Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

INTseed

New member
Czy u was też youtube puszcza filmy w kiepskiej jakości?
Musze korzystać z aplikacji tubio żeby chociaż 720p było.
 
Ostatnia edycja:

Dlugas24

New member
Czy u was też youtube puszcza filmy w kiepskiej jakości?
Musze korzystać z aplikacji tubio żeby chociajeżeli ło.

Z tego co mi wiadomo, bo był już poruszany temat w tym wątku to youtube puszcza filmy w słabej rozdzielczości i to normalne w tym TV, ale jeżeli chciałbyś żeby YouTube otwierało nawet filmy w rozdzielczości 1080p to musiałbyś uzyskać prawa administratora (czyli root TV) i w tedy mógłbyś zainstalować YouTube który otwierał by filmy nawet w 1080p.



Kurcze czego Timeshift nie startuje automatycznie tak jak w dekoderze, wkurza mnie to ciągłe naciskanie play!
 

INTseed

New member
A nie wiesz może czy można zrotować 46f6770 mając najnowszy soft?
Musze coś z tym zrobić bo nie będę ciągle wysyłał filmów z telefonu na tv.
Na ps4 mam to samo, ale tam już nic nie zrobię.
 

ggrzegorzz

New member
Od kilku dni co jakiś czas pokazują się paski nie wielkiej grubości przeważnie w górnej części ekranu. Widać te paski przeważnie na twarzy...

Miał ktoś taki problem już? mam 40 cali. Tv od 1,5roku w domu
 

jarjar82

New member
Ciekawe jak się zachowują app w smarthubie ..czy dalej gubią się ikonki/logo po aktualizacji danej aplikacji ?

Inna sprawa to app od TVP ...dalej sporo błędów i niemożność oglądania materiałów np z zakładki Wiadomości :((
 

dzudzu9

New member
Kupiłem ostatnio kino z ampli Onkyo TX-NR535. Jeszcze wszystkiego nie podłączyłem i nie ustawiłem jak należy, ale już mam pewne problemy / wątpliwości, które nie wiem jak rozwiązać. Połączenia:
Dekoder Vectra -> ampli hdmi in
ampli hdmi out -> TV

Przy HDMI CEC mam dziwny problem. Do sterowania dekoderem Vectry używam pilota od tv - moduł na podczerwień dodawany do Samsunga. Wszystkie opcje działają poza jedną - wyłączenie tv nie wyłącza dekodera. Wydaje mi się, że sygnał idzie - przez chwilę na dekoderze coś się zmienia, napis HDCP czy jakiś podobny, ale dekodera nie wyłącza. Powoduje to sytuację, że jak później chcę włączyć tv, to tv i ampli się włączają, a sygnal po irda do dekodera powoduje, że ten się z kolei wyłącza. Ten problem występuje tylko przy włączonej opcji HDMI CEC.

Spotkał się ktoś może z czymś takim?
 

psiaja

Member
Inna sprawa to app od TVP ...dalej sporo błędów i niemożność oglądania materiałów np z zakładki Wiadomości :((

Na apkę TVP dobrego słowa powiedzieć nie można.. jest mocno humorzasta, wolna ze słabą jakością obrazu..
Swego czasu miałem duży problem z odtwarzaniem zawartości VOD.TVP.PL aż w końcu przeszedłem na HBBTv, jaki oferuje TVP - plus jest taki, że nie ma reklam, niestety minusem jest brak przewijania zawartości oraz wolne przełączanie w menu HBBTv
Teraz znowu muszę sprawdzić działanie VOD.TVP.PL na Smart Hubie Sama
 

jarjar82

New member
TDX masz jakieś możliwości kontaktu z działem wsparcia w Samsungu ...od kąd mam tv wkurr mnie fakt iż nie mogę wyłączyć obrazu słuchając np Radia Zet przez app lub internet...ta funkcja jest wygaszona co jest niezrozumiałe
 

dzik86

New member
Kupiłem ostatnio kino z ampli Onkyo TX-NR535. Jeszcze wszystkiego nie podłączyłem i nie ustawiłem jak należy, ale już mam pewne problemy / wątpliwości, które nie wiem jak rozwiązać. Połączenia:
Dekoder Vectra -> ampli hdmi in
ampli hdmi out -> TV

Przy HDMI CEC mam dziwny problem. Do sterowania dekoderem Vectry używam pilota od tv - moduł na podczerwień dodawany do Samsunga. Wszystkie opcje działają poza jedną - wyłączenie tv nie wyłącza dekodera. Wydaje mi się, że sygnał idzie - przez chwilę na dekoderze coś się zmienia, napis HDCP czy jakiś podobny, ale dekodera nie wyłącza. Powoduje to sytuację, że jak później chcę włączyć tv, to tv i ampli się włączają, a sygnal po irda do dekodera powoduje, że ten się z kolei wyłącza. Ten problem występuje tylko przy włączonej opcji HDMI CEC.

Spotkał się ktoś może z czymś takim?

Ja na multimedii miałem podobnie, aczkolwiek czasami mi się wyłączało dekoder jak trzeba...
Tv wyłączałem, a jak dekoder tego nie zrobił to wyłączałem ręcznie pilotem(przycisk stb).

Teraz mam kartę Cam i mam to gdzieś, wygoda jest nieziemska i w końcu działają mi kanały w DD

Ja u siebie inaczej troche miałem podłączone
Dekoder do tv (do wejścia stb)
onek 525 również do tv (do arc)
 

dzudzu9

New member
Ja na multimedii miałem podobnie, aczkolwiek czasami mi się wyłączało dekoder jak trzeba...
Tv wyłączałem, a jak dekoder tego nie zrobił to wyłączałem ręcznie pilotem(przycisk stb).

Teraz mam kartę Cam i mam to gdzieś, wygoda jest nieziemska i w końcu działają mi kanały w DD

W Vectrze niestety nie ma modułów CAM :(

Ja u siebie inaczej troche miałem podłączone
Dekoder do tv (do wejścia stb)
onek 525 również do tv (do arc)

W taki sposób rozwiązałem problem, opisałem to nawet w którymś dziale ;) Wszystko śmiga jak należy, fajne jest też to, że przy odtwarzaniu filmów z usb podpiętego do TV nie trzeba nic zmieniać w opcjach Cyfrowe wyjście audio, wszystko dzieje się samo automagicznie :D
 

dzudzu9

New member
Witam ale w vectra ma moduly cam
na stoniw vectry w zakładce telewizja a potem sprzet jest cam
fajna sprawa

W Białymstoku nie są dostępne - dowiadywałem sie jakieś 2 tygodnie temu. Jakby było to bym wziął, chociaż teraz i tak steruję wszystkimi sprzętami za pomocą pilota od tv, więc nie ma problemu.
 

ggrzegorzz

New member
Witam, czy jest możliwość zrobienia aplikacji/ikonki w smart hub dla weeb.tv ? Bo trzeba wchodzić w przeglądarkę a tak to by ułatwiło życie.
 
Do góry