Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

tdx

New member
Bez reklam
nie rozbierałem TV więc nie wiem jaka dokładnie jest wytyczna w TV.

Dla wszelkiego spokoju lepiej zastosować monofoniczną :D

XGA10_g.jpg
 

resztaa

New member
Dzięki. Właśnie odpisał mi pracownik sklepu że to wtyczka stereo. Poszukam tej lub podobnej co wskazałeś i jak przyjdzie to dam znać czy pasowała może komuś przyda się ta informacja.
 

TV3D

New member
Bez reklam
Dla mnie to żadne zapewnienie.... Albo masz jakieś informacje które się da potwierdzić albo to wiedza tajemna... >> potoczna bzdura

I co kupiłeś F6500 a kupił byś teraz F6770? co by to dało? Smart w F7 czym się różni od tego w F6500?
czy piszesz o matrycy jeśli tak to o czym konkretnie?

.


Mam wrażenie,hmm...:confused:mogę się mylić ,ale może Ty jesteś przedstawicielem szajsunga i robisz nagonkę za ten konkretny model TV-F6500:?:

Sory kolego @tdx ale tak to mi wyglda.

Masz wiedzę co chodzio o sprawy techniczne sprzętu RTV -ok

ale wszystkie negatywne wypowiedzi dotyczące tego modelu F6500 (a w szczególności moje)
bardzo Cię denerwują:?:

coś tu jest nie tak:confused:


Sprzedaj więc f6500, doloz i kup se Panasa. Później usuń się z tego forum i załóż nowe.



.

Sory kolego ale forum jest po to by pisać na różne tematy ,te negatywne i pozytywne.
F6500 jeszcze posiadam i na pewno sprzedam ,ale dopóki będę go miał w domy to będę pisał o jego plusach a na pewno o minusach tego TV-też.
czy to komuś się podoba czy też nie:p


pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
Mam wrażenie,hmm...:confused:mogę się mylić ,ale może Ty jesteś przedstawicielem szajsunga i robisz nagonkę za ten konkretny model TV-F6500:?:

jakiś przykład tej "nagonki"?

ale wszystkie negatywne wypowiedzi dotyczące tego modelu F6500 (a w szczególności moje)
bardzo Cię denerwują:?:
coś tu jest nie tak:confused:

Nie denerwują mnie żadne negatywne wypowiedzi o ile są prawdziwe.

Dlatego napisałem że mijasz się z prawdą, bo Twój kolega z serwisu może jedynie Ci powiedzieć co najczęściej naprawia.
A najczęściej naprawia to czego się sprzedaje najwięcej.

Idąc dalej Twoim tokiem myślenia najbardziej niezawodnym TV może okazać się np Orion, bo Twój kolega z serwisu naprawiał TV tej marki tylko raz.
 

TV3D

New member
Bez reklam
Ja tylko zadałem proste pytanie na jakiej podstawie twierdzisz że:

Po
-pierwsze =nie zamierzam się z Tobą przepychać
-dwa =każdy ma prawo do swojego zdania
-trzy =klikanaście postów wstecz podalem linki dotyczące TV-LED oraz ich napraw w serwisach

Zainteresowanych odsyłam do wyszukiwarki oraz wujka Google:szukaj:



Ps:
To tyle w tym temacie-The End:idea:


pozdrawiam
 

ronnie10

New member
mam neta w tv po kablu.
czy mozna udostepnic z tv tego neta na telefon nokia 500 przez wi-fi?
szukalem w zakladce siec w tv ale nic nie znalazlem. brat ma samsunga es6800 i ma neta w telefonie po wi-fi z tv.

ps. nie mam routera tylko przez switcha idzie net do dekodera i tv
 

tdx

New member
Bez reklam
Nie słyszałem żeby któryś z samsungów miał udostępnienie internetu po wifi, zresztą nie ma takiej opcji w menu zarówno w serii F jak i ES

Może Twój brat ma WIFI Direct włączone i jest sparowany z tel...

