Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Caparzo

New member
Bez reklam
i po co to oglądać ?? potem ogladasz film i stwierdzasz że jakiś osioł wsadził większość do zwiastuna i innych filmików ;P
 

Henry

Active member
Bez reklam
Trzy.ale nadrobie wieczorem. Mam sie spodziewac, ze bedzie lepiej, czy gorzej?
Mi się nawet podoba, już prawie kończę tę serię (został mi jeszcze odcinek finałowy w przyszłym tygodniu). Trochę obawiałem się czy nie będzie to odcinanie kuponów po znakomitej pierwszej odsłonie, ale jest dobrze, wg. mnie dali radę :)
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Henry1979
Troche przegiety, ale wciagajacy. Obejrzalem 7 odcinkow jednego dnia. Tylko 6 odcinek (sex party), chyba najslabszy z serii, ostudzil nieco moj entuzjazm. W oczekiwaniu na kolejny odcinek, zamierzam obejrzec pierwsza serie, ktorej jeszcze nie widzialem.
 

eedviking

Banned
Bubcio, Forbrydelsen(The Killing) widziałeś?

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Zapowiedź #1(Red Band)
[youtube]Z2bhOJLedKc[/youtube]

Dramat społeczno-polityczny
[youtube]o7kdDb-IK8U[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Active member
Bez reklam
Ed.
Nie widzialem. Staram sie nie ogladac seriali. Moja zona je polyka, mnie szkoda na to czasu. Ten tytul jak i The Bridge, nie sa mi jednak obce, nie jestes pierwszy z ta rekomendacja.
 

eedviking

Banned
Tylko obejrzyj oryginały, te Bridge, czy Tunnel, to hamnierykancki i francuski, na podstawie oryginału, jednak brakuje tego klimatu.
Też staram(łem) się nie oglądać seriali, ale pękłem.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Troche przegiety, ale wciagajacy. Obejrzalem 7 odcinkow jednego dnia. Tylko 6 odcinek (sex party), chyba najslabszy z serii, ostudzil nieco moj entuzjazm. W oczekiwaniu na kolejny odcinek, zamierzam obejrzec pierwsza serie, ktorej jeszcze nie widzialem.
Mi się bardzo podoba klimat, wszystko jakby uśpione, ale czuć to napięcie ;) Dobrze się ogląda i wciąga, może nie tak jak Farel ;)
Co do I-szej serii, to koniecznie obejrzyj, dla mnie o niebo lepsza, no i świetne kreacje McConaughey'a i Harrelson'a.
Osobiście trochę obawiałem się czy druga seria nie będzie jakąś dziwną kontynuacją i na szczęście nie jest. To dwa odrębne, nie powiązane ze sobą dzieła i spokojnie mogłyby mieć inne tytuły.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co tam ciekawego zauważyłeś w tych niskich? W którym to miejscu?

Przy okazji, zaliczyłem:
Chłopak z sąsiedztwa
http://www.filmweb.pl/film/Chłopak+z+sąsiedztwa-2015-700906
Roznegliżowana (po części) Lopez, to chyba jedyny wabik dla tutejszych erotomanów, a cała reszta woła o pomstę do nieba.
Szkoda lampy z projektora i palących się pixeli w oledach, nie polecam.

Następnie, "Samba":
http://www.filmweb.pl/film/Samba-2014-710829
Tu bez zmian, typowy dobry francuz.
Nie wiem tylko dlaczego film oznaczony jako "komedia", jak dla mnie więcej tam było z dramatu.
Jak na francuza nic wybitnego, ale trzyma fason.

Jeszcze "Maggie" z Arnim, ale tutaj nie będę oceniał, wytrzymałem do połowy.
 
Ostatnia edycja:

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Co tam ciekawego zauważyłeś w tych niskich? W którym to miejscu?

Wczoraj pierwszy raz obejrzałem Samoloty tak jak trzeba, tj. głośno i w 3d (jutro zaliczę drugą część - niedawno kupiłem). Wcześniej obejrzałem jedynkę milion razy ale z trzylatkiem, więc niezbyt głośno. I... wczoraj odkryłem dwa miejsca z przyjemnym basem.

1. W okolicach 1h10m (być może minutę później) Dusty dostaje nowy silnik i przez kilka pierwszych scen fajnie go słychać w tle.

2. W końcówce, gdy Dusty i Ripslinger przecinają linię mety, a akcja dzieje się w slow-motion, reporterzy robią zdjęcia. Każdy rozblysk flesza to miły basik. Tylko słychać go przy wyższej głośności :)
 
Do góry