Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Lolek, co do dźwięku w Avengers (jeszcze nie oglądałem) to coś może być na rzeczy, bo ani blu-ray.com, ani High Def Digest nie dały jeszcze recenzji wydania. A to dziwne, że tak długo zwlekają...

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Napisałem zapytanie do Dystrybutora zobaczymy co odpowiedzą i generalnie czy odpowiedzą - bo może żadnej odpowiedzi nie dostanę :) to wtedy zadzwonię :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dialogi było słychać z sufitu. Zastanawiam się czy to akustyka czy źle skalibrowany sprzęt.

Chciałoby się rzec, żle skalibrowany atmos ;)

Obejrzałem też Dawca pamięci i Joker - można obejrzeć ale generalnie jak dla mnie filmy na raz...

To, że na raz, to żaden argument. Jest sporo bdb. filmów które nie smakują już tak dobrze przy drugim podejściu, a są genialne.
Pokusiłbyś się też Lolek o coś więcej, przynajmniej te kilka zdań.
Jest sporo osób które nie udzielają się na forum, a zapewne chętnie dowiedzą się czegoś więcej ; )
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Armanig odnośnie Dawcy pamięci i Jokera to TY to wiesz że ja nie lubię generalnie oceniać filmów - bo to kwestia gustu i zazwyczaj zawsze tylko oceniam pod względem technicznym filmy. A w tym wypadku to oglądałem na C+ więc mówić o stronie technicznej to raczej ciężko. A jednym zdaniem pisząc o tych filmach to Dawca pamięci spoko można obejrzeć aczkolwiek ja bym tego filmu osobiście nawet na DVD nie kupił, a już nie wspomnę o BR. Ale obejrzeć generalnie uważam że można. Natomiast Joker to wiesz ja tego "Aktora" nie bardzo trawię jak i Ty - dla mnie to On tylko dobrze się bije co w tym filmie też dobitnie pokazuje ale film zmusiłem się żeby doczekać końca.
Ale to kwestia gustu więc każdy zapewne ma swoje spostrzeżenia odnośnie tych filmów.
 

jarjar82

New member
Ja też w weekend "zaliczyłem" z żonką Avengersów.
Lolek co do dźwięku to sie nie wypowiem ....bo i nie mam odp osprzętu by zabierac głos w tej kwestii.

Co do str wizualnej ...to wg mnie miazga. 60 fps zaczynam lubić ...oswajać się z tym. Szczegółowość i płynność jest nieziemska. Zaznaczam że toleruje to tylko i wyłącznie w tego typu produkcjach. Efektowność efektu 3D na wysokim poziomie ....chyba ze wszystkich ostatnich marvelowskich produkcji najbardziej mnie bawiło.

Lolek też sie skusiłem na Dubing choć tego nie cierpię...ale tu zaskoczenie ...oni na prawdę sie do tego przykładają ;)

MAD MAX juz chyba 3 raz oglądam ...r e w e l a c j a..kwintesencja kina akcji. niespotykane tempo ..dynamika a do tego całość trzyma sie obranej fabuły i ma ręce i nawet nogi...tzn Charlize niestety tak kompletna nie jest :D....sam jestem ciekaw jak ocenisz walory oprawy dźwiękowej ROCK PIACH i BENZYNA ....

Czekam teraz na Dinusie i Terminatora ;P
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Lolek, znacznie lepiej ;)
Co do Maxa, to majstersztyk, a scena z bębnami to absolutny hit.
Ciekawy jestem jak się Atmos sprawdzi, ale już DD daję radę.
Ocenimy jak płytka wpadnie w ręce.
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Kijowo. W Atmosie nie ma zadnych cudow, nawet w kinie nie bylo.
Za to Everest ma swietna scene na ulicy Katmandu. Moze pojawi sie jako demowka Auro3D ( czy Auro Max)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Dobra Panowie oraz Panie ;)
Trochę klasyki.
[youtube]Za9NuYSV9Ug[/youtube]

Dobrze, że ktoś Taki promuje nasze kino i chce je wydać w zrekonstruowanych wersjach :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolek, znacznie lepiej ;)
Co do Maxa, to majstersztyk, a scena z bębnami to absolutny hit.
Ciekawy jestem jak się Atmos sprawdzi, ale już DD daję radę.
Ocenimy jak płytka wpadnie w ręce.

Tylko widzisz że czasem te DD jest porównywalne do DTS HD MA a czasem nawet jest lepsze.. :)
Miejmy nadzieję że w mad maxie będzie zabijać dźwięk :)


Nie wiem czy widziałeś Ty lubisz gry ja kiedyś w tę gierkę dawałem czadu nieźle - oczywiście nie ta wersja, a ta nowa zabija jakością - niestety ja nie mam czasu już na gry a troszkę brakuje ... tej adrenaliny :)


https://www.youtube.com/watch?v=kFzUkTPvUEA


Wyobrażasz sobie to na PS 4 i na 80 calach - jazda nie zła co ? :)
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Dobra Panowie oraz Panie ;)
Trochę klasyki.
[youtube]Za9NuYSV9Ug[/youtube]

Dobrze, że ktoś Taki promuje nasze kino i chce je wydać w zrekonstruowanych wersjach :)


