Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Lara obejzana. Az ocieka seksapilem, nie chwalac sie to chyba nawet ja mam wieksze cycki od niej.



Film obejzany, mozna zapomnac.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wybór aktorki do takiej roli jest bardzo istotny, szkoda tylko, że producenci tego filmu nie wiedzieli o tym, albo pomyśleli sobie - damy znaną aktorkę i powinno być ok....a chyba jednak nie jest...
 

wucash

Active member
Bez reklam
Problem tego filmu to nie aktorka tylko scenariusz. Jeszcze początek jest ok ale potem juz jest tylko gorzej. Pod koniec jak wykonywała kolejny akrobatyczny "skok" to już robiła się komedia... Wiem, że to na podstawie gry ale troche realizmu bu nie zaszkodziło.
Wy serio z tymi cyckami? :shock: Z drugiej strony głównymi odbiorcami mają być nastolatkowie... Mi akurat Vikander wizualnie bardzo pasuje :p
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Fabula jako tako nie bylo zle....
Bajki w stylu zabila polowe wojskowych a nie potrafila w polowie filmu zdzielic z luku Bossowi. Reszta bez szefa najzwyczajniej by se odpuscila. Dlatego nie lubie takich scen bo zalatuja kiczem.

Nastepnie juz ucieczka z jaskini. Glupia pinda zamiast uciec po drabinie i ja zrzucic to ja zrzucila i zostala po co? Skoro wiedziala ze jaskinia zaraz wyleci w powietrze.

Bajka, jak bajki. I tez tak ja ogladalem, ni to smieszcze ni to film akcji takie "zapchaj czas".

Lara ktora znalem i uwielbiam to ocieka seksapilem, jest bardzo madra i zna sie na zabijaniu. Ta natomiast byla uparta i glupia, nie potrafila nawet wykozystac statusu i pieniedzy aby zorganizowac grupe poszukiwawcza za ojcem? Skoro przez 7 lat wiezyla ze zyje. Zalosne.


ps.
Dla mnie filmami akcji ostatnich czasy to "Bez Litosci" czy "Ksiegowy", Praktycznir wszystko przemyslane, trzyma sie kupy i fabula ok. Ogladalem juz kilka razy i nadal sie nie znudzilo.

Jeszcze troche poczekamy na 2cz. Ale podejzewam ze pozamiata Wicka xD

[youtube]KQKtSekSi94[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

Dingo

Member
Fabula jako tako nie bylo zle....
Bajki w stylu zabila polowe wojskowych a nie potrafila w polowie filmu zdzielic z luku Bossowi.
Nastepnie juz ucieczka z jaskini. Glupia pinda zamiast uciec po drabinie i ja zrzucic to ja zrzucila i zostala po co? Skoro wiedziala ze jaskinia zaraz wyleci w powietrze.

Hehe od razu powiedziałem dokładnie to samo o scenie z drabinką!

Albo - zamiast ukraść z namiotu tel sat i notatnik postanawia zaatakować grupę uzbrojonych w 'kałachy' facetów przy pomocy łuku. Pościg na rowerach: skupienie level high - a na koniec zapatrzyła się na przechodnia i... Absurd goni absurd w tym filmie. Kiedyś jeszcze bawiły mnie takie filmy, ale ostatnimi czasy strasznie drażnią mnie takie nonsensy...chyba się starzeję ;(
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolo zgadzam się z tym co napisałeś, co prawda filmu nie oglądałem jescze, ale z tego co wyczytałem w necie dużo ludzi wypowiada się w podobnym tonie. Ale stara Lara to sexapil i mądra kobieta i wiedząca czego chce. Ale w 2D kupię bo przecież dzieciaki i chrześniaki nie wybaczą...:) a i samemu trzeba te absurdy obejrzeć o których Ty i inni piszą.
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Scena na rowerze, przechodzien przypominal jej ojca. Stad te rozkojarzenie. Rezyser widocznie chcial ukazac ze mysli i caly czas wiezy ze tatus zyje.

Ogolnie wiekszosc ostatnich filmow akcji to paranoja Kiedys nie bylo tych efektow specjalnyvh a fabula, zachowanie aktorow, scenariusz byly na calkiem innym poziomie.

Dzisiaj, gdy mamy praktycznie mozliwosci nieograniczone to ludzie zadowalaja sie byle jakim scenariuszem. Efekty maja zamaskowac wszystko.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Chciałoby się rzec - a nie mówiłem.
To "Lara" jest głównym problemem, gdyby ktoś pomyślał, to wdzięki bohaterki zamaskowałyby jako tako ilość absurdów w tym filmie.

Wieczór gier.
https://youtu.be/FEY5zlPDSf0
Bardzo dobra komedia. Oczywiście momentami naiwna, przerysowana itd.
Jednak z dobrą fabułą , świetnie zagrana i naprawdę śmieszy.
Gorąco polecam.
A i zaskakuje jak na komedyjkę jakość dźwięku.

Widziałem, zgadza się.
W mojej ocenie, może nie bardzo dobra, ale na pewno lepsza od przeciętnej.
Na duży plus Rachel McAdams - bardzo ją lubię, Jason Bateman też przypomniał mi świetny serial "Ozark", także dobre skojarzenia.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
W Strzelcu byłyby fajne dźwięki snajperki, gdyby to był nowszy film. Strzelec też mi się podoba. Ale nie jest najgorzej...pod względem dźwięku.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Wieczór gier.

https://youtu.be/FEY5zlPDSf0

Bardzo dobra komedia. Oczywiście momentami naiwna, przerysowana itd.
Jednak z dobrą fabułą , świetnie zagrana i naprawdę śmieszy.
Gorąco polecam.

A i zaskakuje jak na komedyjkę jakość dźwięku.
Widziałem, zgadza się.
W mojej ocenie, może nie bardzo dobra, ale na pewno lepsza od przeciętnej.
Na duży plus Rachel McAdams - bardzo ją lubię, Jason Bateman też przypomniał mi świetny serial "Ozark", także dobre skojarzenia.

Wieczór gier i Najlepszy,to ostatnich nowosci na BD,dwa filmy,które warto obejrzeć ;)


P.S.
Ale mikrus ;)
Game.of.Thrones.S01.2160p.UHD.BluRay.HDR.HEVC.Atmos-HDBEE ~ 330.99 GB
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A jak z postępem czasu trzeba iść :) , tylko jeszcze jak światłowód sobie pociągnę to wtedy już wszystko jest moje.. Dodatkowo musiałbym się deczko podkształcić w tym temacie..
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
A jak z postępem czasu trzeba iść :) , tylko jeszcze jak światłowód sobie pociągnę to wtedy już wszystko jest moje.. Dodatkowo musiałbym się deczko podkształcić w tym temacie..

Wtedy zaczalbys lubiec Ruskich nie tylko za wodke :)

Lolek tez mam neta "do" 10 mbit.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Przecież Lolek cały czas jedzie z netu.Nie ma ani jednego oryginału,a te fotki płyt,które wrzucał,znalazł w sieci :D


[youtube]_GyqLSXB_5M[/youtube]

I nowa Suspiria :
[youtube]UwTdue2T7qE[/youtube]
 
Do góry