Tak ogólnie to polecam zakup routera.
 

polomaski

New member
Witam serdecznie, posiadam tv Samsung 46f6500 i dekoder Vectra HD5830. Mam problem ze sparowaniem pilota od tv do obsługi dekodera. Wpisuje kod pocztowy miasta wyszukuje mi Vectra Poland, wybieram ale pilot tv nie steruje dekoderem. Następnie wchodzę w opcję gdzie wybieram odpowiedni dekoder i nadal pilot nie działa. Sterownik IR mam wpięty w odpowiednie miejsce, wyciągnąłem go maksymalnie blisko, nie wiem co jeszcze może pomóc. Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam
Polomaski
 

tdx

New member
Bez reklam
Witam serdecznie, posiadam tv Samsung 46f6500 i dekoder Vectra HD5830. Mam problem ze sparowaniem pilota od tv do obsługi dekodera. Wpisuje kod pocztowy miasta wyszukuje mi Vectra Poland, wybieram ale pilot tv nie steruje dekoderem. Następnie wchodzę w opcję gdzie wybieram odpowiedni dekoder i nadal pilot nie działa. Sterownik IR mam wpięty w odpowiednie miejsce, wyciągnąłem go maksymalnie blisko, nie wiem co jeszcze może pomóc. Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam
Polomaski

usuń dekoder z listy urządzeń pilota uniwersalnego. Wyłącz TV zobacz czy wtyk wszedł do końca w gnieździe IR, sparuj jeszcze raz...
Jak nie to zobacz jaką masz wersje softu najnowsza to 1118

samsung smart view przesyla obraz z tv na tableta a co z przesylem obrazu z tableta na tv?
A jaki ten tablet masz?
 

KTKRK

New member
Witam serdecznie,

Dzisiaj dostałem UE46F6500 i troche przeraziłem się cloudingiem, czy ktoś mi może powiedzieć czy to jest w granicach normy czy jednak oddać - mam na to 15 dni.
 

Attachments

  • clouding.jpg
    clouding.jpg
    643,1 KB · Wyś: 282

KTKRK

New member
tdx, dzięki za szybka odpowiedź - jak zrobić bardziej wyraźne zdjęcia ?
Wg mnie u mnie wygląda jakby była wewnętrzna ramka ciemniejsza, szczegolnie widoczne na bokach (na lewym najbardziej). Ekran jest czysty - nie bardzo wiem czy to zbagatelizować czy wymienić czy może kupić et60e.

P.S. Widziałem że wczesniej miałeś takie bardziej profesjonalne ekrany do testów. Mógłbyś mi podesłać?
Model: UE46F6500SS (XXH)
 

Attachments

  • whitecl.jpg
    whitecl.jpg
    386,7 KB · Wyś: 156
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
tdx, dzięki za szybka odpowiedź - jak zrobić bardziej wyraźne zdjęcia ?
Wg mnie u mnie wygląda jakby była wewnętrzna ramka ciemniejsza, szczególnie widoczne na bokach (na lewym najbardziej). Ekran jest czysty - nie bardzo wiem czy to zbagatelizować czy wymienić czy może kupić et60e.

P.S. Widziałem że wczesniej miałeś takie bardziej profesjonalne ekrany do testów. Mógłbyś mi podesłać?
Model: UE46F6500SS (XXH)

Co do testów to są filmy i trochę zajmują.
Są to płyty monster_isf, hqv benchmark, Pioneer Demo Clips oraz płyta Burosch. >> to wszystko teoretycznie możesz znaleźć w sieci

To 2 zdjęcie wygląda już dużo lepiej.
Sugeruje Ci pobawić się trochę TV i pooglądać sobie. Ustaw obraz wq faq w stopce i zobacz czy nadal będziesz widział te ciemniejszą ramkę. Najlepiej jakiś sport np piłka nożna.
 
Do góry