Nvidia Shield TV jako odtwarzacz multimedialny.

malyr

New member

Attachments

  • 119595393_657069365193763_7705698873287404804_n.jpg
    119595393_657069365193763_7705698873287404804_n.jpg
    35,2 KB · Wyś: 34

andrzeej

Member
Czy ktoś z Szanownych użytkowników NVIDIi ma również amplituner Onkyo 676? Ja cały czas waleczne z brakiem HDR. Próbowałem różnych ustawień, wsparcie ze strony NVIDIA twierdzi że to problem z moim amplitunerem... Podłączyłem bezpośrednio do tv NVIDIe i faktyczne HDR działa okej gdy idzie przez amplituner już nie. W załączeniu zdjęcia dostępnych rozdzielczości. Kurde do tej pory było wszystko w porządku.
a86823d394aa29d4med.jpg

e6f73c54ce81350bmed.jpg
 

bl4ck

Active member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

ukauka

Member
Witam.
Powstał problem z "przesyłaniem plików przez sieć lokalną" Prawie dwa lata działało i się s...popsuło, nawet po ostatniej aktualizacji działało i z dnia na dzień nvs zniknęła z komputerów w sieci domowej (trzy rożne kompy W7/W10, wi-fi, kabel enthernet) widać ją tylko jako "inne urządzenia" lecz w sekcji "komputer" pustka... Zrobiłem pełny reset nvs, wylaczałem IPv6, resety modemu... brak pomysłów
 

leszekgd

Active member
@ukauka miałem to samo, dopiero wczoraj "wywalczyłem". W eksploratorze plików, w pasku wyszukiwania wpisz: "\\adres ip konsoli". Możesz też za pomocą tego utworzyć skrót do lokalizacji sieciowej.
 

ukauka

Member
Tak, też do tego doszedłem... Robiłem wszystko z tej strony https://nvidia.custhelp.com/app/ans.../~/how-do-i-share-shield-tv-folders-with-a-pc i po tym ruszyło mapowanie na sam adres, wcześniej mapowanie nie działało. Ale w sekcji "komputer" nadal pustka... trudno. Dziwne, że to zniknęło kilka dni po aktualizacji, w dodatku z W7 (nie był aktualizowany ) i W10 aktualizowany na bieżąco.
@leszekgd Mam dwa pytania:
1. Jaki masz system ?
2. Czy przestało działać natychmiast po aktualizacji, czy po jakimś czasie ?
 
Ostatnia edycja:

leszekgd

Active member
Mam najnowszy system. Przestało u mnie działać dosyć dawno. Wiedziałem, że to wina Windowsa, bo z z telefonu łączyłem się bezproblemowo. Zrób skrót, lokalizacja pokaże Ci się w sekcji "ten komputer".
 

manonfire

Member
Działa. Obydwie aplikacje są do pobrania w sklepie Google.
Już chciałem napisać, że to nie do końca prawda, ale w istocie, HBO GO w końcu pojawiło się w Google Play na Shieldzie 2019 Pro. Długi czas nie było dostępne ale można było zainstalować z jakiegoś APK Mirror i działało. Jak działa - nie wiem. Materiały maja pierwsza klasa, ale jakość streamu woła o pomstę do Nieba. Póki nie poprawią tego aspektu nie zapłacę ani grosza.
 

malyr

New member
Odpaliłem na Shieldzie Xbox Game Pass. Działa to genialnie. Żadnych zacięć można pograć w sporo gier (1 miesiąc 4 zł później około 60zł)
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Mi też :D Do tego uświadomiłem sobie, że nie mam pada przecież. Trzeba czekać do listopada.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry