Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dla mnie z tych nowszych filmów o zombie,najlepsze były "Rec" oraz "28 tyg. później" :wink:
Z kolei za małolata,oglądało się "...żywych trupów" ale to było 100 lat temu,więc nie wiem,jak wypadłyby dzisiaj.
Dosyć dobrze zapadła mi w pamięć ta scena :wink: :
[youtube]Jq00nuFXuWU&feature[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
Piramida - cos dla Ciebie , jak juz lubisz ten gatunek :D

Tematyka sie zgadza i rocznik tez nie najgorszy .
Ostatnio gustujesz w starociach , ale nie przesadzaj bo jeszcze zaczniesz sie ubierac w klimacie tamtej epoki :p
 

Attachments

  • 7285405.6 (1).jpg
    7285405.6 (1).jpg
    19,3 KB · Wyś: 73

pantomima

Banned
Wczoraj na forum zaistniala informacja o aktualizacji dla calej gamy plazm Panasonica z 2013 . W raz z nia dost. aplikacje Netflixa - fajnie , ucieszylem sie nawet .
Na chwile obecna nie jest mi potrzebna i nie zakladalem ze bd z niej korzystal w najblizszym okresie , ale ze mam mozliwosc to mysle sobie , wyprobuje :)

Pierwszy miesiac probny oczywiscie za free, ale zeby z niego skorzystac , trzeba z automatu wejsc w abonament o_O

Zaskoczylo mnie to troche , bo to zaden bonus .Nie tak to powinno wygladac :(
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wczoraj na forum zaistniala informacja o aktualizacji dla calej gamy plazm Panasonica z 2013 . W raz z nia dost. aplikacje Netflixa - fajnie , ucieszylem sie nawet .
Na chwile obecna nie jest mi potrzebna i nie zakladalem ze bd z niej korzystal w najblizszym okresie , ale ze mam mozliwosc to mysle sobie , wyprobuje :)
Pierwszy miesiac probny oczywiscie za free, ale zeby z niego skorzystac , trzeba z automatu wejsc w abonament o_O
Zaskoczylo mnie to troche , bo to zaden bonus .Nie tak to powinno wygladac :(

Na alle masz po kilka zł.
 

pantomima

Banned
Nie no spoko , abonament jest przyzwoity , nie czepiam sie stawek , tylko tego pseudo miesiaca probnego .
Nie posiadam obecnie tv uhd wiec i tak Netflix obecnie jest mi zbedny .
Inaczej bym sie nie zastanawial ;)
Na chwile obecna to chyba jedyne dost zrodlo tak duzej ilosci tresci 4k .

A tak w ogole, to jaka minimalna predkosc internetu zapewni juz dobra transmisje w 4k ?
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Caparzo.
Ale pojdzesz do kina z laska, czy z Piramida ? ;)

Pantomima.
Nie marudz.. Za okres probny Cie nie nalicza. Jak Ci sie spodoba, to sobie znajdziesz paczke i w 2,3, czy 4 przyszerujesz. Teraz praktycznie wszystkie nowe rzeczy, ktore sprawdzam, maja pl napisy i lektora.
 

Dubek

Member
Bez reklam
Dostaniesz miesiąc za free, po prostu to jest tak jak ze Spotify, 3 miesiące za 99 gr są ale musisz zasubskrybować. Później możesz się z tego wycofać w każdym momencie.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Panto, ale nie sugeruj się UHD bo to jedna sprawa, na FHD też się da oglądać ;)
Zapoznaj się z uwagi na treść.
Jest sporo materiału który Cię zatrzyma na dłużej, wierz mi bo ja szerokim łukiem omijałem seriale w ostatnich latach, ale te nowe dają rade.
 

pantomima

Banned
Nie no ,nie marudze ;)

Armani - wierze , ale jesli wchodzilbym w interakcje z Netflixem to tylko dla tresci 4k.
Dla reszty wystarcza mi platforma Nc+ siec .
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Pantomima.
Ale po co czekac. tam bardzo malo jest w 4k. Moze z 1000h + pare pozycji w HDR, generalnie "zrypanym", tzn warto miec Dolby Vision.
 

pantomima

Banned
W takim razie nawet juz sie nie zastanawiam nad Netflixem , odkladam na polke .


John Wick ? - zacieram rece :D
Jedno mnie tylko zastanwia - czy dwojka bd rownie dobra jak czesc pierwsza .
W jedynce jak dla mnie - wszystko bylo fenomenalne !
Jeszcze ten soundtrack :D
 

MassEffect

New member
ktoś wie kiedy będzie można obejrzeć filmy: Ikona 2016 oraz Plac Zabaw (2016)? Obie polskie produkcje i się świetnie zapowiadają. Oby były dostępne w największej jakości :)
 
Do góry