Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Dingo

Member
A mnie spodobał się drugi z trailerow. Dziś wchodzi do kin w IRE zatem zapowiada się fajny wieczór - bilety zakupione.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
A ja coś takiego znalazłem, może w tv byłoby warto obejrzeć..


i drugi trailer


[youtube]O2rwPnp5Ukw[/youtube]

Wkoncu, wkoncu jakas nowa ciekawa strzelanka.... ja caly styczen na poscie, zadnych strzelanek... juz sicardo dwa razy ogladalem (po ostatnich trailerach 2 czesci)...

Aby wydali to w DTS: X i bedzie malina.
Na Filmwebie ocena juz 7.7 bzmi bardzo ciekawie.



A ogladaliscie Uwiezione?
Na tvp leci serial i podobno bardzo dobry.

http://m.filmweb.pl/serial/Uwięzione-2015-740905

[youtube]1AZOY0Xo3m8[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Daj znać czy warto,bo niektórzy piszą,że tylko trailer dobry :wink:

Ciekawe...
[youtube]V6wWKNij_1M[/youtube]
 

Dingo

Member
Na świeżo - prosto po seansie 'Den of Thieves' - Ci co piszą że tylko trailer dobry mają niestety rację. Sam po obejrzeniu trailera podpaliłem się na dobre kino akcji - napady, gonitwy i strzelaniny to jest to czego się spodziewałem. Pierwsze 10 min filmu zapowiadały że to będzie właśnie to.... niestety.

Jeśli oczekujecie dużej dawki adrenaliny, strzelanek i pościgów to zawiedziecie się bardzo. To mógł być godny następca 'The Heat' czy 'The Town' .. ale daleko mu do tych tytułów. Wszystkie najlepsze momenty pokazano w trailerze. Ostatnia akcja - strzelanina w korku na autostradzie bardzo dobra, ale poza tym niestety słabo. Do tego banalne zakończenie jak w budżetowym serialu.

7.2 to ocena bardzo hojna. Ja daje słabe 6 - głównie za ostatnią akcję na autostradzie i za świetne efekty strzałów z broni długiej w dwóch (JEDYNYCH) strzelaninach w całym filmie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Czyli wystarczy w tv obejrzeć. Myślałem, że troszkę będzie tej adrenalinki w tym filmie.. Dzięki za info.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem Historia zemsty i powiem słabiutko nie licząc fajnej Miśki w filmie.. na upartego raz można obejrzeć.
 
Ostatnia edycja:

bokciu

Banned
Daj znać czy warto,bo niektórzy piszą,że tylko trailer dobry :wink:

Póki co zmęczyłem 3 odcinki i średnio mam ochotę na kontynuację.
Taki wtórny miks Nowego Łowcy androidów, Ghost in the Shell, Czarnego lustra, Westworldu i kilku tym podobnych filmów.
Wszystkiego za dużo, a szczególnie wszędobylskich hologramów i wszelkich technologii od których robi się niedobrze. Pomieszanie z poplątaniem...Ktoś ewidentnie przedobrzył. :)
 

malin1976

Member
Canal plus z kablówki mam na średniaki które przeoczyłem na kinową premierę . Wczoraj obejrzałem sobie dwa filmy : John Wick 2 - o boshe jak ja bym chciał zapomnieć część drugą aby dalej mieć w pamięci niezłą jedynkę . Na szczęście tego samego dnia wcześniej obejrzałem Ukryte działania . Bardzo fajne filmidło na niedzielne popołudnie choć ogladałem w sobotę ;) Kino Helios olało Trzy bilboardy ... , może za tydzień obejrzę tego mesjasza ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Póki co zmęczyłem 3 odcinki i średnio mam ochotę na kontynuację.
Taki wtórny miks Nowego Łowcy androidów, Ghost in the Shell, Czarnego lustra, Westworldu i kilku tym podobnych filmów.
Wszystkiego za dużo, a szczególnie wszędobylskich hologramów i wszelkich technologii od których robi się niedobrze. Pomieszanie z poplątaniem...Ktoś ewidentnie przedobrzył. :)

Dzięks.To może innym razem... ;-)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
[youtube]9Szts88zY4o[/youtube]
[youtube]wb49-oV0F78[/youtube]
[youtube]fJOQZmGsywE[/youtube]
[youtube]THWBs0_khNs[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
MI - ja bardzo lubię więc czekam aż będzie można obejrzeć i zobaczyć jak tym razem Tomek lata po dachach.. :)
 
Do góry