Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co by nie mowic, piekny come-back Van Damma. Ja mysle ze to wlasnie on najwiecej zyska na tej reklamie.
Jeszcze mu za to zaplacili, zyc nie umierac ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Przywolałes jeden z moich ulubionych filmów: Kontakt ;) Wlasnie, dziś nie ma, przynajmniej dla mnie już takich produkcji SF. Mi tego brakuje.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
@krzysiek1980 widziałeś te filmy ?

Champion 2 (2006) - Filmweb
Champion 3: Odkupienie (2010) - Filmweb

Tutaj walki gościa z tych produkcji :
Best of Yuri Boyka - YouTube

Jeszcze :

Ong Bak (2003) - Filmweb
Obrońca (2005) - Filmweb

W tych dwóch ostatnich filmach naprawdę prali się po mordach....
http://www.youtube.com/watch?v=4FfgvMqztaE
Poniżej scenka z filmu Obrońca nagrana na jednym ujęciu.
The Protector- Restaurant Fight Sequence (HD) - YouTube


Krwawy sport,Kickboxer,Wejście smoka,Pijany mistrz,Nieustraszony i Wojownik chyba każdy kto lubi takie filmy widział...:)
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Widzial juz ktos nowa produkcje Mtv Polska, mianowicie chodzi mi tutaj o:
Warsaw Shore i inne programy, które wyparły z MTV teledyski
Program to realityshow "Warsaw Shore".
Powiem wam tak, duzo juz widzialem i generalnie lotto mi poziom obecnych produkcji, upadek juz od dawna obserwujemy, takie czasy, ale to co zobaczylem przebilo wszystko. Doslownie. Nie sadzilem ze Polski oddzial Mtv, zdecyduje sie na taka zenade. Jak dzisiejsze 13-15 latki maja sie chowac na takim dnie, to nie trudno sobie wyobrazic z kim bedziemy zyc za te kilkanascie lat.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Kolega mi opowiadał o tym programie. Dla mnie to też jest żenujące. Szkoda oczu na taki chłam, lepiej by jakąś dobrą muzę dali. Czego ludzie teraz nie zrobią dla pieniędzy...
 

pantomima

Banned
Widzial juz ktos nowa produkcje Mtv Polska, mianowicie chodzi mi tutaj o:
Warsaw Shore i inne programy, które wyparły z MTV teledyski
Program to realityshow "Warsaw Shore".
Powiem wam tak, duzo juz widzialem i generalnie lotto mi poziom obecnych produkcji, upadek juz od dawna obserwujemy, takie czasy, ale to co zobaczylem przebilo wszystko. Doslownie. Nie sadzilem ze Polski oddzial Mtv, zdecyduje sie na taka zenade. Jak dzisiejsze 13-15 latki maja sie chowac na takim dnie, to nie trudno sobie wyobrazic z kim bedziemy zyc za te kilkanascie lat.

Ja widzialem 2 odcinki i powiem tak - totalna siara ! patologia umyslowa max ! Ogladalem wczesniej Ekipe z New Castle i Jersey Shoore i te edycje akurat byly calkiem calkiem , ludziska powykrecani max ale to co pokazuje polska ekipa jest poprostu żałosne ! Nie wiem jak reszte ale mnie zwyczajnie wykreca jak to ogladam ... Czemu ogladam ? Czasami lubie tego typu programy ktore ukazuja polskie realia - ukazujace to jak jeszcze bardzo nam daleko do zachodu pod doslownie kazdym wzgledem .
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dla mnie to porażka,pamiętam czasy jak kilkanaście lat temu oglądałem stację VIVA i MTV - leciała sama w miarę dobra muzyka.
Teraz nie dość że muza jest lipna to jeszcze narobiło się tych reality-show.
Dochodzi do tego program plotki i ploteczki (czy jakoś tak) w których mówią np. że Rihanna dzisiaj pomalowała paznokcie na zielono....Ja pier...lę. :fool:
Gdy chcę sobie posłuchać muzyki jaką lubię sięgam do innych źródeł....
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ogólnie gustuję w muzyce elektronicznej chociaż lubię także rock,hip hop i trochę metalu...

Na kanale VIVA i MTV kiedyś leciały takie kawałki :

dj visage - formula - YouTube
DJ Jean - The Launch - YouTube
Aquagen - Ihr Seid so Leise (1999) - YouTube
Warp Brothers - We Will Survive - YouTube
Axel Konrad - R.U.F.F. Beat - YouTube
El Loco - Ibiza - YouTube
Silent Breed - In Vivo (Radio Edit) - YouTube
Dj Tomcraft - The Mission - YouTube

A tutaj stary kozak którego szukałem bardzo długo :
Instant Remedy - Commando V2 [BGG!] - YouTube

Co do radia internetowego to mam już ulubione (wersja premium ma lepszy dźwięk) Digitally Imported - addictive electronic music
 
Do góry