Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Wiem, ze nie jestes, ale latwiej jest odpowiedziec Tobie, skoro podniosles temat, niz doradzac niewywolanym. Polacy rzadko przyjmuja porady za dobra monete. ;)
Ide o zaklad, ze gdyby zrobili mozliwosc wplat poprzez Paypala ( 5 min roboty) to pewnie odzew bylby wiekszy.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co to znaczy nie widać "was", jest już całkiem spora grupa, a kwota rośnie z dnia na dzień. Trzeba tylko znaleźć placówkę w której można wpłacić (jak ktoś nie robi przelewów), a że to bank korporacyjny a tym bardziej (o zgrozo mBank) to już chyba nie muszę nic więcej dodawać.
Jak ktoś jest leniem lub nie ma potrzeby, to zawsze znajdzie wymówkę, a PP powinien być, chociażby dla tych co kiszą ogóra za granicą.
Tak czy inaczej, najważniejsze, że na tym całym zamieszaniu skorzystają dzieciaki i tylko to się liczy.
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Cos mi sie skojarzylo
Ksiaze Philip, prowatnie i zawodowo maz krolowej Elzbiety II ( niezla dupa w Royal Night Out), zagadany ostatnio, kogo widzi ewentualnie jako odtworce swojej osoby, powiedzial, ze nie mialby nic przeciwko temu, zeby to byl Vin Diesel.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
O, q...a, ja nie wierze !!! :popcorn::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Aż załogowałem się ze strachu :grin:
Witamy Szanownego i Łaskawego Piramidusa!
:krol: Król powrócił :krol:
Idę załadować fajkę.:cry::cry:

Dzięki Savron.Dziękuję również Wam Koledzy,że fajnie się o mnie wypowiadaliście,podczas mojej nieobecności :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Taki to pożyje :) Witam i zapodawaj trailery czasu miałeś dużo to naprzód :) A ja nie potrafię choć ostatnio się starłem nic nie pisać ale ciężko było ( choć chyba ze dwa -trzy posty tylko napisałem) w niedzielę wylatuję do Hiszpanii i pewnie też zajrzę - nałóg... a tym bardziej że jesteś to i jakiś trailery nowe zapodasz :) Pozdro.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Cześć Bing... tzn. Piramida, a gdzie Edward, może też wróci? ;)
Co tam ostatnio oglądałeś, bo tu za bardzo Hobbitowo się zrobiło ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Armanig ale Piramida to też deko Hobbit :)

Piramida a czytałeś posty choćby z tego tematu? To wiesz jaka kicha z Avengersami 2 w oryginalnej ścieżce dźwiękowej ...dobrze że w PL jest o te 20- 30% lepiej ....zepsuli mi film jak nic..
 
Do góry