Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Do obsady dołączył (jest nawet w czołówce): Lucas Black (The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006).

Tak,słyszałem ;)
giphy.webp


Dawaj nad Zegrze to pośmigamy... na pewno moją żaglówkę rozpoznasz :)

Rzuca się w oczy :mrgreen::-D:wink:
The-Pirate-Bay-TPB.png
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Czerwona Jaskółka zaliczone. Bardzo dobry film, fajnie się ogląda w 4k z HDR.

Nagrałem sobie również koncert Muse na Canal+ UltraHD. Jakość obrazu igła.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Hahah... Zes odwalil :)

Dobre.




I potem na wakacje transportujesz ja jakos nad mazury? Czy czarter?

Troszkę inaczej.. generalnie ta żaglówka stoi cały sezon nad Zalewem Zegrzyńskim i tam pływamy.. rano przywozi mi Gość nad Zalew i na koniec dnia zabiera do siebie, chyba że sobota niedziela jest używana to wtedy wiadomo gdzie stoi.. poza sezonem stoi u tego samego Gościa, który po sezonie konserwuje łódkę i przygotowuje ją przed sezonem.. i o czywiście jesień - zima żaglówka jest garażowana w warunkach godziwych. Natomiast w Giżycku mamy znajomego co ma dwie takie żaglówki i nie co rok ale raz na dwa, trzy lata jedziemy tam i pływamy po Mazurach kilka dni..Generalnie wiesz człowiek ma za mało urlopu aby co roku wszystkiego używać.. A na dwa dni jechać na Mazury to dla mnie za mało.. A jak jedzie ze mną pewien kolega to jeszcze skuter wodny dochodzi, a po zalewie naprawdę można poużywać.. i jest bezpiecznie bo nie ma takich fal jak nad Morzem.. choć wiadomo to ma swój urok, ale trzeba mieć lepsze umiejętności. Natomiast samo Zegrze dzisiaj, a np 15 lat temu to różnica bardzo duża, ale to trzeba samemu zobaczyć.. I świetne jedzenie... :)
 
Ostatnia edycja:

robertuss

Active member
Bez reklam
Nowy Tomb Rider

Bardzo fajny. Podobał mi się bardziej niż z Angeliną Jolie.
Świetne zdjęcia. Scena z wrakiem samolotu cudna. No i fabuła i cała zagadka bardziej realna, mniej fantastyczna.
Dźwięk u mnie tylko Dolby TrueHD 7.1 ale i tak zasługuje na pochwałę.

dziś obejrzę, ale z tego co mówisz to chyba dobry gatunek filmu pod projektor ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolo - pojęcie względne :) , trzeba mieć specjalną przyczepę z wciągarką żeby ją umieścić na nią.. Problem jest o tyle w tym wypadku mniejszy, że jest bardzo blisko od miejsca jej stacjonowania do miejsca w którym można ją zwodować.. nawet nie trzeba wjeżdżać na drogę publiczną:) Ale jak ktoś lubi żeglowanie to zabawa jest przednia.. Aczkolwiek jak pływałem jachtem po Adriatyku to takiej żaglówki jak ja mam nie ma co porównywać, ale to inne pieniądze pod każdym względem od kupna po utrzymanie takiej zabawki.. A nawet samo głupie utrzymanie i przechowywanie swoje kosztuje.
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
No to tak. Ale rozumiem ze przyczepke ciagnie sie lepsza osobowka.

Ja mialem krotka przygode z motorowka, ale bardzo krotka :) Silnik zatarty, kombinowanie z podmianka silnika drugi tez sie zatarl i teraz stoi juz kilka lat i gnije.
Lajba chyba starsza odemnie w sumie za grosze kupiona przez ojca.

Na zaglach raz w zyciu bylem w ustce - jest jakies kolo jachtowe i maja/mieli jeden zagiel dosc sporych rozmiarow z sypialniami itp. . wyplywaja nawet na kilka tygodni w morze. Fajnie ale na te maks 3 godzinki. Potem nuda :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kwestia co się lubi... polecam Adriatyk, tylko trzeba ze 3-4 pary zebrać i co jakiś czas zawija się do portów... przy okazji zwiedza się miasteczka, fajna przygoda. Plus taki jachcik naprawdę robi wrażenie...
 
Do góry