli one się nie świeci:evil:

tdx Ty pewnie będziesz wiedział? :wink:

A ogólnie to mam kolejny kłopot, ech:/ mianowicie, jak mam instalować różne aplikacje, skoro w tv mam tylko skrót "WebBrowser" a nie mam widgetu, "Samsung Apps"! :/ czy on nie powinien być od razu zainstalowany, tak jak ten "WebBrowser" od internetu? czy trzeba go najpierw skądś pobrać?
 

TV3D

New member
Bez reklam
jak mam instalować różne aplikacje, skoro w tv mam tylko skrót "WebBrowser" a nie mam widgetu, "Samsung Apps"! :/ czy on nie powinien być od razu zainstalowany, tak jak ten "WebBrowser" od internetu? czy trzeba go najpierw skądś pobrać?

Właśnie -to mnie też interesuje?
Jaki masz Soft w F6500?
 

tdx

New member
Bez reklam
czasami jak właśnie na początku po zakupie nie che wystartować smart hub,
warto go zresetować

menu>>smart>>zresetuj usługę
 

m_glod

New member
A ja musze powiedziec ze obraz wyswietlany na tv 55f6800 po ost akt jest wedlug mnie duzo lepszy. Szczegolnie na kanalach sportowych. Motion plus wyrazny duzo lepiej sobie radzi niz wczesniej. Brak pikselozy i szarpania wokol pilkarzy na boisku. Teraz z obrazu jestem zadowolony

Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk 4
 

tdx

New member
Bez reklam
Widzę, że nie zła zagadka z tym światełkiem;) będe wściekła jeśli one się nie świeci:evil:

tdx Ty pewnie będziesz wiedział? :wink:

A ogólnie to mam kolejny kłopot, ech:/ mianowicie, jak mam instalować różne aplikacje, skoro w tv mam tylko skrót "WebBrowser" a nie mam widgetu, "Samsung Apps"! :/ czy on nie powinien być od razu zainstalowany, tak jak ten "WebBrowser" od internetu? czy trzeba go najpierw skądś pobrać?

Akurat tego modelu nie widziałem wcale ale electro69 ma to go zapytaj ;)... Wg mnie te modele nie mają podświetlanego logo ale mogę się mylić :)

co do reszty reset smart hub pomoże
 

TV3D

New member
Bez reklam
czasami jak właśnie na początku po zakupie nie che wystartować smart hub,
warto go zresetować

menu>>smart>>zresetuj usługę

Co chodzi o opcję w Smart Hub -Wybierz Usługodawcę dla rekomendacji >
Wprowadż Kod Pocztowo czy cały obszar ? to co wpisać?

@tdx jak Ty masz i co radzisz wpisąć?
 

tdx

New member
Bez reklam
wpisujesz swój kod pocztowy i TV wyszukuje usługodawców telewizycjnyc dostępnych na terenie tego kodu pocztowego. Wybierasz swojego.
 
Do góry