Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

i jeszcze jedno pytanie, wczoraj ustawilem dekoder n tak ze moglem przelaczac kanaly pioltami od tv, dzisiaj wszedlem w ustawienia i przeprowadzilem ponowna szybka konfiguracje i jak mam test kompatybilnosci gdzie tv sprawdza czy moj pilot od teleiwozra obsluguje dekoder to nie moge ustawic bym obslugiwal dekoder za pomoca pilotów od tv :/ przed ta konfiguracja wszystko bylo ok (za pierwszym razem jak konfigruowalem to moglem zmieniac kanaly) a teraz nie przechodze tego testu. podlaczam oczywiscie ten port podczerwieni ale dalej nic
 
nie mam tez juz przwodnika po programach jaki byl w smart hubie, jak to mozna przywrocic? jak polaczyc ten tv z dekoderem jeszcze raz? mam stary bialy dekoder n
 
o dziwo opcja z haslem cyfrowym w routerze sie udala :) dzieki za podpowiedz. Tdx jak ustawic ten odbiornik podczerwieni? on moe stac na dekoderze czy musi byc na przeciwko niego czy jak?
 

prezy

New member
Bez reklam
Zrób reset ustawień, dodaj ponownie, daj mu czas na sparowanie.
Pytanko gdzie masz dekoder a gdzie jest Tv.
U mnie dekoder jest pod tv, oddzielony płytą meblową 2,5 cm i wszystko śmiga bez przedłużacza IR. Podczas konfiguracji Tv chwilę "myślał" trwało to około 20 s i po tym czasie zaskoczył. Działa cały czas i jest ok.
 
musiale ir ustawic na przeciwko dekodera by bylo ok, juz udalo mi sie skonfigurowac piloty z dekoderem :) teraz czas na ustawienia obrazu, mam nadzieje ze wyrobie sie do meczu LM :) Jak wyslaliscie formularz po kod aktywacyjny do tych 52 filmow z cineman vod to dostaliscie jakies potwierdzenie wyslania zgloszenia czy dopiero po kilku dniach dostaliscie maila odrazu z kodem aktywacyjnym?
 

Kajtus

New member
u mnie działa normalnie szyfrowanie wpa2 haslo 8-znakowe które sobie wymyśliłem, w domu mam działające 2 routery wifi i tv sam się loguje raz do jednego raz do drugiego.

Wysłane z mojego GT-I9100
 

mx0

Banned
ja nie przedłużałem , ale być może się opłaca tym co lubią bawić się w szkody , czyli ubezpieczasz na wypadki z twojej winy (czyli jak spadnie ci TV to dostaniesz nowy w tej samej cenie co teraz kupiłeś ) oczywiście wyższy model bo po 2-3 latach już tych nie będzie :)

wybór należy do ciebie ;)

mi proponowali to ubezpieczenie dodatkowo 700zł do ceny Tv
 
Ostatnia edycja:

mx0

Banned
można tak i tak ubezpieczać :) wolałbym na uszkodzenia z mojej winy :p ale i cena wyższa takiego ubezpieczenia bo to co ty chcesz wołali ode mnie 700zł dodatkowo do ceny Tv za UE46F6770
 
Do góry