Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

jose821011

New member
Dla mnie kolosalna dla kogoś innego może być mała musisz sprawdzić to sam ale "zawsze" jak komuś pokazuje obraz z matrycy 50Hz i 100Hz po 30s instruktarzu osoba ta już też za każdym razem widzi różnicę w obrazie...

Trzeba tylko wiedzieć na co patrzeć :D najlepiej przekonać się o tym samodzielnie.

Wiesz jak mówią to co jednego jest sufitem dla innego jest podłogą

a powiedz mi jeszcze czy Ty sie orientujesz czy w tych 46F5300 jest matryca Samsunga?
 

tdx

New member
Bez reklam
Rożnica może również wynikać z wielkości... Choć :)
Ustaw TV pod siebie i daj znać albo skorzystaj ze strony 28
 

michasu2

New member
Dla mnie kolosalna dla kogoś innego może być mała musisz sprawdzić to sam ale "zawsze" jak komuś pokazuje obraz z matrycy 50Hz i 100Hz po 30s instruktarzu osoba ta już też za każdym razem widzi różnicę w obrazie...

Trzeba tylko wiedzieć na co patrzeć :D najlepiej przekonać się o tym samodzielnie.

Wiesz jak mówią to co jednego jest sufitem dla innego jest podłogą

Witam,
zastanawiam się dlaczego napisałeś "matryca 100Hz" ? Z tego co ja wiem to sama matryca nie generuje klatek obrazu tylko układ interpolujący znajdujący się na jej wejściu. Matryca ma częstotliwość odświeżania pionowego, ale to co innego. Pozdro
 

skorup84

New member
na stronie Samsunga pojawiła się nowa wersja oprogramowania 1116. Instalował ktoś może? Jakieś widoczne zmiany? Problem z Youtube rozwiązany?
 
Do góry