Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

marcinsu

New member
@tdx
Jakie zastosowanie ma ten pilot z touchpad-em ? Łatwo się korzysta z przeglądarki ? piszę na klawiaturze ekranowej ?
Rozumiem że on w zupełności wystarczy do sterowania telewizorem ? (z tego co wiem jest też standardowy pilot).

Ostatecznie zastanawiam się nad wyborem Samsung UE32F6510 vs. PHILIPS 32PFL5008H/12.
Gdyby nie to że w serii 5 philips nie ma pilota dwustronnego pewnie bym się nie zastanawiał.
Potrzebuje raczej takiego z którego będzie łatwiej korzystać z SmartTV oraz przeglądarki.
Mam nadzieje że ten pilot od Samsunga będzie się nadawał i to ułatwi wybór.
Cena Samsunga w sumie też jest o jakieś 350 zł wyższa.

btw. "głosem" też można pisać ? czy tylko proste polecenia ?

z góry dzięki za odp.
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
jak zwykłą mychą super się sprawdza + samsung podpowiada słowa więc po jakimś czasie szybko się wprowadza słowa...

Nie głosem wydajesz tylko polecenia ok 300
 

Kajtus

New member
mi normalnie działa wyszukiwanie głosem treści np w youtube czy w przeglądarce nie muszę klepać literek z pilota
ps. dzięki wypowiedziom i video relacją kupiłem ten tv, dzięki wszystkim
 

hunkyz

New member
Czy w tym modelu jest możliwość przesyłania bezprzewodowo obrazu z komputera za pomocą Wi-Di albo w jakiś inny sposób?
 

Kajtus

New member
Czy w tym modelu jest możliwość przesyłania bezprzewodowo obrazu z komputera za pomocą Wi-Di albo w jakiś inny sposób?

intel wi-di nie ma ale jest Samsung link i można przeglądać zdjecia, video i muzyke bezpośrednio z kompa przez Wi-Fi wybierając źródło przyciskiem source

Wysłane z mojego GT-I9100
 

jarjar82

New member
Kajtus ...właśnie ja zauważyłem że mój tv ma problem z głosowym wprowadzaniem tematów w google. Na dole ekranu leci pasek by zaakceptować warunki usł. głosowej....więc naciskam voice i przytrzymuje ...pojawiają się dwie możliwości "tak" i "anuluj"... działa tylko anuluj ....na słowo tak nie reaguje :((( hmmm

Ktoś wie co wniosła ostatnia aktualizacja ?
 
Ostatnia edycja:

gadzeciarz

New member
Witam gorąco wszystkich gadzeciarzy, tv maniaków!

Lubię mieć dobry i nowy telewizor w domu i właśnie dlatego zamówiłem na jutro ue46f6500 w EuroAgd. Zaczynałem od czarno-białego Rubina ojca...Obecnie mam samiego ue40es6570 a drugim będzie właśnie ue46f6500. Już nie mogę się doczekać jaka jest różnica (między Rubinem pewnie ogromna) w użytkowaniu. Podzielę się wrażeniami.:-o
 

gadzeciarz

New member
Nooo!Lubiałem w nim zmieniać kanały. Były tylko dwa ale przyjemność kręcenia tym przełącznikiem (trzeba było użyć trochę siły) ogromna!
 

gadzeciarz

New member
Mam nadzieję,że się nie rozczaruję..Mam pytanie do Was, takie ogólne póki co. Czy nie wkurza Was jak tanieje Wasz sprzęt tj. z jaką szybkością?!..Mój półtoraroczny Samsung ue 40es6570 kosztował w dniu zakupu 3199zł a teraz 2599ł. A w Awansie jeszcze lepszy ue 40f6400 jeszcze taniej- 2199zł! Szok! Ale elektronika to nie wino...
 

Kajtus

New member
Kajtus ...właśnie ja zauważyłem że mój tv ma problem z głosowym wprowadzaniem tematów w google. Na dole ekranu leci pasek by zaakceptować warunki usł. głosowej....więc naciskam voice i przytrzymuje ...pojawiają się dwie możliwości "tak" i "anuluj"... działa tylko anuluj ....na słowo tak nie reaguje :((( hmmm

Ktoś wie co wniosła ostatnia aktualizacja ?

najprościej naciśnij na voice i powiedz "search all"
potem już możesz wypowiadać szukane słowa i będzie tego szukać w każdym widgetcie który jest zainstalowany w tv
ps. słowa szukane typu "chrząszcz brzmi w trzcinie w szczebrzeszynie" albo "stół z powyłamywanymi nogami" nie sprawiają mu żadnych problemów :)
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
Mam nadzieję,że się nie rozczaruję..Mam pytanie do Was, takie ogólne póki co. Czy nie wkurza Was jak tanieje Wasz sprzęt tj. z jaką szybkością?!..Mój półtoraroczny Samsung ue 40es6570 kosztował w dniu zakupu 3199zł a teraz 2599ł. A w Awansie jeszcze lepszy ue 40f6400 jeszcze taniej- 2199zł! Szok! Ale elektronika to nie wino...

A ja mam nadzieje że przed zakupem spojrzysz na ten TV na żywo. Bo jeśli tak i nadal bedziesz chciał go kupić to na pewno nie rozczaruje...

PS o czym ty piszesz ja swojego 32B650 kupiłem za więcej...
Ale jest i lepsza strona mój 46F6500 za 3,5K daje mi więcej frajdy niż 40D7000 za niemal 5K :)

życie ;)
 

Kajtus

New member
he ja też mam jeszcze b650 i z nim miałem więcej frajdy jak sie wgrywało oprogramowanie od samiego na dekodowanie DTS program pvr+ czy przeglądarke z obsługą klawiatury i myszy. f6500 już nie robi takiego wielkiego halo jak pierwsze modele b650 odtwarzające divx czy mkv z pendrive :)
 

tdx

New member
Bez reklam
Ten tv kupilem bo zobaczylem teledysk BOA Born to danceflor :) i ten panel co odstawial wszystko w tym czasie :)

Wysłane z mojego GT-I9100
 

electro69

New member
Witam
Kupiłem F6500 i przechodzę przez pierwszą konfiguracje (a raczej próbuje) jestem w punkcie 6 "wybierz usługodawcę" widzę opcję prowadzenia kodu pocztowego ale nic nie mogę zrobić ponieważ wyskakuje komunikat o treści "nie znaleziono kanałów ustaw po automatycznym zaprogramowaniu kanałów"
i wraca mnie spowrotem do punktu wyszukiwania kanałów ... dodam, że nie mam jeszcze nic podłączone do telewizora (dekoder sat itp.) ... co mam robić ?
Pozdrawiam
EDIT OK udało się to przejść :) trzeba było zmienić źródło z "anteny" na "dekoder"
 
Ostatnia edycja:
Do góry