Na "ludozercach" pisali o tym jakis tydzien temu. imho 100e za box to malo nie jest i jeszcze sie trzeba pospieszyc, zanim zabraknie.
Szczerze wolabym pojedyncze filmy bo z 24 wybralbym pewnie z 10
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Na "ludozercach" pisali o tym jakis tydzien temu. imho 100e za box to malo nie jest i jeszcze sie trzeba pospieszyc, zanim zabraknie.
Szczerze wolabym pojedyncze filmy bo z 21 wybralbym pewnie z 10
Mam podobnie i pewnie pojedyncze też będzie można dostać....na zaavi czy amazonie jest kilka tytułów w dobrych cenach....
Ale tutaj cieszy takie przedsięwzięcie firmowane przez Scorsese :)
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Lolek.
Zależy od kina. W jednym mam kartę, więc od 0 (ale parking 5-13e) a w drugim od 5-16 e.
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Lolek ten nowy film marvela jak dla mnie zapowiada się bardzo fajnie. Scena z rozpryskiem trzech główek idealne pod 3D....;-)
Pamiętam jak się w Dooma grało przez całe noce a później do szkoły trzeba było wstać oj ciężko było.....;-) Super gierka podobnie jak Quake czy Duke czy jakoś tak..;-)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolek.
Zależy od kina. W jednym mam kartę, więc od 0 (ale parking 5-13e) a w drugim od 5-16 e.

A powiedz dla przeciętnego obywatela to mało, dużo - ludzie często do kin chodzą?


Lolek ten nowy film marvela jak dla mnie zapowiada się bardzo fajnie. Scena z rozpryskiem trzech główek idealne pod 3D....;-)
Pamiętam jak się w Dooma grało przez całe noce a później do szkoły trzeba było wstać oj ciężko było.....;-) Super gierka podobnie jak Quake czy Duke czy jakoś tak..;-)

Może być fajny ale troszkę inny to marvel będzie .. A propo Dooma to dawało się czadu - momentami nawet człowiek deczko się mógł przestraszyć :)
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Caparzo. Dobry czlowieku.
Jesli zalezy Ci na powodzeniu tej, lub jakiejkolwiek innej operacji tego typu, w przyszlosci, to radze zastosowac pewne srodki, ktore umozliwia, badz ulatwia proces dokonania wplaty.
Prawdopodobnie tez sklonia czesc osob, ktore z zasady nie wplacaja pieniedzy na konta przedsiorstw komercyjnych, tylko na fundacje.
Zebys nie myslal, ze sie zrzymam, to juz pisze co trzeba zrobic, abys mogl przekazac te informacje, gdzie trzeba lub uzywal jej w przyszlosci.
Pierwsza sprawa, jesli podejsc do tego pragmatycznie, to nalezy podac numer konta bankowego w standardzie miedzynarodowym, tj numer IBAN i BIC, co pozwoli zaoszczedzic czas i uniknac dodatkowych kosztow, ktore w przypadku przelewow zagranicznych, moga przewyzszyc kwote datku (ok 100pln za przelew),
Druga i jeszcze wazniejsza kwestia, rozwiazujaca powyzszy problem, jak i inne bardziej prozaiczne, to podanie konta PayPal.
Pozwala to na dokonanie wplaty, doslownie w dwoch kliknieciach, bez wysilku wpisywania i sprawdzania kilkudziesieciu literek /cyferek i watpliwosci co do kwestii bezpieczenstwa.
W dzisiejszych realiach, kiedy dokonywanie wplat jest szybkie i bezproblemowe, jest bardzo wazne, aby operacje ta uczynic jak najwygodniejsza i nieskomplikowana, a wtedy wiekszosc potencjalnych donorow, nawet tych najbardziej leniwych i nieprzekonanych, nie znajdzie sobie zadnej wymowki, aby nie wspomoc sprawy.



A powiedz dla przeciętnego obywatela to mało, dużo - ludzie często do kin chodzą?

Lolek. Dziwne pytania zadajesz. Ceny uslug lokalnych, sa generalnie dostosowane do zasobnosci portfela mieszkancow kraju. Jakbmieszkancy chodza do kina najlatwiej sprawdzic po danych boxoffice. Ja staram sie tak wybierac godziny seansow, by ich nie spotykac ;).Napewno od bumu downloadu z internetu, a od niedawna streamingu, chodza coraz mniej. Nawet ja chodze mniej. Kiedys srednio 4 filmy tyg. Teraz moze srednio 1-2. Nawet karty klubowej mi sie nie oplaca trzymac, bo kiedys wychodzilo ok 1e za film, a teraz nawet nie wykorzystuje jej w takim stopniu, by zwrocila mi wartosc nominalna biletu w czasie prime, A za bilety na przeglady, trzeba placic extra.
Odkad sie przeprowadzilem planuje ja oddac, ale a to kumplowi porzycze, a to sezon wraz z jesienia wraca i jakos od kilku lat mi sie nie udaje ;)
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Caparzo. Dobry czlowieku....

Nie jest organizatorem tej aukcji tylko patrząc po nickach w tym temacie ludzi którzy mają po kilka tyś postów te nawet kilkadziesiąt zł można dać. Żadna strata kasy a zawsze ktoś się będzie cieszył ze środków finansowych.
To było tylko moje takie przypomnienie że jest taki temat, bo we wpłacających tam nie widać was.. filaru chociażby tego tematu i forum ;)
 
Do góry